Боти для торгівлі криптовалютою

Боти для торгівлі криптовалютою — це автоматизовані програми зі спеціальними алгоритмами, створені для беззбиткової торгівлі, що виключають емоційний людський фактор. Бот для біржі криптовалют використовує API для отримання та інтерпретації відповідної інформації та розміщує ордери на купівлю або продаж від вашого імені залежно від ринкових даних.

Як відомо, ринок криптовалют дуже волатильний, курси криптовалют змінюються дуже швидко і часто абсолютно непередбачувано, тому серед трейдерів популярністю користуються такі технічні інструменти, як торгові боти. Вони спеціально були створені для того, щоб делегувати частину рутинної роботи і убезпечити ваш капітал від різного роду «сюрпризів», таких як різке падіння ціни. Крипто-боти алгоритмічно знаходять правильні точки входу і дозволяють торгувати як у шорт , так і в лонг .

Якщо говорити простими словами, то ви встановлюєте спеціальну програму, яка від вашого імені купує і продає криптовалюту, причому самі алгоритми, як вона це робить і чому — прості і зрозумілі. Торгові боти дозволяють вам не лише одночасно торгувати на кількох біржах, а й у різних парах. Єдина мета таких програм – генерувати якнайбільше прибутку для своїх користувачів. Саме тому торгові роботи це небезкоштовне задоволення, оскільки залучення штучного інтелекту для видобутку грошей відкриває безмежні можливості. У цій статті розповімо які бувають роботи для торгівлі криптовалютою і постараємося виявити переваги та недоліки різних сервісів.

Види торгових ботів для криптовалюти

Як було зазначено, боти для торгівлі криптовалютой — це спеціальні програми, написані людиною спрощення і автоматизації процесу торгівлі. Однак роботи бувають різні, і призначені для різних цілей.

FairSpin – Перше у світі ліцензоване крипто-казино на блокчейні. Грати… 18+

Види крипто-ботів та їх особливості:

 • Торгові боти . Використовують індикатори технічного аналізу SMA, RSI, MACD тощо. для прийняття рішень про купівлю чи продаж активу. Найкращі друзі консервативного трейдера, технічні торгові боти є одними з найпопулярніших і найчастіше використовуваних роботів на ринку. Ці боти використовують індикатори та сигнали, щоб передбачити майбутні рухи ціни та використовувати їх для отримання прибутку.
 • Просунуті боти . Для досвідчених користувачів Попередня стратегія відсутня, бот можна з нуля налаштувати повністю під свої вимоги.
 • Скриптові боти . Для знайомих із програмуванням. Береться відкритий вихідний код та редагується під себе. Це дозволяє отримати найбільш адаптований результат завдяки гнучкості розробки.
 • Боти маркет-мейкери . Додають ордери в обидва боки книги ордерів, цим формуючи ліквідність ринку. Якщо під час цього процесу з’являються живі трейдери, їх ордери миттєво викупаються, після чого продовжує працювати бот. Боти категорії маркет-мейкерів розміщують кілька ордерів на купівлю та продаж у вигляді сітки з метою отримання швидкого прибутку. Наприклад, якщо X торгується за 1 $, ваш бот створює ордер на покупку за 0,99 $ і ордер на продаж за 1,01 $. Якщо обидва ордери виконаються, ви отримаєте прибуток у розмірі 0,02 $.
 • Сигнальні боти . Допомагають збирати прогнози з Tradingview , соцмереж, блогів, засобів масової інформації, Telegram-каналів та інших джерел. На основі даних відправляють сигнали про зміни на ринку або створюють торгові рекомендації.
 • Боти для автоматизації портфеля . Дані роботи для торгівлі криптовалютою орієнтовані на те, щоб допомагати своїм користувачам у створенні, отриманні та підтримці портфеля, а не на активну торгівлю. Причина, за якою користувачі використовують цих ботів, полягає в можливості автоматизації великої кількості нудних завдань, що повторюються.
 • Арбітражні боти . Орієнтовані на внутрішньо-біржовий або міжбіржовий арбітраж. Стратегія не прив’язана до якогось ринку. При використанні цієї стратегії вам не потрібно переводити кошти між біткоін – біржами . Купівля та продаж здійснюються на двох різних біржах паралельно та незалежно один від одного. Завдяки високій волатильності крипто-ринку, такі боти проводять велику кількість угод та забезпечують певний заробіток. Однак знайти ефективного арбітражного бота складно — чим більше людей їх використовуватиме, тим нижче буде прибутковість.
 • Боти для статистичного арбітражу . Виявляють закономірності курсів різних монет та знаходять залежність одних від інших. Набір аналізованих криптовалют вибирається користувачем, він же встановлює на власний розсуд кандидатів на шорт і лонг. Такі роботи для торгівлі криптовалютою зазвичай не надаються для публічного використання та застосовуються хедж-фондами.

Якого торгового бота ви б не вибрали, у будь-якому випадку у вас вже має бути якесь розуміння ринку та досвід у трейдингу. Хочеться відзначити, що якогось ідеального робота не існує, проте на цьому ринку можна знайти справді професійні рішення, на базі штучного інтелекту та машинного навчання, в яких була закладена практика та досвід торгівлі криптовалютою.

 

Найпростіший торговий робот для криптовалют має мінімум регульованих параметрів, але такий помічник не принесе серйозного прибутку. Складний бот для криптобіржі принесе хороший дохід досвідченим гравцям, але далеко не кожен трейдер-початківець зможе правильно його налаштувати.

Як працює бот для торгівлі криптовалютою?

Боти для торгівлі криптовалютою функціонують за особливими алгоритмами, торговими стратегіями, які, у свою чергу, створюються на основі технічного аналізу закономірностей. Щоб провести самостійний аналіз, потрібні історичні дані про зміни курсу (графіки хоча б за останній рік), іноді вдається виявити взаємозв’язок з новинами . Крім цього, після визначення закономірностей ведеться перевірка стратегії на тих же історичних даних, підраховується кількість потенційних збитків і прибутків. І якщо результати влаштовують, їх основі створюються правила торгової стратегії робота для біржі криптовалют .

Деякі криптоботи для торгівлі криптовалютою додатково використовують індикатори, які дозволяють аналізувати поточну ситуацію на ринку, інші виконуються тільки при виникненні певних ринкових умов. Стратегія торгівлі у біржових та арбітражних ботів може бути дуже простою, наприклад такою:

 • У разі зниження ціни на криптовалюту її потрібно купувати.
 • У разі підвищення ціни її потрібно продавати.

Або набагато складнішою. Алгоритм може враховувати історичні дані останнім часом, індикатори, орієнтуватися за сигналами. Якісні роботи аналізують більше сотні властивостей при виставленні ордерів. У деяких програмах алгоритм не змінюється, а є боти, які можна підключити або налаштувати додаткові параметри. Цей варіант добре підходить для досвідчених трейдерів, які мають свої переваги у стилі торгівлі.

Стандартний бот може здійснювати такі дії:

 • Проводити оцінку ринкової ситуації, моніторити курс на заданому проміжку часу, робити прогноз.
 • Створювати ордери на продаж чи купівлю.
 • Надавати звітність за отриманим профітом або збитком.
 • При ручній торгівлі може показувати сигнали для трейдера.

Боти для торгівлі криптовалютою були створені, щоб автоматизувати та полегшити роботу трейдерів. Тобто вам не потрібно постійно сидіти перед монітором, відстежуючи зміни котирувань – можна просто задати параметри боту, який придбає або продасть за вас криптовалюту. Боти для торгівлі криптовалютою дозволяють виконувати такі дії, як диверсифікація портфеля, побудова індексу, перебалансування портфеля і т.д.

Як вибрати бота для криптовалюти?

Є кілька основних критеріїв, за якими вибираються роботи для торгівлі криптовалютою. Розповімо про них докладніше.

На що слід звертати увагу при виборі робота:

 • Які стратегії робот дозволяє реалізувати . Доступні для редагування параметри, підтримка певних технічних індикаторів та ринкової інформації.
 • Простота налаштування та свобода дій користувача . Які параметри користувач повинен коригувати самостійно, а які бот вибирає автоматично.
 • Простота використання . Деякі роботи можна запустити в пару кліків, вибравши потрібну стратегію, інші потрібно програмувати. Вибір залежить від ваших знань та навичок.
 • Підтримка бірж . Як правило, всі відомі боти для торгівлі криптовалютою сумісні з усіма відомими біржами. Але якщо для торгівлі ви користуєтеся менш відомими майданчиками, звертайте увагу на цей фактор.
 • Репутація та тривалість роботи . Скільки років платформа на ринку, якими є відгуки користувачів, чи законне використання даної програми.
 • Оплата . Деякі роботи доступні лише за абонентською платою, інші безкоштовні, але стягують комісію з кожної торгової операції.
 • Рентабельність . Перш ніж почати користуватися роботом, розрахуйте, наскільки прибутковим буде процес з урахуванням оплати послуг програми.
 • Безпека . Важливо вивчити відгуки і те, що розробники говорять про вжиті в них заходи безпеки. Адже вам до певної міри доведеться довіряти платформі управління своїми засобами.

Якщо ви збираєтеся довірити боту свій портфель, то насамперед вам слід переконатися, що команда, що стоїть за цим ботом, є якомога надійнішою та кваліфікованішою. Переконайтеся, що команда є максимально прозорою щодо своєї роботи. Також дуже важливо знати, який бот найкраще працює із обраною вами стратегією. Тому вам варто заглянути на сайт бота та прочитати відгуки, які написали про нього користувачі.

 

Тут вам потрібно дізнатися, який рівень навичок потрібен для конфігурації бота. Якщо ви не дуже добре підковані у технічному плані, то вам немає жодного сенсу в покупці бота, який вимагає від своїх користувачів наявності певної компетенції. Хоча само собою зрозуміло, що платні роботи зазвичай надають більш якісний сервіс. Ви повинні ретельно зважити всі плюси та мінуси, перш ніж платити за ці послуги.

Найкращі боти для торгівлі криптовалютою – ТОП 30

На даний момент існує вже безліч торгових роботів для криптовалютних бірж , але лише деякі заслуговують на увагу. Ми підготували для вас список найкращих та перевірених криптовалютних роботів, які дозволять вам автоматизувати свою торгівлю.

Steroid – Торговий бот для Binance Futures , який дозволяє заробляти на торгівлі ф’ючерсами від 3 до 30% на місяць. Для торгівлі використовується USDT . Жодних щомісячних витрат і підписок -від Steroid бере гроші тільки за результат і тільки з вашого доходу!

Бот Steroid працює як на зростаючому, так і на ринку, що падає. Він аналізує ринок для правильного входу до угоди, сам знаходить найкращі параметри виходу з угод, і навіть здійснює підстраховку від різких рухів над ринком. Steroid — це перевірена часом платформа автоматичної торгівлі, яка стабільно працює з 2018 року. Сервіс активно розвивається та покращується, але, як і раніше, зберігає простоту використання та низький поріг входу.

Ключова перевага бота – вам не потрібно оплачувати передплату . Як оплату бот бере 30% від прибутку з кожної угоди, при цьому якщо ви зазнали збитків, то бот повертає 30% від суми збитків на бонусний рахунок!

