Як заробити біткоїни на телефоні Андроїд з нуля без вкладень

На тлі зростання криптовалютного ринку в 2020-2021 роках багато хто звернув увагу на саму капіталізовану монету – Bitcoin. Аналітики стверджують, що найближчими місяцями ціна біткоїну може досягти $100 тис. Експерти радять купувати монети під час корекції та накопичувати їх. Але є й інші альтернативні способи отримання криптовалюти. В огляді читач дізнається, як заробити біткоїни на телефоні Андроїд з нуля без вкладень. Варіантів багато – від перегляду реклами та введення капчі до участі в іграх.

Як заробити біткоїни з телефону в 2022 році

Є послуги, які винагороджують користувачів для виконання нескладних дій – введення капчі, перегляд роликів, проходження рівнів в іграх.

Програми працюють на стаціонарних комп’ютерах та смартфонах. Щоб отримати BTC безкоштовно через телефон Андроїд, потрібно виконати такі дії:

 1. Завести биткоин-гаманець. Одні сайти виводять зароблене лише на FaucetHub. Інші працюють з Coinbase. У другому випадку можна перевести криптовалюту у фіат або інвестувати в альткоїни.
 2. Вивчити відгуки про ресурс. Їх можна знайти на форумах.
 3. Знайти додаток у пошуку за запитом Bitcoin free, Bitcoin faucet та відібрати за рейтингом. Варто уникати нових майданчиків із невеликою кількістю відгуків.
 4. Завантажити та встановити програму на мобільний телефон. Часто розробники пропонують інструкцію для новачків.
 5. Зареєструватись на ресурсі. Зазвичай достатньо вказати електронну пошту та адресу гаманця.
 6. Виконувати прості завдання. Можна збирати біткоїн на кранах, грати, брати участь у лотереях.
 7. Створити заявку на виплату після досягнення мінімальної суми.

У операційній системі Android менш суворі вимоги до перевірки програм, ніж iOS. Тому в магазині Google Play часто зустрічаються послуги шахраїв. У кращому разі, після накопичення мінімальної суми користувач не отримає виплату. Щоб уникнути реалізації негативного сценарію, потрібно вжити таких заходів:

 • Уважно вивчити відгуки на форумах.
 • Не використовувати програми з низьким рейтингом та полярними коментарями. Варто насторожитися, якщо одні користувачі пишуть про великі заробітки, інші скаржаться на обман.
 • Не завантажувати програми зі сторонніх сайтів. Високим є ризик отримати програму з вірусом.
 • Звертати увагу на мінімальну суму виплати. Не варто використовувати послуги, де монети на висновок потрібно накопичувати понад півроку. Немає жодних гарантій, що гроші виплатять.

У таблиці зібрані життєві методи заробітку BTC з нуля в 2022 році.

ПРОПОЗИЦІЇЩО ПОТРІБНО РОБИТИ
Біткойн-краниМонети нараховують за введення капчі, участь у лотереях, перегляд роликів.
ІгриBitcoin платять після проходження рівнів або за участь у турнірах.
Криптовалютні біржіТоргові платформи проводять роздачі залучення нових користувачів.
МайнінгБіткоїн можна видобувати, підключаючись до онлайн-платформ. Вибирати майданчик потрібно обережно. Більшість таких сервісів – шахрайські.

Зароблену криптовалюту можна перевести у фіат. Для цього монети потрібно відправити на біржу або обмінник. Невеликі суми краще виводити на CEX. Торгові платформи беруть невелику комісію за обмін (до 0,2%).

На DEX за кожну транзакцію стягується фіксована сума. При обміні невеликої кількості криптовалюти в мережі Ефіріум збір може перевищувати суму угоди.

Обмінники пропонують невигідні курси — на 2,5-10% вище за ринковий. Більшість із них працюють із великими сумами (від $100). Криптовалюту також можна накопичувати в гаманці для зростання або інвестувати в альткоіни.

Біткойн-крани

Криптовалюту можна збирати на платформах в обмін на введення капчі, проходження опитування або перегляд відео. Такий вид заробітку пропонують Bitcoin-крани. Реєстрація на сервісах проста. Нерідко достатньо вказати адресу електронної пошти та BTC-гаманець . Деякі платформи виплачують нагороду на обліковий запис Coinbase.

Великих грошей заробити не вдасться. Мінімальний поріг для виведення – 20-30 тис. сатоші (0,0002-0,0003 BTC). На деяких платформах можна вимагати монети кожну хвилину. Інші дають шанс один раз на 15-60 хвилин.

Bitcoin-крани заробляють на рекламі, тому на веб-сайтах її багато. У програмі банери з’являються в нижній частині екрана на головній сторінці або під час виконання завдання.

Хакерські програми можуть збирати особисту інформацію користувачів. При запиті криптовалюти програма сканує телефон. Щоб цього уникнути, варто відключити автоматичне оновлення програми та відслідковувати витрати ресурсів смартфона. Якщо параметри вище норми, потрібно видалити програму та провести сканування телефону антивірусною програмою.

