Ціни на золото утримуються близько максимуму за три тижні

У четвер ціни на золото залишилися стабільними близько до максимуму за три тижні, поки невизначеність про податкову реформу в США негативно впливає на долар, а геополітична напруженість зберігається.

До 11:30 мск на COMEX, підрозділі Нью-Йоркської товарної біржі, ф’ючерси на золото залишилися стабільними на позиції $ 1284,22 за тройську унцію. Вони залишаються близько до максимуму попередньої сесії $ 1287,52 за унцію.
Долар залишився під тиском перед тим як в четвер буде представлений законопроект про податкову реформу в США, розроблений в Сенаті США і відрізняється від того, який знаходиться в Палаті представників США.

У вівторок газета The Washington Post повідомила, що лідери Республіканської партії в Сенаті США розглядають можливість відкласти ключове зниження ставки корпоративного податку з метою виконання правил Сенату.

У трейдерів виникають побоювання щодо будь-яких можливих затримок в реалізації податкової реформи, а також про те, що зниження податків може виявитися не таким значним у порівнянні з надіями.

Індекс долара США, який показує купівельну силу долара до торгово-зваженої кошика шести основних валют, залишався стабільним на позиції 94,71.

Ціни на золото в значній мірі залежать від курсу долара. Зниження курсу долара робить золото більш доступним для власників інших валют.

Інвестори зберігають побоювання після того, як президент США Дональд Трамп посилив напруженість з Північною Кореєю. Під час виступу в Південній Кореї у вівторок Трамп заявив, що Пхеньян тлумачив стриманість США як слабкість. «Це може виявитися фатальною помилкою», – сказав Трамп.

Північна Корея відповіла на заяви Трампа, назвавши президента США «божевільним старим», якого американському народу слід якомога швидше усунути від влади, щоб уникнути жахливих наслідків.

На ринках спостерігається нестабільність на тлі того, що Саудівській Аравії триває антикорупційне розслідування, в рамках якого були проведені арешти в вищих колах країни.

Після репресивних заходів на вихідних влада Саудівської Аравії в середу заявили, що провели нові арешти і заморозили ще більше банківських рахунків деяких представників політичної і бізнес-еліти країни.
На COMEX ф’ючерси на срібло знизилися на 0,43% до $ 17,07 за тройську унцію.

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.