Основні особливості робота Steroid:

 • Історія роботи з 2018 року.
 • Працюючи з демо рахунком, ви можете протестувати ефективність на віртуальних грошах до підключення реального депозиту.
 • Велика кількість позитивних відгуків та оглядів.
 • Робота як на зростаючому, так і падаючому ринках.
 • Аналіз ринку в автоматичному режимі для правильного входу в угоди.
 • Самостійно знаходить найкращу точку виходу з угоди.
 • Підстраховка від високої волатильності та різких стрибків крипто ринку.
 • Ваші гроші зберігаються на балансі біржі, адміністратори платформи не мають до них доступу.
 • Не потрібні спеціальні знання, підходить для новачків.
 • Реферальна система з оплатою 10% прибутку.
 • Прибутковість від 3 до 30% на місяць.

Робот використовує стратегію ALLIGATOR. Ця стратегія дає чудовий прибуток за досить безпечної торгівлі. Вона працює лише на біржі Binance Futures . Робот торгує на всіх видах ринку: неважливо ринок зростає, падає або знаходиться у флеті. Угоди здійснюються і в Long, і Short. Плечі x25.

Як стоплосів використовується ліквідація позиції. Якщо ви отримуватимете маржин-коли від Binance і ліквідацію — це нормально, це передбачено стратегією. Вихід здійснюється за тейк-профітами встановленими стратегією. Всі кошти, зароблені з попередніх угод, реінвестуються в нові для більш швидкого досягнення встановленого вами прибутку.

Спробуйте безкоштовно. Ви можете почати з мінімальними вкладеннями або без них (на тестовому балансі), щоб оцінити простоту і прибутковість бота! Користуватися ботом дуже просто. На сайті є докладна відео-інструкція.

RevenueBot – Автоматичний торговий крипто-бот, призначений для торгівлі на таких популярних біржах як Binance , Bitfinex , Bittrex Global , Poloniex , Exmo , FTX , Cex , HitBTC , Okex , AscendEX , Kraken , Kucoin . RevenueBOT працює у хмарі, тобто для початку роботи з ним користувачеві не потрібне встановлення софту або потужний ПК. Бот підтримує три види торгівлі – SPOT, Futures USDT-M, Futures Coin-M – кожну з яких можна налаштувати на свій розсуд.

Робота підходить для акуратної торгівлі без великих ризиків і при правильних налаштуваннях приносить постійний дохід 0.2-0.7% на добу до депозиту. У цьому не потрібно багато часу контролю за роботою бота. Робота з ботом безпечна, тому що всі кошти знаходяться на рахунках користувачів на кріптобіржах. RevenueBot не приймає та не зберігає засоби користувачів, а також не має доступу до виведення коштів користувачів із криптобірж.

Для того, щоб почати працювати з криптоботом RevenueBot, потрібно виконати кілька простих кроків:

 1. Завершіть безкоштовну реєстрацію на платформі.
 2. Виберіть криптовалютну біржу та торгову пару.
 3. Створіть ключ API у своєму обліковому записі exchange та додайте його в меню API-ключі.
 4. Вкажіть депозит гаманця, з яким ви хочете працювати з RevenueBot.
 5. Виберіть будь-яке торгове настроювання за замовчуванням або створіть власні налаштування.
 6. Розпочати збір доходів.

Платформа заснована на системі ставок на Мартінґейл — це проста стратегія, на яку покладаються тисячі трейдерів у всьому світі. Працює автоматично 24/7 і використовує беззбиткові стратегії як на ринку (алгоритм LONG), так і на падаючого ринку (алгоритм SHORT). В алгоритмі LONG бот спочатку купує актив частинами під час падіння ціни, після чого продає все куплене при зростанні ціни. В алгоритмі SHORT бот спочатку продає актив частинами при зростанні ціни, після чого відкуповує все продане під час падіння ціни.

Комісія списується з внутрішнього рахунку RevenueBot. Ви поповнюєте рахунок ту суму, яку самі виберете. Створюйте скільки завгодно ботів з різними налаштуваннями та парами для торгівлі на кількох криптобіржах одночасно. Для зручності є готові стратегії торгівлі, фільтри для старту, автоматичне перемикання пар за торговими сигналами та індикаторами, можливість зберігати свої пресети, а також можна провести симуляцію роботи робота з різними налаштуваннями за минулий період 60 днів на реальних графіках цін.

За користування RevenueBOT з користувачів не знімається фіксована плата . Натомість оплата послуг бота становить 20% від одержуваного профіту , але не більше 50 USD (за календарний місяць) у BTC еквіваленті. Така схема хороша тим, що стимулює розробників робити бот якомога результативнішим. Непогано правда?

Якщо вас цікавить агресивна торгівля, то безпечний RevenueBOT також уміє це робити. Однією з можливостей системи є автоматичне перевертання алгоритму. У певних ситуаціях бот скасовує всі поточні угоди, після чого в роботу запускається бот з протилежними алгоритмами, якому під управління передаються засоби користувача. Завдяки цьому депозити не простоюють, знаходячи застосування в агресивній торгівлі перевіреними монетами.

TradeSanta — це хмарний сервіс для торгівлі криптовалютою, що дозволяє отримувати вигоду з коливань криптовалютного ринку. Підключіть TradeSanta до вашої біржі та торгуйте 24/7.

TradeSanta працює з 2018 року. Відмінна риса сервісу – простий, але функціональний інтерфейс користувача. Платформа автоматизує торгівлю на 6 основних біржах – Binance , Huobi , Okex , Upbit , HitBTC і CoinBase Pro . Трейдери можуть налаштувати ботів лише за кілька кроків. Якщо ви не впевнені у виборі алгоритму, то є можливість протестувати свої стратегії у демо-режимі.

Платформа TradeSanta постійно вдосконалюється, запроваджує нові функції та підключає нові біржі. Цього року TradeSanta запустила торгівлю ф’ючерсами на Binance Futures . Тарифні плани розпочинаються від $14/місяць.

Можливості TradeSanta :

 • Торгові стратегії Grid та DCA.
 • Стоп-лосс, ковзний стоп-лосс та ковзний тейк-профіт для управління ризиками та отримання максимальної вигоди з волатильності ринку.
 • Віртуальна торгівля для тестування стратегії у реальних ринкових умовах.
 • Ручної торгівлі на декількох біржах в одному інтерфейсі.
 • Торгівля ф’ючерсами, що дозволяє налаштувати робота з кредитним плечем.
 • Мобільний додаток для налаштування та керування ботами на ходу.

Боти TradeSanta працюють на дуже високій швидкості з можливістю розміщення у 100 разів більшої кількості ордерів у порівнянні зі звичайними трейдерами. Бот активний 24/7 та усуває емоційний фактор з торгівлі. У той же час Ви повністю контролюєте процес торгів, оскільки жодна транзакція не буде завершена без підтвердження від власника рахунку. Система, створена TradeSanta, є досить простою, що дозволяє трейдерам використовувати професійні інструменти, які роблять торгівлю набагато простішою.

TradeSanta дозволяє запускати автоматичних торгових ботів з короткою і довгою стратегією одночасно. У будь-якому напрямку ціна буде покрита криптовалютними ботами TradeSanta. Якщо ціна йде в напрямку, протилежному вашим очікуванням, торговий бот Santa виставляє додатковий ордер на купівлю (або продаж) більшої кількості монет за нижчою (або вищою) ціною, ніж ціна Першого Ордеру, що дає змогу отримати бажаний тейк-профіт із меншим відновленням ціни у майбутньому.

Система налаштована те щоб бот займався торгівлею лише оптимальної точці. Користувачі можуть встановити оптимальну точку для торгівлі, налаштувавши об’ємний фільтр, денний фільтр та сигнал Боллінджера одночасно або один з них. Керуйте своїми ризиками, встановлюючи стоп-лос ордер для виходу з позиції, якщо угода пішла проти вашої стратегії.

3Commas — Розумний торговий термінал та боти для крипто-трейдингу, що дозволяють отримувати максимум прибутку, мінімізуючи ризики та втрати. Інструменти для автоматизації торгівлі підтримуються на 23 основних криптовалютних біржах.

Трейдингова платформа 3Commas з 2017 року допомагає вести справи на криптовалютних біржах . Тут створено зрозумілу та прозору систему, яка сама проводить угоди за заданими вами параметрами. До неї підключені інструменти для інвестування та алгоритми фінансового захисту. Можливості торгового робота виходять далеко за межі просто ринкових ордерів. Сервіс підтримує короткі продажі, ордери стоп-лосс та тейк-профіт, трейлінг-ордери, складові боти та багато іншого.

3Commas одночасно бот і торговельний термінал. Підтримує 20+ криптовалютних бірж та функцію Paper Trading. Дозволяє організувати єдиний криптовалютний портфель, об’єднавши усі свої біржові акаунти. Портфель зручно візуалізується як інфографіки в особистому кабінеті. З 2020 року 3commas співпрацює з біржею Binance , що дає користувачам комфортні умови для трейдингу через інфраструктуру управління активами та безпеки Binance.

SmartTrade та Термінал дозволяють вам повністю контролювати свої позиції. Створивши угоду, ви можете задати умови входу та виходу одночасно, налаштувати Trailing, Take Profit та Stop Loss, щоб більше ніколи не турбуватися про черговий обвал або стрибок ціни. Бот буде виконувати ордери на купівлю та продаж криптовалюти від вашого імені. Наприклад, якщо ви хочете запрограмувати свого торгового бота так, щоб він купував біткоін , коли актив досягає $60000 на Binance, а потім продавав його, коли монета досягає $61000, ви можете легко зробити це через 3Commas.

Додаткові можливості 3Commas:

 • Ребалансування . Створюйте портфелі з будь-яким розподілом монет і робіть ребалансування портфеля одним клацанням миші.
 • Робоча панель . Додайте кілька облікових записів для зручного моніторингу свого портфеля та відстеження PnL.
 • Paper trading . Торгуйте без використання реальних коштів. Тренуйтеся та тестуйте будь-які стратегії без будь-якого ризику.
 • Smart Cover . Отримуйте додатковий прибуток з допомогою несподіваних рухів ринку. Продавайте та викуповуйте монети назад.
 • Опціон роботи . Простий набір автоматизованих стратегій для торгівлі опціонами на біржі.
 • Сигнали . Підписуйтесь на сигнали інших трейдерів та копіюйте їх стратегії.

Керуйте своїми позиціями в один дотик за допомогою мобільного додатка 3Commas . Завантажте мобільний додаток. Слідкуйте за статистикою вашої стратегії, запускайте ботів і закривайте угоди. Вдома або в дорозі, керуйте своїми позиціями, перебуваючи де завгодно. Сервіс має кілька рівнів підписки — Безкоштовний, початковий, трейдерський та професійний. На момент написання статті професійний тариф коштує 49,5 USD (при оплаті за рік).

Якщо ви новачок і не знаєте як налаштовувати власні торгові параметри, то 3Commas також дозволяє вам копіювати портфель іншого трейдера. Ви можете вирішити, яких трейдерів ви хочете скопіювати, оцінивши їх статистику, таку як історичні прибутки та збитки, кращі торгові пари та обсяги. Насолоджуйтесь пасивним доходом або хеджуйте свою позицію додатковим щоденним прибутком використовуючи одного з кращих ботів, відзначених безліччю нагород.

