Акції Tesla продовжують падати після твітів Маска

Акції Tesla (NASDAQ: TSLA ) Inc продовжили падати в понеділок через реакцію інвесторів на продаж акцій гендиректором компанії Ілоном Маском на загальну суму $6,9 мільярда і на його недавні твіти.

Акції Tesla до закриття торгів подешевшали майже на 2% до $1.013,39, внаслідок чого ринкова капіталізація компанії виявилася приблизно на $207 мільярдів нижчою порівняно з тим рівнем, що був до продажу акцій Маском минулого тижня.

Це падіння акцій Tesla послідувало за недільною суперечкою в Твіттері між Маском, найбагатшою людиною у світі, і Берні Сандерсом після того, як сенатор США вимагав, щоб багаті платили свою “справедливу частку” податків.

Акції Tesla падали до $978,60 під час сесії в понеділок, внаслідок чого ринкова капіталізація компанії на внутрішньоденному ринку вдруге за чотири сесії опустилася нижче за відмітку в $1 трильйон. Tesla вперше подолала позначку $1 трильйон наприкінці жовтня.

У понеділок документи, спрямовані на регулятори, показали, що Маск продав акції Tesla ще на $930 мільйонів.

“Акції Tesla падають після продажу на підставі опитування в Твіттері минулого тижня. А недільний твіт Маска, який висміює високопоставленого політика, може посилити тиск на акції найближчими тижнями”, – сказав Кунал Саві з Kalkine Group.

“Продавши акції на мільярди доларів, Ілон Маск, швидше за все, повинен буде сплатити податки на суму близько $15 мільярдів”, – додав Сані.

(Шруті Шанкар та Субрат Патнаїк у Бангалорі за участю Аніші Сіркар у Бангалорі, Сайката Чаттерджі у Лондоні, Айри Йосебашвілі у Нью-Йорку та Ноеля Рандевича в Окленді, штат Каліфорнія.) Переклав Олексій Кузьмін.

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.