BlackRock має намір залучити більше $ 10 млрд для купівлі акцій компаній

Американська інвестиційна фірма BlackRock має намір залучити більше $ 10 млрд, які будуть використані для придбання часток у компаніях, пише The Wall Street Journal з посиланням на джерела.

Це будуть перші подібні прямі інвестиції для BlackRock, яка є найбільшою управляючою компанією світу. В результаті інвестфірма скопіює стратегію Berkshire Hathaway, що належить американському мільярдерові Уоррену Баффету, і стане потенційним конкурентом таких гігантів даного сегмента, як Carlyle Group LP і Apollo Global Management LLC, відзначається в статті.

Активи під управлінням BlackRock за підсумками 2017 вперше перевищили $ 6 трлн, чистий приплив коштів за рік був рекордним, а податкова реформа в США прискорила зростання прибутку компанії.

За даними Preqin, в цілому керуючі компанії в минулому році залучили рекордні $ 453 млрд. При цьому обсяг невитрачених коштів вперше в історії перевищив $ 1 трлн. Це підсилює побоювання, що інвестфірми не можуть знайти достатньо інвестиційних можливостей і, як наслідок, генерувати адекватний дохід.

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.