Cryptohopper – Автоматизований крипто-торгівельний бот світового класу. Копіюйте трейдерів, керуйте всіма своїми біржовими рахунками, використовуйте маркетинг та біржовий/ринковий арбітраж, а також імітуйте чи перевіряйте свою торгівлю. Швидка автоматична торгівля та управління портфелемБіткоінов,Ефіріуму,Лайткоіновта більше 100 інших криптовалют на провідних світових криптобіржах.

Автоматизуйте свою торгівлю та викресліть емоції з рівняння. Інвестуйте у всі криптовалюти, які пропонує ваша біржа. Отримайте доступ до експертного набору інструментів, таких як функції трейлінгу, які допоможуть вам купувати/продавати краще, ніж раніше. Ваша біржа це місце, де знаходяться ваші кошти. За допомогою Cryptohopper ви можете керувати всіма своїми біржовими рахунками та торгувати з одного місця.

Приєднуйтесь до революції соціальної торгівлі. Підписуйтесь на торгові сигнали, обговорюйте торгові стратегії у внутрішньому чаті та купуйте стратегії та шаблони ботів на ринку Cryptohopper. Вам не потрібно бути експертом, щоб торгувати як професіонал. Практикуйте сміливі нові стратегії без ризику, освоюючи інструменти Cryptohopper. Ви можете протестувати свій бот і свої стратегії, до початку інвестування реальних коштів.

Cryptohopper володіє значним набором інструментів для трейдерів різного рівня: безкоштовні і платні сигнали, стратегії, що настроюються і налаштовуються, пакети різної вартості і прибутковості. Боти Cryptohopper працюють через хмару, тому установка не потрібна, що робить торгівлю в режимі 24/7 можливою. Тут є інтуїтивна панель інструментів, і для початку торгівлі потрібно всього 5 хвилин. Cryptohopper – Це єдині боти, які вбудовують зовнішніх сигналізаторів, що дозволяє новим трейдерам підписатися на список професійних аналітиків з усього світу.

Cryptohopper має дуже хорошу сучасну панель інструментів, де ви можете налаштовувати та контролювати все, і поставляється з майстром конфігурації або заздалегідь створеними шаблонами для популярних бірж – Binance , Okex , FTX , Exmo , Huobi , Kucoin та інших. Цей бот дозволяє вам використовувати переваги бичачих ринків з трейлінг-стопом і має повний набір функцій технічного аналізу від Stoch та RSI до Лінії Боллінджера та MACD.

На відміну від багатьох інших роботів, Cryptohopper не стягує комісій за торгівлю і є одним з небагатьох роботів, які пропонують безкоштовну пробну версію протягом місяця з можливістю переходу на Explorer Hopper (19 $ / міс.), Adventurer Hopper (49 $ / міс.). ) та Hero Hopper (99 $ / міс.).

HaasOnline — одна з найпросунутіших платформ, що пропонує торгівлю криптовалютами за допомогою торгових роботів. Дозволяє швидко створювати, тестувати та розгортати автоматичні стратегії на безлічі бірж. Всі процеси відбуваються у хмарі, на серверах компанії. Мова програмування HaasScript дозволяє створювати власні автоматизовані торгові алгоритми, розробляти технічні індикатори, інтерпретувати сигнали тощо.

З 2014 року HaasOnline демократизувала високочастотну торгівлю на найвідоміших платформах цифрових активів, використовуючи інтеграцію через API. Продукти та технології HaasOnline досить прості для використання будь-яким трейдером, але досить надійні, щоб використати деякі з найпередовіших у світі алгоритмів автоматичної торгівлі.

HaasOnline розробила HaasScript як найпросунутішу у світі мову криптографічних сценаріїв. HaasScript дозволяє створювати складні автоматизовані торгові алгоритми, технічні індикатори, генерувати та інтерпретувати сигнали та багато іншого.

 • 600+ команд.
 • Розширені функціональні здібності.
 • Швидкий розвиток.

HaasOnline має власний торговий сервер некастодіального типу, що працює 24/7, який забезпечує повну конфіденційність, не дозволяючи стороннім переглядати ваші торгові дані та стратегії. Крім того, на платформі є хмарна версія для роздрібних трейдерів.

Роблячи автоматичну торгівлю цінною частиною інструментарію кожного крипто-трейдера, HaasOnline дозволяє піонерам у галузі фінтеху — від любителів криптовалют до нових інституційних лідерів — створювати оригінальні стратегії автоматичної торгівлі . Якщо ви вмієте програмувати, у вас є можливість зібрати власного бота на основі скрипт-ботів Haasbot, які написані на C#. Початківцям у торгівлі стратегія Haasbot передбачає тенденції та дає поради.

Зменште ризик за допомогою тестування та моделювання торгівлі . Використовуйте механізми зворотного тестування, щоб мінімізувати вашу дію від непотрібного ризику. Вибирайте між методами ціноутворення на основі ціни закриття або книги замовлень, оптимізуючи автоматичні торгові стратегії. Слідкуйте в режимі реального часу за тим, як ваші крипто-торгівельні роботи працюють без ризику за допомогою паперової торгівлі. Імітація торгівлі паперами допомагає трейдерам освоїти автоматизовану торгову платформу і доступна більшості інтегрованих бірж.

Haasbot пропонує кілька тарифів – новачок , простий і додатковий для досвідчених трейдерів. Вартість пакетів від 0,009 BTC до 0,026 BTC. Торгує HaasBot практично на всіх великих криптовалютних біржах ( BitMex , Kucoin , Binance , Okex , FTX , Huobi та ін.). Панелі, що настроюються, дозволяють вам створити індивідуальний командний центр. Візуальний редактор у поєднанні з HaasScript дозволяє швидко налагоджувати та розгортати сценарії трейдингу.

Apitrade – Арбітраж та високочастотна крипто-торгівля на 25 найбільших біржах. Платформа підтримує 6+ торговельних та арбітражних алгоритмів із мінімальними ризиками, які в процесі роботи автоматично навчаються. Як запевняє розробник, гарантує невеликий регулярний рівень доходу практично щодня завдяки тому, що використовує паралельно відразу 25 найбільших бірж, знаходячи умови для вигідних угод.

APITrade – сервіс автоматичної торгівлі без абонентської плати. Сервіс заробляє 25-50% від прибутку, отриманого в результаті автоматичних угод, відкритих сервісом, причому сервіс заробляє після завершення угоди та отримання прибутку. Боти для торгівлі криптовалютою APITrade проводять велику кількість дрібних (здебільшого дуже швидких) угод, і на кожній угоді заробляють для вас (і для себе) невеликий прибуток.

Зі своєї частини прибутку сервіс оплачує витрати на сервери, що виконують складні розрахунки, розміщення обладнання поруч із біржею (для швидкої реакції на будь-які зміни), роботу розробників та інших співробітників, а також маркетингові витрати. Для тих користувачів, які не хочуть платити 50% від прибутку, є можливість заощадити за допомогою покупки API-токенів на біржі digex.io (API-токенами можна сплатити половину комісії сервісу).

APITrade не потребує встановлення та пропонує користувачам ряд рішень для посилення безпеки акаунтів: 2FA, обмеження по IP, зашифровані API-ключі тощо. Ключові особливості сервісу:

 • Низькі ризики . Сервіс використовує найпросунутіші алгоритми торгівлі та арбітражу з мінімальним рівнем ризику, засновані на машинному навчанні.
 • Регулярний дохід . Сервіс знаходить у кожній біржі найвигідніші умови для тисяч угод із прибутком, що забезпечує невеликий, але регулярний рівень доходу практично щодня.
 • Без абонентської плати . Сервіс заробляє лише комісію із прибуткових автоматичних угод. Немає абонентської плати, комісії за Ваші власні угоди та плати за вхід.
 • Безпека . Платформа не приймає та не зберігає Ваші кошти, не має доступу до виведення з Ваших облікових записів у біржах.
 • Гарантії . Команда проекту впевнена в якості послуг, тому пропонує 100% moneyback 7 днів, якщо вас щось не влаштує.
 • Все просто! Вам не потрібно налаштовувати різні параметри та постійно контролювати, достатньо натиснути одну кнопку.
 • Клієнт завжди правий! Сервіс надає оперативну та дружню службу підтримки в тикетах та Telegram.
 • Повна прозорість . Ви зможете спостерігати кожну з тисяч угод, бачити суми, тривалість, прибуток із кожної угоди.

Основними плюсами платформи є те, що вона фактично безкоштовна і проста в налаштуванні. Нещодавно командою були впроваджені такі алгоритми як ” Сквіз-бот “, який позиціонується як найнижчий ризик і ефективний алгоритм на ринку, а також високочастотний алгоритм ” Ураган ” для Binance Futures .

Cryptorg – Сервіс для алгоритмічного трейдингу на найбільших криптовалютних біржах. Створюйте торгових крипто-роботів для спотових та ф’ючерсних ринків. Спілкуйтеся з тисячами однодумців, переймаючи досвід і стратегії. Підтримує торгівлю на таких популярних біржах як Binance , FTX , Okex , Coinsbit та інших.

Торгові роботи криптовалют працюють на віддалених хмарних серверах. Це означає, що вам не доведеться тримати свій комп’ютер увімкненим. Ви завжди можете зайти на Cryptorg з будь-якого пристрою будь-якої точки планети.

 • Вхід до угоди торговими сигналами.
 • Багато налаштувань (Take Profit %, крок ордерів у сітці %, множники, різні типи ордерів та інших.).
 • Аналітика, моніторинг рахунків.
 • Повідомлення про дії в Telegram.
 • Масова зміна параметрів, копіювання.
 • Можливість поділу на групи доступу.

На Cryptorg є також власна криптобіржа з ​​високою ліквідністю та ф’ючерсною торгівлею з максимальним кредитним плечем до 100X. Cryptorg.exchange є офіційним брокером Binance. Для поповнення та виведення крипто-активів доступні безліч блокчейнів , зокрема популярні ETH (ERC-20), TRX (TRC-20), BSC (BEP-20), Binance (BEP-2). Зарахування та виведення коштів відбувається протягом декількох хвилин. Користувачі в системі Cryptorg можуть створювати свап коди на будь-яку суму для швидкого обміну з іншими користувачами системи.

Торгові боти та алгоритми завжди безкоштовні. Торгуйте на внутрішній біржі Cryptorg та не відволікаючись на щомісячні платежі. Тарифні плани (підписки) розроблені лише сторонніх бірж. Ви можете створювати безліч ботів для спотового та ф’ючерсного ринків та запускати їх у міру потреби.

Cryptorg служить інтерфейсом управління ботами, оскільки кожен користувач отримує у розпорядження до 500 роботів. Своїм користувачам Cryptorg пропонує трейдинговий майнінг – видобуток токенів CTG (власна монета Cryptorg) шляхом укладання угод ботами.

Є 4 тарифні плани. На кожному з них є:

 • Всі фільтри та стратегії.
 • Веб-термінал для торгівлі вручну.
 • Групова техпідтримка.

Безкоштовно під час торгівлі на внутрішній біржі. Від 30 $ на місяць в залежності від тарифу на інших біржах. Є пробний тариф на 2 тижні з можливістю створення одного бота для Binance , Okex або FTX .