Freebitcoin

Сервіс працює з 2013 року, має понад 1,6 млн активних користувачів та високу оцінку в Google Play. Для реєстрації необхідно вказати адресу електронної пошти.

Безкоштовну криптовалюту можна отримати у розділі Free BTC. Кнопка Roll з’являється щогодини. У травні 2022 року за кожне натискання платять від 0,00000001 BTC до 0,00663749 BTC. Нагорода визначається випадковим чином. Можна увімкнути сповіщення про наступну роздачу.

Сервіс пропонує й інші способи заробітку Bitcoin:

 • Зберігання криптовалюти на внутрішньому гаманці під 4,08% на рік. Опція доступна у розділі Earn BTC.
 • Участь у біткоін-лотереї. Користувач отримує 2 квитки при кожному запиті кріптовалюти в крані Free BTC. Сума виграшу залежить від кількості ставок та може досягати 0,3 BTC. Чим більше квитків у користувача, тим вище можливість отримати приз. Розіграші проводяться щотижня.
 • Гра HI-LO. Потрібно зробити ставку і вгадати, якою буде така кількість — більше чи менше заданого. Виграш надходить на внутрішній рахунок. За участь у грі також дають бали та лотерейні квитки. Бонуси можна обміняти на криптовалюту, електроніку, апаратні гаманці.

Гра «Шторм».

Сервіс платить за перегляд відеороликів, реклами та скачування партнерських програм. Нагороду нараховують у нативних сатоші. Курс внутрішньої валюти стосовно біткоїну постійно змінюється.

Щоб вивести кошти на гаманець, необхідно зібрати 100 тис. внутрішніх сатоші. Це можна зробити за 10-14 днів щоденної роботи. Запитувати нагороду потрібно раз на півгодини. Можна увімкнути сповіщення про доступні завдання.

Претензія на біткойн

Кран для отримання безкоштовних сатоші працює з 2019 року. За одне натискання виплачують від 4,5 до 450 сатоші. Вимагати нагороду можна кожні 15 хвилин. Мінімальна сума до висновку – 300 сатоші. У налаштуваннях можна ввімкнути сповіщення про початок роздачі.

BITGAME

Програму можна використовувати на смартфонах під керуванням Android та iOS. Також є версія для браузера. Додаток є біткоін-кран з лотереєю. Користувачам пропонують вибрати одну з іконок. Залежно від числа на баланс нараховують сатоші.

Безкоштовно здобути Bitcoin через телефон можна раз на 15 хвилин. Мінімальна сума висновку — 25 тис. сатоші (0,00025 BTC). Виплати провадять раз на тиждень. На платформі не можна використовувати кілька облікових записів, VPN, ботів. За порушенням правил слідує блокування.

Програми з іграми

Деякі біткоін-крани для Android пропонують не тільки вирішити капчу або подивитися рекламний ролик, але й взяти участь у міні-грі. Зазвичай це розваги із серії «Три в ряд». Також у деяких іграх розробники винагороджують користувачів за виконання певних дій:

 • Перехід нового рівня.
 • Участь у квесті чи турнірах.

У процесі гри доводиться дивитися рекламу. За це розробники поділяються на частину прибутку. Додаткова заслуга служить непоганим стимулом для використання сервісу.

У деяких іграх навіть не треба перемагати у рівнях — сатоші нараховують за час, проведений у грі. Монети накопичуються на балансі програми. Висновок доступний після досягнення мінімальної суми.

Такі програми мають недоліки:

 • Зависають у моменти зростання біткоїну.
 • Транслюють велику кількість реклами.
 •  Виводять криптовалюту на обліковий запис Coinbase.

Bitcoin Pop

Міні-гра користується попитом у магазині програм Google Play. Станом на травень 2022 року програму завантажили понад 500 тис. разів. Користувачі високо оцінили Bitcoin Pop – 4,6 бали з 5 можливих.

Це гра із серії «Три в ряд». Завдання учасника — знищувати кульки, доки вони не досягли статі. Нагорода надходить у гаманець Coinbase. За проходження кожного рівня дають 20-30 ігрових сатоші. Їх можна обміняти на Bitcoin за курсом сервісу, який часто відрізняється від реального. Вплинути на це не можна. Гравці скаржаться, що під час проходження рівнів доводиться дивитися багато реклами.

Біткойн Харчовий бій

Гравцям пропонують кидати ножі в їжу, розрізаючи її на частини. Окуляри нараховуються незалежно від того, чи правильне було влучення. За раунд виплачують 15-25 внутрішніх сатоші.

Нагромаджену криптовалюту можна вивести в гаманець Coinbase. Гра користується популярністю. Рейтинг програми Google Play складає 4,6 із 5 (34 тис. відгуків).