Cryptorg дозволяє активувати практично необмежену кількість торгових роботів одночасно, ця кількість обмежена лише кількістю торгових пар на біржі. Можливе підключення роботів за допомогою API. Для автоматичної торгівлі можна використовувати вбудовані стратегії або настроїти власні. Крім того, проект є соціальною мережею з чатом для обміну досвідом між трейдерами.

Bitsgap – Універсальна платформа для автоматизації торгівлі біткоінами та іншими криптовалютами. Найкращі боти для торгівлі криптовалютою, розумні алгоритмічні ордери, портфельна та демо — торгівля — все, що вам потрібно, щоб легко керувати своїми активами в одному інтерфейсі.

Платформа, підтримує повний функціонал, необхідний повноцінного крипто-бота — трейдинг, арбітраж, формування портфеля, сигнали. Автоматичні алгоритми генерують прибуток при кожному русі ринку і мінімізують ризики. Вміє пропорційно розподіляти інвестиції у межах заданого діапазону. Основний секрет успіху – високочастотний торговий темп і можливість вибудовувати велику кількість рівнів покупок та продажів. Протягом тижня по одній торговій парі може бути здійснено тисячі угод.

Аналіз понад 10 000 валютних пар, арбітраж між біржами, безкоштовний симулятор торгівлі, інтеграція із графіками Tradingview . Завдяки високочастотному трейдингу, бот не тільки дозволяє добре заробляти на дистанції, а й диверсифікувати ризики у разі високої волатильності. Підтримуються всі найбільші біржі, такі як Binance , Okex , FTX , Exmo , Huobi , Kucoin та інші.

Основні переваги бота Bitsgap:

 • 14 днів безкоштовного використання (далі — платна передплата від $19 на місяць).
 • Демо версія для того, щоб практикуватися в трейдингу без вкладення реальних грошей.
 • Підтримка близько 30 криптовалютних бірж.
 • Ефективна диверсифікація ризику шляхом високочастотного трейдингу.
 • Інтеграція безлічі додаткових торгових функцій: трейлінг-стоп, стратегії виходу, тейк-профіт та стоп-лосс.
 • Велика база знань, що охоплює всі аспекти управління крипто-ботом.

Щоразу, коли виконується лімітний ордер для придбання, бот розміщує новий ордер продажу прямо над його ціною. А також навпаки, новий ордер на покупку розміщується нижче за кожен виконаний ордер на продаж. Поки ціна знаходиться в межах торгового діапазону, робота торгує без зупинки.

CoinRule – Кращий бот для торгівлі криптовалютою для початківців. У ньому реалізована логіка типу «if-this-then-that», яка дозволяє навіть не дуже просунутим трейдерам побудувати свою торгову стратегію за хвилину. Зручний інтерфейс допомагає користувачам створювати торгового робота крок за кроком.

Coinrule це розумний помічник для торгівлі криптовалютами, що дозволяє вам повністю контролювати свою торгівлю, одночасно даючи відсіч хедж-фондам і автоматичним ботам. Встановлюйте автоматичні угоди і ніколи не пропускайте ралі або не потрапляйте в пастку. Coinrule шукає ефективні ринкові індикатори, що дозволяють розумно розподіляти кошти, одночасно надаючи вам контроль над вашою торговою машиною.

Coinrule – це ваш набір інструментів Lego для стратегій торгівлі криптовалютами та автоматизації торгівлі, який також дозволяє вам протестувати ваші торгові правила та стратегії перед їх запуском. Усі торгові операції, які ви хотіли налаштувати на криптовалютних біржах , але не змогли через їх обмежений інтерфейс? Тепер Coinrule робить це можливим.

У бібліотеці шаблонів можна знайти понад сто п’ятдесят встановлених наборів правил, які допоможуть новачкам налаштувати торгову систему під свої потреби. Платформа дозволяє використовувати різні торгові інструменти, включаючи стоп-лосс, тейк-профіт та основні технічні індикатори. Список торгових стратегій, які підтримуються Coinrule, практично безмежний, і компанія регулярно публікує нові ідеї в Базі знань платформи.

Ще одна цікава функція – демо-біржа. Трейдери можуть тестувати свої торгові системи у безпечному оточенні за допомогою віртуальних монет. Торгівля у демо-версії ведеться за цінами, які надходять безпосередньо з Binance, при цьому немає жодного ризику.

Ви можете безкоштовно використовувати Coinrule з обмеженою кількістю живих та демонстраційних стратегій, а також доступом до певних стратегій шаблонів. Купівля щомісячного або річного платного плану надасть вам доступ до повної потужності та ексклюзивних функцій Coinrule. Coinrule підтримує такі біржі, як Binance , Okex , Coinbase Pro і т.д. Змагайтеся з професійними трейдерами та хедж-фондами вже сьогодні!

Zignaly – Крипто-торгівельний бот з яким можна працювати у хмарі через браузер, без встановлення програми. Автоматизувати процес торгівлі користувачам допомагає більше 20 зовнішніх постачальників сигналів. Працює у зв’язці з акаунтом Tradingview . Особливості: трейлінг-стоп, стоп-лосс, сигналізатори, застосування стратегій користувача з TradingView.

Zignaly — це торговий термінал з криптовалютними ботами, який дозволяє вам автоматично торгувати за допомогою зовнішніх постачальників криптовалют. Платформа неймовірно проста у використанні і можна використовувати як пасивного доходу. Zignaly дозволяє легко підключатися до облікового запису Tradingview , тому ви можете використовувати його зі своїми улюбленими індикаторами. Крім того, ви можете використовувати термінал Zignaly, щоб відразу створити свою повну стратегію.

Використовуйте сигнали для автоматичної торгівлі . Підключіть Zignaly до кращих постачальників сигналів і торгуйте автоматично, навіть коли ви спите. Приймайте сигнали на продаж, щоб використовувати їх в автоматичному режимі, або встановлюйте власні правила для закриття позицій. Використовуйте його як робот TradingView, створюючи власні сигнали на купівлю і продаж і відправляючи їх в Zignaly.

 • Усі монети дозволені (без обмежень).
 • Приймайте багатоцільові сигнали.
 • Варіанти стратегії на основі DCA.
 • Отримуйте сигнали продажу, щоб автоматизувати закриття.
 • Трейлінг-стоп-лосс.
 • Торгівля із використанням сигналів TradingView.

Копіювання торгових інвестицій . Як еволюція функції копіювання торгівлі ми покращили всі процеси, використовуючи одну позицію як для трейдерів, так і для інвесторів, з моделлю, що базується на продуктивності, та функцією водяних знаків з високим рівнем. В принципі, ви платитимете тільки тоді, коли трейдер принесе вам прибуток, і будь-які збитки зараховуватимуться, щоб уникнути плати за успіх, поки прибуток знову не перевищить високий рівень водяних знаків.

Основні моменти:

 • На основі продуктивності завдяки гонорарам за успіх.
 • Високий водяний знак як справедлива безпрограшна модель.
 • 100% ті самі результати, що й у трейдера (одна єдина позиція).
 • Можливість автоматичного реінвестування чи виведення вашого прибутку.
 • Жодних мінімальних інвестицій, починайте так низько, як хочете.

Крипто-боти Zignaly підтримують безліч популярних бірж, таких як Kucoin , Binance , FTX та інші. 100% продуктивність, жодних щомісячних платежів, жодних мінімальних вимог. Платформа Zignaly не зберігає ваших коштів, вони захищені на стороні обміну. Ключі API шифруються RSA перед збереженням у базі даних, і база даних знаходиться у ізольованій DMZ без відкритого доступу. Внутрішня біржа Zignaly є частиною програми брокера Binance, і кошти покриваються їх рівнем безпеки та захищені фондом SAFU.

Pionex — Автоматична торгівля криптовалютою з 16 безкоштовними вбудованими торговими ботами. Pionex агрегує ліквідність від Binance та Huobi поруч із ціною тикера. Pionex є одним з найбільших фінансових брокерів і одним з найбільших маркет-мейкерів Huobi у світі.

По суті Pionex є біржею з вбудованим криптовалютним ботом. Це одна з найкращих безкоштовних торгових бот-платформ для криптовалюту. Вона агрегує ліквідність з Binance та Huobi та надає безкоштовного торгового бота, який працює з цією ліквідністю.

Розповімо про два боти:

 • Сітковий торговий бот . Отримуйте прибуток від волатильності з комісією 0,05%. Бот може допомогти вам автоматично купувати дешево та продавати дорого у ціновому діапазоні. Навіть коли ви спите, працюєте чи відпочиваєте, бот ніколи не зупиняється.
 • Арбітражний бот . Заробляйте 15-50% річних з надзвичайно низьким ризиком. Робот використовує ф’ючерсний ринок, який працює від системи фінансового брокера, щоб отримувати відсотки (плату за фінансування) кожні 8 годин.

Торговий бот Pionex є дуже простим у використанні. І в основному він використовується для торгівлі біткоїни. Біткоїн має найвищу ринкову вартість і, на нашу думку, є центром усієї криптовалютної сфери. Платформа Pionex безпечна та має ліцензії MAS та MBS, отримані в Сінгапурі та США.

Ви можете інвестувати від $50 без періоду блокування. Вносите чи виводьте кошти з вашого банківського рахунку.
Якщо ви хочете використовувати цю функцію, вам потрібно спочатку встановити програму Pionex Lite. Стандартна версія Pionex підтримує лише передачу криптовалют. Примітка: Ця функція доступна не у всіх країнах/регіонах.

GunBot – Потужний і відносно простий у використанні бот для криптовалюти. Містить багато встановлених стратегій для новачків, що дозволяють швидко розпочати трейдинг та отримати прибуток. Для досвідчених користувачів також багато можливостей від маржинальної торгівлі до налаштування JSON-конфігурацій.

Дана платформа приваблює широкими можливостями налаштування функціоналу, що дозволяють встановити граничний рівень торговельного ризику, підвести роботу криптовалютного бота під стратегію трейдингу, що використовується і т. п. GunBot підтримує безліч популярних криптовалютних бірж, таких як Binance , Cex , By .

Gunbot поставляється із вбудованим інтерфейсом браузера. Ви можете безпечно отримати доступ до інтерфейсу на локальному комп’ютері або відкрити доступ до Інтернету. Інтерфейс оптимізований для мобільних пристроїв, підтримує двофакторну автентифікацію та може обслуговуватися за протоколом https. Використовуючи інтерфейс, ви можете легко керувати своїми торговими стратегіями, призначати їх торговим парам та вносити зміни на льоту. На панелі моніторингу відображаються всі останні операції та залишки на гаманцях.

Стратегія в Gunbot це набір правил, які визначають, як він торгує. Кожній торговій парі може бути призначено одну стратегію. Різні пари можуть використати різні торгові стратегії. Основними компонентами стратегії є методи купівлі та продажу, які визначають коли боту дозволено розміщувати замовлення. Gunbot поставляється з безліччю безкоштовних налаштувань стратегії, вони готові до використання. Ви можете створювати необмежену кількість стратегій користувача. Стратегії спеціально адаптовані для спотової та ф’ючерсної торгівлі. На ф’ючерсах ви можете вибирати між варіантами розвороту середнього значення або варіантами окремих стратегій, що наступають за трендом.

GunBot можна інтегрувати в Telegram та взаємодіяти зі своїм крипто-ботом. Ви можете відслідковувати статистику прибутку/збитку по всіх торгових парах. Швидко змінювати налаштування на ходу, наприклад, увімкнути або вимкнути пари. Отримувати push-повідомлення про кожну досконалу угоду. Легко отримати огляд останніх угод, ви можете навіть відфільтрувати їх по парах.

Надбудова Tradingview змушує Gunbot виконувати торговельні сповіщення, надіслані з tradingview.com . Це дозволяє використовувати стратегії, що повністю настроюються, використовуючи скрипт pine в TradingView. Надбудова забезпечує кілька заходів захисту, наприклад, гарантує, що замовлення на продаж будуть вищими за точку беззбитковості і відповідатимуть мінімальному обсягу торгівлі на біржі. Додаток також може використовуватися у змішаному режимі, де виконується як стратегія Gunbot, так і оповіщення TradingView.

Тарифні плани, що пропонуються крипто-трейдерам, передбачають різну кількість доступних можливостей функціоналу і коштують від 0,00687 BTC до 0,011 BTC (для професіоналів). Перевагою є те, що збір потрібно сплачувати один раз . Ліцензія довічна. Жодних щомісячних та додаткових доплат.

Shrimpy — це просте рішення для керування портфелем для зайнятої людини. Шрімпі адаптує ідеї розумних інвесторів за межами криптографії, щоб запровадити прості автоматизовані стратегії, які можуть допомогти знизити ризик та збільшити прибутковість.

Візуалізуйте все своє портфоліо та відстежуйте продуктивність у режимі реального часу за допомогою потужних інструментів для керування. Зв’яжіть усі свої біржі та гаманці, щоб легко керувати своїми активами. Торгуйте з легкістю, відстежуйте свої результати та аналізуйте ринок.

Ключові особливості Shrimpy:

 • Підключення облікових записів . Шрімпі – це єдине місце, де ви можете підключити всі свої гаманці та біржі. Керуйте всім своїм портфелем через єдиний портал і слідкуйте за ринком у режимі реального часу.
 • Стратегії зворотного тестування . Вивчайте торгові стратегії за допомогою нашого передового тестування портфеля. Використовуйте наш повний набір точних ринкових даних для побудови найточніших профілів стратегій на ринку.
 • Автоматизація торгівлі . Оптимізуйте свій портфель, автоматизувавши стратегію, якій установи довіряли протягом десятиліть, щоб знизити ризики та підвищити продуктивність.
 • Копіювати найкращих трейдерів . Копіюйте стратегії найкращих трейдерів світу або імітуйте портфелі інвестиційних фондів, таких як Coinbase Ventures, Blockchain Capital або Binance Labs.
 • Відстеження продуктивності . Незалежно від вашого досвіду роботи з криптовалютою, Shrimpy може допомогти вам побудувати стратегію портфеля, відстежувати продуктивність та відстежувати ринок.
 • Управління портфелями . Керуйте всіма своїми крипто-портфелями в одному місці, створюйте динамічні індекси, які відстежують ринок DeFi або інші типи активів, та встановлюйте стоп-лоси портфеля.

Бот відносно новий, але вже набув популярності завдяки тому, що більшість послуг надає безкоштовно або недорого. Також підкуповує прозорість розробки – творці регулярно викладають новини про оновлення та прислухаються до думки користувачів. Бот надає кілька рідкісних функцій, таких як Rebalancing – автоматичне перебалансування портфеля для отримання максимального прибутку.

Підтримувані біржі: Binance , Okex , FTX , Gate.io , Huobi , Kucoin та інші. Є безкоштовний тариф з обмеженими можливостями, а також платні тарифи від $19 до $299 на місяць.

MoonBot – Просунутий торговий термінал-бот для торгівлі криптовалютою. MoonBotце платформа для ручного та автоматичного трейдингу з тиковим графіком та відображенням кожного ордера. MoonBot – торговий бот для роботи з біржами Bittrex Global та Binance.

Переваги тикового графіка полягає в тому, що він поновлюється з частотою до мілісекунд і детально відображає дрібні коливання ціни. Тиковий графік дозволяє відстежувати дії професіоналів, полегшує аналіз ринку та дає перевагу перед натовпом. Трейдери дізнаються першими щодо підвищення активності на ринку!

Особливості MoonBot:

 • Просунута система управління ордерами та ризиками . Виставляйте одночасно тейк-профіт, трейлінг та до 5 типів стоплосів. Зменшуйте втрати, збільшуйте прибуток кожного ордера.
 • Автоторгівля за сигналами . Читайте на повному автоматі сигнали з Tradingview та Telegram.
 • Фільтрування монет та станів ринку . Підбирайте монети за обсягами, за рухом ринку або біткоїну. Використовуйте білі та чорні списки монет та інші фільтри. Вибирайте лише ті ринки, які підходять для вашого стилю торгівлі!
 • Ефективна ручна торгівля . Налаштовуйте вбудовані детекти, відстежуйте рухи ціни, обсягів та зміни у склянці, ставте відкладені ордери. Швидко реагуйте на будь-які події одним кліком.
 • Система детектів для скальпінгу та автоторгівлі . Ловіть швидке зростання ціни чи обсягів, падіння на будь-яку глибину, появи аномальних стінок у склянці.
 • Довірче управління . Вибирайте кращого керуючого трейдера, слідуйте за ним на автоматі та заробляйте на вигідних умовах.

MoonBot працює тільки з ОС Windows і лише з 64-розрядною архітектурою. Для запуску інших операційних систем рекомендується створити віддалений робочий стіл. Є безкоштовна версія з обмеженими можливостями та платна версія для професійної торгівлі. За окрему плату можна активувати модуль MoonScalper, який дозволяє підключати кілька ордерів по кожній монеті та надає найкращі графіки.

Quadency — це єдина платформа для торгівлі та управління портфелями для інвесторів усіх рівнів. Легко підключайте професійні інструменти, такі як стратегії роботів та аналітика, до світу криптографії.

Користувачі Quadency мають можливість безперешкодно здійснювати угоди та керувати портфелем, маючи доступ до більш ніж 1500 цифрових активів. Насолоджуйтесь нашою безпечною та простою у використанні платформою, яка з’єднує вас з провідними крипто-біржами, такими як Binance , Okex , Coinbase Pro та іншими.

Головною особливістю Quadency є функція бектестингу, за допомогою якої ви можете приймати рішення на основі даних та цифр, а не діяти наосліп. Це також дуже важлива функція для робота, що торгує криптовалютою: ніхто не буде сперечатися з тим, що корисно дізнатися про результати роботи на історичних даних, перш ніж вкладати свої гроші.

Можливості Quadency:

 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс . Quadency допомагає кожному інвестору та трейдеру цифрових активів швидко та легко підключатися до великих світових бірж.
 • Налаштування стратегій . Чіткість спрощує складні угоди з допомогою заздалегідь розроблених стратегій. Виберіть свій шлях для налаштування, а потім почніть жити за лічені хвилини.
 • Розширена аналітика портфеля . Quadency контролює усі ваші активи. Від бірж до автономних гаманців відстежуйте продуктивність свого портфеля з часом.
 • Більш цінні діаграми для роботи . Високоякісні потокові дані Quadency дозволяють розміщувати та переміщувати ваші замовлення безпосередньо з графіків, а також швидко завантажувати збережені графіки з кращими індикаторами.
 • Дослідження функціональних активів . Платформа Quadency допоможе вам отримати уявлення про ринок від шановних інсайдерів галузі, уникаючи проблемних соціальних мереж та сайтів, заповнених рекламою.

Місія Quadency полягає в тому, щоб надати світові інвесторів єдиний досвід торгівлі цифровими активами та управління ними. Вперше заснована в Нью-Йорку наша різноманітна команда в даний час працює по всьому світу. 0% комісійних із Quadency. Єдині збори, які ви понесете, це стандартні збори за транзакції, що стягуються вашою біржею.

CryptoHero – Це хмарна платформа крипто-торгівельних ботів, яка може розміщувати угоди 24/7 на криптобіржах. Боти CryptoHero прості та інтуїтивно зрозумілі для початківців криптографів у налаштуванні та запуску.

CryptoHero дозволяє безкоштовно автоматизувати угоди прямо з телефону. Жодних навичок програмування не потрібно. Ви можете торгувати цілодобово популярними криптовалютами, такими як Bitcoin, Ethereum, за допомогою роботів, в основі яких лежать технічні індикатори.

Основні характеристики CryptoHero:

 • Автоматична торгівля . Дозвольте крипто-героєві працювати, поки ви займаєтеся своїми справами.
 • Технічні індикатори . Заходьте в угоду з одним, виходьте з іншим і все це без написання рядка коду
 • Портфоліо . Слідкуйте за своєю продуктивністю на декількох біржах.
 • Повторне тестування . Протестуйте ботів з історичними даними перед розгортанням.
 • Налаштування в один клік . Для новачків, які не знайомі з крипто-торгівельними ботами або просто не знають, з чого почати, функція Discover дозволяє користувачам знаходити найбільш ефективні крипто-активи та конфігурації ботів. На сторінці “Виявлення” бот-криптогеро може бути легко створений за лічені секунди, просто введіть розподіл активів, відредагуйте поточну конфігурацію на свій розсуд.
 • Імітація торгівлі . Торгівля паперами здійснюється з використанням імітованого крипто-торговельного рахунку, який не використовує жодної реальної криптовалюти. Це безризиковий метод тестування роботів перед їх розгортанням на реальних ринках. Торгівля паперами CryptoHero імітує торгівлю на Binance , використовуючи валютні пари, доступні на Binance та дані про реальний ринок. Ця функція є корисною для користувачів, які можуть спробувати CryptoHero для торгівлі, не ризикуючи реальними активами.
 • Підтримувані торгові пари . CryptoHero підтримує основні торгові пари на наших підтримуваних біржах. Згодом буде додано більше обмінів та пар з великою кількістю партнерських відносин або запитів від спільноти CryptoHero.
 • Інтеграція кількох обмінів . Підключайте ключі API, торгуйте криптографією на декількох платформах.

Безкоштовний план CryptoHero є повністю безкоштовним для користувачів, які можуть використовувати його з базовими функціями. Цілком можливо запустити невеликий крипто портфель тільки з безкоштовним планом.

BotCrypto – Це торговий сервіс, який пропонує створювати та налаштовувати торгових роботів. Можливо безліч застосувань, від розумних інвестицій із усередненням вартості у доларах до потужних торгових ботів завдяки більш ніж 20 доступним технічним індикаторам. В даний час підтримує Kraken і Binance .

Основні характеристики:

 • Будуйте свої стратегії . Розкрийте свій творчий потенціал та створіть свою стратегію за допомогою нашого 100% візуального редактора. Не потрібно кодувати!
 • Отримайте миттєвий зворотний зв’язок без ризику . Перевірте свої стратегії за допомогою миттєвих тестів на основі даних більш ніж за 3 роки і моделювання в реальному часі.
 • Автоматизуйте найкраще . Запускайте перевірені стратегії у кілька кліків. Більше ніякого стресу, ваші боти активні 24/7!