Пасьянс біткойн

Класичний солітер з винагородами BTC доступний з телефону Android і з планшета. Нагорода залежить кількості часу, витраченого для проходження рівнів.

Bitcoin Solitaire – добрий варіант невеликого заробітку для любителів карткових ігор. Додаток має недоліки:

 • Тривалий висновок прибутку (до 48 годин).
 • Велика кількість реклами.
 • Збої у роботі.

Трейдинг та інвестиції

В іграх та біткоін-кранах великих грошей не заробити. Але їх можна збільшити, якщо вигідно вкласти. Такі послуги пропонують криптовалютні біржі. Торгові платформи регулярно проводять роздачі монет та акції, щоб залучити нових клієнтів. Біржі також платять криптовалюту новачкам за навчання трейдингу . Щоб отримати монети, потрібно переглянути відео та відповісти на запитання. Деякі платформи надають бонус за реєстрацію. Його можна використовувати як початковий капітал для трейдингу та інвестицій.

Біткоїн – лідер криптовалютного ринку. Вкладення в головну монету вважаються найнадійнішими. Однак багато альткоїнів показують більший зріст. Наприклад, за 2021 рік Bitcoin виріс на 650%, а Solana – на 4500%. Щоб отримати прибуток, інвестори можуть обміняти частину одержаних нагород на альткоїни.

Багато бірж (Binance, Huobi) пропонують торгувати ф’ючерсами на криптовалютні пари. Для цього необхідно обміняти BTC на USDT. Binancе відкриває угоди з ф’ючерсами на BTC/USDT із плечем 125. Якщо торгувати мінімальним лотом, маржа становитиме $0,23. Досвідчені трейдери рекомендують використовувати в одній угоді трохи більше 1% капіталу. Таким чином можна почати з депозиту $23. Заробіток залежить від вибраної стратегії.

YoBit

Біржа роздає криптовалюту зареєстрованим користувачам. Щодня можна заробити до 4700 FUSD та обміняти їх на BTC. Щоб брати участь у безкоштовній роздачі криптовалюти, потрібно виконати такі дії:

 1. Перейти до офіційного сайту біржі.
 2. Зареєструвати обліковий запис, вказавши електронну адресу та мобільний телефон.
 3. Пройти верифікацію.
 4. Перейти в раздел Airdrop.

Нові завдання з’являються щодня. Виплати переводять на основний баланс упродовж тижня.

OKX

Торгова платформа платить користувачам за навчання трейдингу у мобільному додатку. Для участі у роздачі потрібно зареєструватися на біржі та пройти верифікацію. Щодня в мобільному додатку є 5 питань. За відповіді нараховують по 50 сатоші. Таким чином щодня можна отримати 250 сатоші.

Hotbit

Криптовалютна біржа періодично проводить розіграші $10 у біткоінах для нових користувачів із Росії. Щоб отримати гроші, потрібно:

 1. Зареєструватися на сайті.
 2. Подписаться на канал в Telegram.

Підтверджувати мобільний телефон та завантажувати документи не потрібно. Гроші переказують на внутрішній баланс клієнта. Ці монети можна зняти або використати в угодах.

Tidex

У травні 2022 року можна взяти участь у аірдропі нової біржі TIDEX. Алгоритм дій такий:

 1. Зареєструватись на платформі.
 2. Пройти легку верифікацію.
 3. Поповнити рахунок на $20.

За це біржа нарахує 200 TDX (близько $20). Бонус та депозит можна вивести в гаманець або використовувати для торгівлі .

Скільки BTC можна заробити з телефону

Ігри та біткоін-крани можуть стати додатковим джерелом невеликого доходу. Виконуючи нескладні завдання, можна заробити 400-600 гривень на місяць. Якщо працювати на кількох платформах, дохід збільшується.

Деякі біржі дають бонус $10-20 за реєстрацію та виконання нескладних завдань. Суми невеликі, але за наявності вільного часу можна заробити на оплату інтернету та мобільного телефону.

Ці гроші також можна використати для інвестицій. З 2017-го по 2021-й курс Bitcoin зріс із $10 тис. до $68 тис. Холдери збільшили капітал у 6,5 разів. Невеликі суми криптовалют можна примножити в торгових операціях. Багато бірж відкривають угоди від $1.

Резюме

Криптовалюту можна заробити у різний спосіб. Власникам смартфонів Android розробники пропонують брати участь в іграх та збирати сатоші на біткоін-кранах. Завдання нескладні, тож заробіток невеликий. Щоб збільшити дохід, варто працювати одночасно на кількох платформах. Любителі ігор «Три в ряд», а також карткових пасьянсів можуть додатково отримати трохи цифрових монет.

Заробіток криптовалюти BTC на телефоні Андроїд без вкладень не можна розглядати як основний дохід. Але ці кошти можна як початковий капітал для трейдингу. Деякі біржі пропонують бонуси за реєстрацію, проводять конкурси та аірдропи.

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.

Продовжуючи роботу на сайті, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Детальніше

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close