Botcrypto це дуже цікава платформа, якщо ви хочете отримати торгових ботів з індивідуальними налаштуваннями. Її розробники створили інтерфейс, в якому ви можете комбінувати більше двадцяти технічних індикаторів (RSI, MACD, середні ковзаючі, хмари Ішимоку і так далі) для побудови своєї стратегії. Так що вам не доведеться нічого програмувати! Також доступні стоп-лоси, тейк-профіти та сповіщення.

Бектестинг та симуляції в реальному часі доступні безкоштовно. Коли ви будете готові перейти до справи, передплата коштує від 12 $ на місяць.

Margin — Автоматизований, безпечний та простий у використанні торговий термінал, призначений виключно для трейдерів біткоінами та криптовалютами.

Бот оснащений двома торговими стратегіями: Ping Pong та Margin Maker. Ви можете налаштувати свою стратегію через спеціальний редактор Python Strategy Editor. Боти від Margin побудовані на принципі пінг-понгу (клієнт сам встановлює межі торгівлі) або керуються одним певним індикатором (наприклад, тільки EMA або тільки BB).

Основні характеристики сервісу Margin:

 • Візуальна торгівля . Перетягуйте ордери на красиво відмальовані графіки margin або наведіть курсор на завершену угоду, щоб відразу побачити прибуток, який ви щойно отримали. RSS-канали відображаються як діаграми, щоб ви могли залишатися в курсі новин. А для досвідчених трейдерів на другому екрані можна одночасно переглядати 25 ринків.
 • Боти для торгівлі криптовалютою . Margin дозволяє швидко налаштовувати автоматичні торгові стратегії роботів. Це означає, що ви можете заробляти гроші, поки спите на криптовалютних ринках, які ніколи не сплять! Візуалізація параметрів бота сприяє розумінню і дозволяє навіть трейдерам-початківцям використовувати переваги волатильних ринків, витягуючи емоції з процесів прийняття рішень.
 • Редактор стратегій . Використовуйте редактор стратегій Python для створення власних стратегій користувача. Використовуючи наш простий інтерфейс, заснований на подіях, ви можете скористатися перевагами рівня абстракції API margin та отримувати прибуток від участі спільноти у нашому проекті з відкритим вихідним кодом на GitHub: https://github.com/MarginOpenSource . Стратегії виконуються всередині екземпляра margin поряд з іншими вбудованими стратегіями маржі.
 • Технічні індикатори . Margin поставляється з набором індикаторів, таких як смуги Боллінджера, MACD, RSI, EMA, VWAP та багато інших. Красиво промальовані, деякі з них використовуються як драйвери для рішень ботів, і всі вони можуть допомогти, коли ви торгуєте вручну. Додавання індикатора відбувається лише за кілька кліків.
 • Настроюваний графічний інтерфейс . За допомогою margin ви можете настроїти графічний інтерфейс так, щоб він був таким, як вам подобається! Це не якийсь плагін для веб-сайту, а повноцінний термінал для настільних додатків. Підключіть другий монітор для одночасного перегляду кількох діаграм, перетягніть вікна інструментів у потрібне положення, і нічні сови зможуть переключитися на темну шкіру!
 • Дослідник арбітражу . Для інституційних трейдерів ми пропонуємо сучасних виробників обладнання з набором інструментів, які забезпечують доступ до глибокої ліквідності на більш ніж 20 біржах. Крос-біржовий арбітраж та інтелектуальний маршрутизатор замовлень використовують агреговані книги замовлень margin для виявлення недоліків на ринках та забезпечення найкращого виконання цін.

Margin дуже серйозно ставиться до питань безпеки. Саме з цієї причини сервіс зберігає лише половину пари API-ключів із двох частин на серверах компанії – хешованих та зашифрованих. Margin також радить вам не дозволяти виведення коштів з ключів API, щоб кошти не могли залишити ваш обмінний рахунок.

Тарифні плани у Margin різні – від $15 до $499. Є можливість придбати довічну ліцензію на всі підтримувані біржі. Унікальною пропозицією є те, що для клієнтів біржі Nash.io всі боти безкоштовні, проте ця біржа не перекладена російською мовою.

NapBots — це платформа торгових роботів, яка розробляє прибуткові торгові стратегії та робить їх доступними на унікальному ринку. NapBots також забезпечує автоматичне виконання для користувачів на основних крипто-платформах, таких як Binance Futures , BitMex , Bitfinex , Kraken , Bitstamp , Okex або Bitpanda Pro через підключення API.

NapBots пропонує різноманітний і унікальний торговий майданчик, який дозволяє користувачам вибирати стратегії, що відповідають їхньому стилю торгівлі та поглядам на ринок. Пакети NapBots надають вам доступ до наборів більш-менш складних стратегій. Всередині вашого пакету ви можете вибрати будь-яку стратегію або створити власну комбінацію. Ви також можете безкоштовно збалансувати своє портфоліо лише за 10 секунд на своєму мобільному телефоні.

Понад 20 стратегій, які вже представлені в NapBots, було розроблено нашими досвідченими трейдерами протягом останніх трьох років. NapBots дозволить вам торгувати на рівні професіонала та надасть миттєвий доступ до професійних стратегій крипто-трейдингу за три простих кроки:

 1. Підключіть свою криптовалютну біржу .
 2. Виберіть стратегії, які вам подобаються.
 3. Розслабтеся і дозвольте роботу зробити всю важку роботу.

NapBots прагне демократизувати кількісний трейдинг, надаючи користувачам прямий доступ до професійних алгоритмічних стратегій торгівлі криптовалютами в готовому вигляді, тому вам не потрібно турбуватися про будь-які навички для того, щоб використовувати платформу.

Mudrex — це сервіс, який пропонує широкий спектр інвестиційних варіантів із різними профілями ризику/винагороди. Боти, засновані на технічному аналізі, попередньо налаштовані таким чином, щоб забезпечити стабільну довгострокову віддачу. Купуйте від 1500+ криптовалют легко, використовуючи кредитні, дебетові картки та банківський переказ. Зберігайте їх у своєму гаманці на базі найкращої у світі біржі Binance .

Mudrex робить інвестування в ботів для трейдингу таким самим простим, як інвестування в пайові фонди. Платформа максимально прозора щодо своєї інформації, має широкий вибір ботів для різних рівнів схильності до ризику та хорошу модель ціноутворення. Використовуйте інформацію трейдерів, яка базується на даних, які досі були доступні лише інституційним інвесторам.

Особливості Mudrex:

 • Довіра завдяки прозорості . Вся інформація про ваші інвестиції доступна в режимі реального часу.
 • Доведена прибутковість . Частину казначейського фонду Mudrex інвестували в Algos.
 • Надійна інфраструктура . Жодна із торгових можливостей не втрачена, і тому ви завжди знаходитесь на передньому плані, щоб отримувати прибуток.
 • Живе співтовариство . Приєднуйтесь до спільноти з більш ніж 2500 інвесторів на Discord, щоб дізнатися та поставити питання про те, як вони використовують Mudrex для інвестування у криптографію.
 • Контрольований ризик . Ризик знижується за рахунок використання комбінації стратегій, що працюють разом у різних ринкових умовах.
 • Унікальні продукти . Доступ до інвестиційних стратегій, які досі були доступні лише інституційним інвесторам

Mudrex має понад 7000 користувачів із загальним обсягом коштів понад 400 млн. доларів. Платформу підтримують відомі венчурні інвестори та ” інвестори-ангели “, при цьому вона має дуже активну спільноту. Вона підтримує підключення до восьми провідних бірж і є однією з небагатьох у цьому списку, хто може обслуговувати клієнтів із США.

Mudrex не створює власних роботів, а займається ринком, де пропонуються роботи для торгівлі Біткоіном та іншими криптовалютами, створені професійними трейдерами. Найкраще в цій платформі те, що вся інформація про роботу робота представлена ​​у відкритому і зрозумілому для користувачів вигляді. Mudrex зберігає важливу інформацію з використанням шифрування AES-256 банківського рівня. Весь трафік API захищений і проходить через SSL і використовує протокол TLS 1.2, щоб запобігти прослуховування вашого з’єднання третіми особами.

Trality — це платформа для всіх, хто бажає отримати прибуток від алгоритмічної торгівлі, не відмовляючись від своєї повсякденної роботи. Trality – це платформа «повного циклу» – від створення бота до його запуску на біржі – тому розробники пропонують всі супутні інструменти на цьому шляху, у тому числі й безпечне тестування.

Проривною технологією Trality є їх ” Code Editor ” – перший у ніші браузерний редактор коду для Python. Редактор призначений безпосередньо для написання коду торгових роботів у звичайному вікні браузера, без встановлення додаткового софту, бібліотек та іншого. І цілком закономірно, що ця розробка виправдала всі очікування, адже Python є найбільш використовуваною мовою серед фахівців з алгоритмічної торгівлі.

Можливості Trality:

 • Здавати в оренду роботів . Після того, як ви створили чудового торгового бота, ви можете почати створювати базу передплатників та отримувати безризиковий додатковий дохід.
 • Стежте за ботами . Ринок роботів дає вам можливість стежити за роботами з найвищим рейтингом і відображати їх угоди. Немає потреби в експертних навичках.
 • Отримувати вигоду один з одного . Насправді Творці та Передплатники можуть отримувати прибуток від роботів окремо, але, що найважливіше, також один від одного.
 • Опублікуйте свій робот на торговому майданчику Trality Bot. За кожного передплатника ви отримуєте щомісячну орендну плату за свої зусилля.
 • Отримуйте дохід без потреби у великих первісних коштах — важлива лише ваша торгова ідея.
 • Залишайтеся на зв’язку зі своїми передплатниками та разом покращуйте свого бота.
 • Ваш алгоритм ніколи і нікому не буде розкрито.

У Trality є ще один продукт під назвою ” Rule Builder” , що допомагає створювати ботів з нульовими навичками програмування. Просто зберіть свою торгову логіку воєдино за допомогою простого інтерфейсу типу « drag and drop» , і можете приступати до роботи.

Створених ботів можна безпечно підключити через офіційні API до таких бірж як Binance , Coinbase Pro , Kraken і Bitpanda . Хмарна інфраструктура — не вимагає установки додаткового програмного забезпечення, всі операції відбуваються на хмарних серверах, щоб забезпечити безперебійний трейдинг 24/7. Платформа пропонує безкоштовний тарифний план для тих, хто тільки-но починає. Ви можете легко створити, протестувати та розгорнути одного торгового бота з лімітом у 5000 євро на місяць. Однак, якщо ви хочете створити і розгорнути більше роботів або якщо ваш торговий обсяг перевищує місячний ліміт 5000 євро, вам потрібно оновити свій план. Перевірте сторінку з цінами  для отримання більш детальної інформації.

SuperAlgos — це стимульований токенами проект із відкритим вихідним кодом, що належить спільноті, що створює мережу відкритої торгової розвідки. Найкращі уми розвивають та вдосконалюють проект, заробляючи токени Superalgos (SA) за свою роботу.

Платформа SuperAlgos поєднує всі найважливіші аспекти автоматизації крипто-торгівлі у візуальному середовищі сценаріїв, доступному для технічно мислячих користувачів та оптимізованої для розробників. Провідними принципами проектування є максимальна потужність та гнучкість. Програмне забезпечення є безкоштовним та з відкритим вихідним кодом, працює на вашій території, так що у вас є повний контроль, жодних ризиків з боку третіх осіб та жодних довільних обмежень.

Якщо ви трейдер або розробник, який бажає створити складні роботи для торгівлі криптовалютами з використанням власних стратегій, зверніть увагу на Superalgos. Платформа вирішує всі інфраструктурні проблеми, щоб ви могли зосередитись на створенні інтелектуальної частини, а не витрачати час на вирішення проблем. Саме об’єднання всіх концепцій, які необхідно освоїти для успішної торгівлі, робить цю систему настільки потужною!

Трейдери Algo змагаються за отримання токенів Superalgos (SA), що виробляють та транслюють сигнали. Ви можете використовувати високоякісні сигнали безкоштовно, тому що саме проект платить за розвідку, а не ви! Система стимулів екосистеми перетворює SuperAlgos на технологічну інфраструктуру, що постійно розвивається, що приваблює все більше талантів.

Поширення торгових сигналів по одноранговій мережі це обчислювальний процес, що вимагає впорядкування. Користувачі, які мають найбільше токенів, отримують сигнали першими, що, ймовірно, призведе до підвищення продуктивності. Токен  Superalgos (SA) також надає власникам право голосу в системі управління. Можливість впливати на розробку та розподіл стимулів у домінуючій мережі – це величезна справа!

Платформа оснащена торговим ботом, завдання якого полягає в оцінці даних, що надаються сенсорними та індикаторними ботами, що застосовують торгову логіку, визначену у торгових системах. Через війну торговий бот, з одного боку, створює повну торгову симуляцію, виводячи набори даних, які включають угоди, дію стратегій, перевірку чи правила тощо. З іншого боку, торговий бот управляє виконанням ордерів під час форвардного тестування та реальних торгових сесій.

Моделі, що зберігаються в наборах даних, відображаються на графіках за допомогою плоттерів, що дозволяє користувачеві бачити стратегії в дії в режимі реального часу, торгівля за торгівлею безпосередньо на графіках. Такі функції відіграють важливу роль у процесі тонкого налаштування стратегій, оскільки ви можете аналізувати-на основі кожної окремої угоди – що йде добре і що може бути покращено. Налаштування стратегії зазвичай є ітеративним процесом, що проходить взад і вперед між правилами стратегії та результатами на графіках.

Gimmer — Бот для автоматичної торгівлі криптовалютою, який не вимагає навичок програмування, попереднього досвіду торгівлі та глибоких знань про криптовалюти. Gimmer ідеально підходить для просунутих, середніх і трейдерів-початківців та інвесторів, які хочуть заробляти на криптовалюті і у яких немає часу стежити за ринками весь день.

Децентралізована торгова платформа включає сучасні торгові індикатори та інструменти на базі штучного інтелекту. Платформа досить проста у використанні, тому викликає інтерес у різних категорій трейдерів, незалежно від їхнього торгового досвіду.

Основні характеристики Gimmer:

 • Доступно для всіх . Підходить для досвідчених, середніх та початківців трейдерів.
 • Заробляй поки спиш . Автоматичні торгові роботи працюють 24/7.
 • Швидке та просте налаштування . Не потрібно жодного попереднього торгового досвіду або знань у галузі програмування.
 • Діліться, навчайтеся, заробляйте . Інтегрована соціальна спільнота, щоб ви могли навчатися разом з іншими трейдерами.
 • Безпечно та надійно . Використання новітніх технологій для безпеки ваших облікових записів.
 • Автоматична програма для крипто-торгівлі . Створюйте власні торгові стратегії, використовуючи наш простий у використанні інтерфейс «точка і клік».
 • Крипто-торгівля з кількома монетами . Виберіть кілька валютних пар для торгівлі, і нехай ваш бот вирішить, якою парою торгувати.
 • Стратегії оренди у магазині ботів . Вибирайте із широкого спектру торгових стратегій, створених іншими трейдерами.
 • Налаштування своїх стратегій . Вибирайте зі списку індикаторів та засобів безпеки, щоб створити свою остаточну торгову стратегію.

Підтримувані біржі: OKCoin , Huobi , Kraken , Binance , Bittrex Global , Cobinhood , BitMex , Bitfinex , Poloniex . Вартість: від $25 на місяць до $255 на рік. Для власників токенів GMR використання може бути безкоштовним.

GBot Traider  – Автоматизована торгова система з керуванням через Telegram для роботи на крипто-біржах. Підтримуються трейлінг-стопи та стоп-лоси. Можна працювати одночасно з необмеженою кількістю торгових пар.

Бот відрізняється високою швидкістю постановки ордерів і відсутністю лімітів на кількість торгових пар. Підтримуються просте усереднення, скальпінг, лінії Боллінджера. Через Telegram можна отримати інформацію про відкриті ордери, інформацію про котирування та угоди, різні повідомлення про стан робота, змінити тип торгівлі, включати та вимикати різні торгові параметри та багато іншого.

Основні характеристики GBot Trader:

 • Швидкість роботи.
 • Низьке споживання ресурсів.
 • Працює на будь-якій платформі Windows, Mac, Linux.
 • Працює із відкладеними ордерами.
 • Підтримка Trailing stop, Stop Loss та їх різновиди.
 • Немає обмежень на кількість торгових пар.
 • Немає обмежень на кількість копій та ключів.
 • Немає необхідності самому писати стратегії та знати мови програмування.
 • Моніторинг та доступ через Telegram.
 • Швидка реакція на технічні проблеми та випуск патчів за відгуками користувачів.
 • Інтегруються лише перевірені біржі, на яких народ успішно торгує та виводить кошти.
 • Доступність у порівнянні з ціною інших торгових роботів.

Підтримувані біржі: Poloniex , Bittrex Global , Exmo , Bitfinex , Liqui , Binance та інші. Ліцензія від $30/місяць на одну біржу або $100 відразу для всіх. Також можна за $900 придбати безлімітну довічну ліцензію.

ProfitTrailer – Просунутий і потужний робот-крипто-торгівельний бот, який допоможе вам автоматизувати вашу торгівлю. Торговий бот доступний у Windows, macOS та Linux. Графічний інтерфейс можна використовувати у всіх пристроях, підключених до Інтернету.

Торговий бот має в собі безліч настроюваних параметрів. За замовчуванням у нього вбудовано 10 базових стратегій. Користувач може змінювати їх залежно від своїх переваг. Також він може використати свої стратегії. Робот дозволяє робити установку рівнів DCA, налаштовувати кількість валютних пар, депозитний відсоток, трейлінг купівлі-продажу.

Особливості ProfitTrailer:

Більше 40 вбудованих індикаторів та можливість обробки оповіщень Tradingview за допомогою доповнення.

 • Широке та віддане співтовариство . Діліться та обговорюйте стратегії та налаштування. Отримайте оперативну допомогу від наших відданих співробітників та членів служби підтримки.
 • Сучасна інтуїтивно зрозуміла панель управління , де ви отримуєте повний огляд своєї торгівлі та бота.
 • Усереднення вартості у доларах . Це спеціальна функція бота, за допомогою якої ви можете позбавитися своїх сумок.
 • Перемикайтеся між налаштуваннями та базовим та розширеним редактором . Візьміть під повний контроль ProfitTrailer.

Власник бота може налаштувати потрібну валюту зі списку: BTC, ETH, USDT або BNB. Підтримувані біржі: Binance , Okex , FTX , Bybit , Huobi , Kucoin та інші. Вартість: від €30/місяць. Є тарифи з одноразовою оплатою (€799 та €999). Безкоштовні обмежені версії для Binance та Bybit. Також є Paper Trading.

ExchangeValet – Автоматичний бот для торгівлі криптовалютою. Надшвидкі хмарні сервери стежать за ринками 24/7 для вас та запускають ваш SL/TP. На момент написання статті, сервіс підтримує Bittrex Global та Binance .

Біржі змушують вас вибирати між обмеженням ваших збитків за допомогою ордера “Стоп-лосс” та отриманням прибутку за допомогою ордера “Тейк-профіт”. Ви повинні вміти робити і те, й інше, щоб торгувати безпечно та прибутково.

Основні характеристики ExchangeValet:

 • Швидка, безтурботна та автоматизована торгівля .
 • Одночасний стоп-лосс/тейк-профіт . Біржі змушують вас вибирати між обмеженням ваших збитків за допомогою ордера “Стоп-лосс” та отриманням прибутку за допомогою ордера “тейк-профіт”. Ви повинні вміти робити і те, й інше, щоб торгувати безпечно та прибутково.
 • Встановлюйте та забувайте угоди . Використовуйте SpeedTrade, щоб легко встановити вхід, цілі та стоп-лосс одним клацанням миші. Не пропускайте угоди, коли ви зайняті. Встановлюйте свої замовлення та не турбуйтеся про інше. Система повідомить вас у Telegram, коли ваші замовлення будуть запущені.
 • Автоматичне відстеження вашого портфоліо . Вам більше не потрібно вручну розміщувати угоди в інших додатках. Автоматично слідкуйте за своїм прибутком у програмі та чат-боті Telegram.

Сервіс використовує ваші ключі API для підключення до вашого облікового запису exchange. Ваші ключі API є конфіденційною інформацією. Влучення його в чужі руки може викликати у вас проблеми. ExchangeValet використовує новітні та найкращі технології для захисту ваших даних.

Сервіси ExchangeValet працюють на хмарній платформі Google, яка є інфраструктурою, захищеною провідними експертами. Ваші дані повністю зашифровані та захищені у центрах обробки даних Google.

SmartBot — це локально встановлене програмне забезпечення для автоматичної торгівлі на одній із найпопулярніших бірж криптовалют Binance . Він працює на Windows та Linux. Ви вибираєте монети для автоматичної торгівлі. SmartBot буде стежити за ринком та торгувати. Вдень та вночі використовувати будь-яку можливість.

Налаштування SmartBot дійсно простий і займає всього кілька хвилин. Кожен може це зробити. Вам необхідно лише завантажити, розархівувати та запустити SmartBot. Вам не потрібен досвід програмування, щоб використовувати SmartBot. Дизайн інтерфейсу SmartBot спроектований і розроблений таким чином, що підлаштовується під будь-яку роздільну здатність екрана і залишається однаково зручним, інформативним і приємним.

Підключіться до вашого облікового запису на біржі. Створення ключа API займає лише кілька кліків на вашій біржі. У зручному та зрозумілому інтерфейсі введіть свій ключ API у SmartBot. Виберіть одну або кілька монет для торгівлі, оберіть стратегію і ви готові заробляти!

Переваги SmartBot:

 • Прибуток . Програма дає змогу стабільно. заробляти від 0.5% на добу у напівпасивному режимі, періодично контролюючи торги.
 • Безпека . Бот не зберігає жодних даних у себе на сервері. Ваш секретний ключ API зберігається лише у вас у системі і використовується лише у софті бота.
 • Доступність . Безкоштовна версія софту дозволяє торгувати будь-якими стратегіями з мінімальним обмеженням, а повна версія має дуже лояльні ціни.
 • Технології . Для розробки софту використовуються найсучасніші технології, що відкриває необмежену кількість можливостей для створення будь-якого інтерфейсу.
 • Стабільність . Ретельне тестування програми та уважність до дрібниць у побудові алгоритмів дозволяє досягти максимальної стабільності софту.
 • Інтерфейс . Максимально доброзичливий і простий в освоєнні інтерфейс дозволить легко розібратися і почати заробляти як новачкові, так і просунутому користувачеві.
 • Аналітика . Софт аналізує абсолютно весь ринок на одній із найпопулярніших бірж Binance та дозволяє торгувати використовуючи сигнали індикаторів.
 • Конфігурації . Багато опцій в налаштуваннях програм дозволяє максимально гнучко конфігурувати стратегію під свій стиль торгів.

Програма автономна, підтримує будь-яку пару та кілька стратегій (Long, Short, опція Trailing Stop), які можна використовувати одночасно, але тільки на одній біржі – Binance . Серед платних пакетів – «Стандарт» та «Професіонал».

Botee Trade – Автоматичний торговий бот для торгівлі криптовалютою24/7на популярних біржах. Налаштовуйте так, як вам подобається. Індикатори, торгові дані та інша цінна інформація відображаються найзручнішим способом.

Хмарний сервіс Botee Trade надає багато можливостей для торгівлі біткоіном та альткоінами на різних біржах. Підтримує функцію маржинальної торгівлі. Працювати можна через браузер або програму. Набір інструментів дозволяє створити та запустити власну стратегію.

Основні можливості:

 • Автоматизуйте торгівлю біткоінами та альткоінами на популярних біржах та дозвольте боту торгувати від вашого імені 24/7.
 • Безкоштовне тестування . Перш ніж купувати тарифний план, ви можете протестувати заздалегідь бота.
 • Гнучкий графічний інтерфейс , конфігурації та докладна аналітична панель.
 • Рівні усереднення (DCA) . Захистіть свою торгівлю від втрат та керуйте портфелем.
 • Ретести та життя у чартах . Об’єднайте результати тестування та реальні торгові результати на графіку, щоб покращити оптимізацію вашої стратегії.
 • Індикатори ТА . MACD, Смуги Боллінджера, RSI, Стохастичний, Стохастичний RSI.
 • Користувацькі стратегії . Об’єднуйте різні типи індикаторів в одній стратегії. Бажаєте додати 3 BB або 2 RSI до однієї стратегії? Ви отримаєте це.
 • Трейлінг-стоп . Використовуйте динамічні зупинки на купівлю та продаж криптовалюти.

На момент написання статті, бот підтримує такі біржі як Bitfinex та Binance . Планується додавання HitBTC та BitMex . Вартість: тарифи від $60 до $270 на місяць. Можна спробувати безкоштовно протягом семи днів із мінімальним функціоналом. Недоліком є ​​відсутність російської мови. Сподіваємось згодом він з’явиться на платформі.

BotsFolio — Торговий криптовалютний бот, який проводить для кожного користувача тест на оцінку ризиків, а потім рекомендує кращу стратегію інвестування, яку можна автоматизувати. Це дозволяє користувачеві легко торгувати криптовалютою, навіть не маючи якихось навичок у програмуванні або крипто-трейдингу.

Botsfolio автоматично диверсифікує ваші чисті інвестиції у поєднання довгострокових та короткострокових стратегій, заснованих на ваших фінансових цілях та схильності до ризику. Підтримує Binance та Coinbase Pro .

 • Нульові знання для початку . Вам не потрібні знання для налаштування роботів для прибуткових угод. Вони автоматично розгортаються за допомогою професійних інвестиційних стратегій.
 • Інвестиції у ваших руках . На відміну від інвестиційних фондів, ви завжди можете вивести всю свою криптовалюту, оскільки вона знаходиться на вашому рахунку Binance, і Botsfolio не може перевести чи вивести її.
 • Інформація про управління ризиками . Ви не хотіли б втратити 60% своїх інвестицій всього через кілька невдалих угод. У Botsfolio закладено найкращий інтелект з управління ризиками, закладений у його ботах.
 • Жодних навичок торгівлі або кодування не потрібно . Botsfolio скануватиме ринок 24×7 і автоматично торгуватиме за вас. Вам не потрібно будувати будь-яку стратегію або налаштовувати торгових роботів, все працює саме собою.

Цей сервіс має боти для п’яти різних інвестиційних стилів:

 • Інвестування у вартість.
 • Хеджована торгівля.
 • Торгівля ф’ючерсами.
 • Індексний SIP.
 • Фіксований дохід.

Налаштування дуже просте, тому що вам просто потрібно прив’язати свій обліковий запис Binance , а все інше автоматично зробить Botsfolio. Ви отримуєте безкоштовну пробну версію на місяць, а далі вартість роботів становить від 1 до 85 $ на місяць.

Переваги та недоліки Крипто-ботів

Боти для торгівлі криптовалютою мають як переваги так і недоліки, які необхідно перерахувати.

Основні переваги роботів для трейдингу криптовалют:

 • Швидкість прийняття рішень . Навіть досвідченим трейдерам потрібно якийсь час на аналіз ринкової ситуації. Початківці роблять все ще повільніше. В результаті, торговельну можливість може бути втрачено. Для того, щоб уникнути подібних ситуацій, багато трейдерів вважають за краще використовувати ботів. Вони набагато швидше все аналізують і приймають рішення оперативніше за людину.
 • Можливість аналізу необмеженої кількості пар . Якщо порівнювати робота з людиною за цим параметром, перевага знову виявляється на стороні першого. Людина просто не в змозі проаналізувати велику кількість активів та прийняти адекватне рішення. Але цю роботу деякі намагаються надати ботам, користуючись лише готовими результатами роботи.
 • Відсутність помилок в алгоритмі . Людина у процесі ринкового аналізу може допускати промахи. Пов’язано це не лише з рівнем підготовки, а й із психологічним станом трейдера. Боти для торгівлі криптовалютою працюють чітко в рамках алгоритму. Якщо є сигнал, він використовуватиме його.
 • Цілодобовий трейдинг . Людині потрібний відпочинок. Багато хто не може приділяти більше двох годин на день трейдингу. Бот працює цілодобово, йому не потрібно писатися, відпочивати.
 • Вільний час у користувача . Використання роботів передбачає надання людині більше вільного часу. Адже не потрібно нічого аналізувати. А багато алгоритмів налаштовані на повну автоматизацію трейдингу від моменту появи сигналу до прийняття рішення.
 • Відсутність емоцій . Людина схильна до різних психологічних станів. Він азартен, може відчувати страх або впадати в депресію. Це впливає на результати торгівлі. Бот не відчуває жодних емоцій. Йому не властивий азарт. Вона працює лише у межах свого алгоритму.
 • Дисципліна . Трейдери часто припускаються однієї серйозної помилки. Вони не вміють грамотно розпоряджатися капіталом. Бот для криптовалютного ринку діятиме за заздалегідь закладеним у нього алгоритмом. Якщо встановлено ліміт на обсяг угоди в 10 доларів, наприклад, бот ніколи самостійно не змінить його.

Недоліки криптовалютних роботів:

 • Шаблонність дій . Про це вже йшлося вище. Боти для торгівлі криптовалютою не здатні до самостійного аналізу. Вони можуть зрозуміти, коли ринкова ситуація змінюється. Відповідно, починаються помилки, які можуть призвести до повної втрати депозиту. Відсутність емоцій є перевагою з одного боку, але з іншого, це є і недоліком. Справа в тому, що людина, після певної кількості збиткових угод, може прийняти рішення про завершення торгівлі на день, наприклад. Через якийсь час він, можливо, внесе зміни до системи та знову почне працювати. Бот торгуватиме доти, доки його не зупинить трейдер, або не закінчаться кошти на рахунку.
 • Необхідність постійного контролю та коригування з боку трейдера . Це важливий мінус, який перекреслює майже всі плюси. Справа в тому, що робота не можна залишати працювати самостійно. Якщо він написаний на базі осцилятора, його слід застосовувати в період горизонтальних діапазонів. Якщо ж робот написаний на основі трендових індикаторів, краще використовувати його тоді, коли на ринку є чітка тенденція.
 • Зустрічаються роботи з неякісним програмним забезпеченням . Зазвичай це нові та сирі проекти, тому краще вибирати перевірені та вже 100% налагоджені платформи.

Слід запам’ятати, що якість будь-якого криптобота обумовлюється кореляційним зв’язком між його ефективністю та реальною вартістю. Будь-який бот для торгівлі криптовалютами на біржі повинен відрізнятися стабільною результативністю.

Крипто-боти — Питання та відповіді

Що таке боти для торгівлі криптовалютою ? — Це набір програмних інструментів та алгоритмів, що здійснює автоматичну торгівлю на криптобіржі з метою отримання максимального прибутку.

Навіщо потрібні такі роботи ? — Здебільшого, щоб не пропускати вдалих моментів для купівлі чи продажу активу. Ботам не заважає людський фактор, і вони роблять свою роботу строго відповідно до заданого плану.

Які мінуси у використанні таких програм ? — Боти для торгівлі криптовалютою не ідеальні і все одно потребують контролю від користувача. Також вони часто вимагають спеціалізованих знань та складних налаштувань і навіть тоді не дають гарантії прибутку. Крім того, майже всі роботи платні.

Криптобіржі не проти використання торгових роботів ? – Ні. Це не заборонено і не заважає природним процесам роботи бірж.

Навіщо торговому боту API ключ ? — Щоби торгувати на біржі від вашого імені. Довіряйте ключ тільки перевіреним майданчикам, щоб не зіткнутися із шахраями.

Де взяти API ключі ? — API ключі створюються в розділі Налаштування особистого кабінету криптобіржі . Обов’язково використовуйте новий ключ для кожного нового криптобота.

Як спробувати крипто-бота безкоштовно ? — Таку можливість надають майже всі послуги. Іноді це тріальна версія з обмеженим функціоналом, іноді Paper Trading – віртуальна торгівля віртуальними грошима.

Висновок

Боти для торгівлі криптовалютою досить зручний і прибутковий інструмент для збільшення вашого капіталу. Вони дозволяють автоматизувати процес торгівлі, та убезпечити себе від емоційних поривів та стресів під час торгівлі. Однак ви повинні пам’ятати, що успіх біржової операції залежить тільки від вас, а робот є лише помічником в обробці інформації та прийнятті рішень. Ніколи не забувайте про це.

Важливо! Коли ви створюєте API ключі для криптобота, обов’язково перевірте, чи вимкнено в налаштуваннях ключів «Виведення коштів». Це не дозволить “поганому” роботі виводити кошти з вашого рахунку.

Торгові роботи з їх чіткими алгоритмами і широкими можливостями здатні убезпечити новачків від багатьох помилок. З іншого боку, користувачам, які раніше не працювали з такими програмами, рекомендується вивчити їх краще. Для цього багато розробників пропонують демо-рахунки.

Якщо ви хочете заробляти 3-6% на рік на своїх кріптовалютах з торговим ботом, ви, ймовірно, знайдете те, що вам підходить. Є багато торгових стратегій з низьким ризиком, які приносять прибуток, і алгоритм потурбується про те, щоб ви втратили свої вкладення. Сподіваємося, ця стаття була корисною, і ви знайдете тут те, що шукали!

 

 

 

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.

Продовжуючи роботу на сайті, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Детальніше

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close