FORSAGE – Матричний маркетинг на блокчейні Ethereum

Проект FORSAGE – це децентралізована платформа з матричним маркетингом у замкнутій системі, без термінів дії майданчиків та необмеженою кількістю реінвестів.

Децентралізований маркетинг забезпечує революційна розробка розумних договорів. Код смарт-контракту повністю відкритий, тому ви можете бути повністю впевнені у безпеці та довгостроковій роботі проекту.

Матричний маркетинг – це матриця, яка є обліковою таблицею що дозволяє фіксувати кількість укладених угод та черговість оплати. Матриця наповнюється зусиллями всіх учасників проекту. Брати участь можна у всіх програмах одночасно.

Тобто суть проекту така — Ви запрошуєте в проект людей за своїм персональним посиланням, яке стане доступним для вас після реєстрації. Людина, яка зареєструвалася за вашим посиланням, стає вашим партнером назавжди і прив’язана до вашої структури за умовами смарт-контракту. Вхід у матрицю оплачується криптовалютою Ethereum, безпосередньо і безпосередньо на гаманець, що запросив вас людину. Реєстрація здійснюється через гаманець MetaMask .

Принцип роботи матричного проекту FORSAGE

Всі партнери, яких ви запрошуєте, закріплюються за вами, це називається реферальна прив’язка. Коли ви запрошуєте партнерів, вони займають місця у першій лінії. Ви завжди слідуєте за своїм вищим партнером у кожен із майданчиків, який у нього є. Так само люди, яких ви запросили, йдуть за вами.

У програмі Forsage X3 під вами одна лінія на три місця. У програмі FORSAGE X4 під вами дві лінії: 2 місця у першій лінії та 4 місця у другій. При реєстрації в FORSAGE у вас відкривається паралельно обидві програми. Тобто, ви одночасно купуєте один майданчик у X3 і один майданчик у X4. Матриця діють без обмежень у часі.

Програми  FORSAGE X3 І FORSAGE X4  мають по 12 майданчиків, які працюють за одним і тим же принципом Закриваючи один майданчик і заробляючи по 100% із запрошених рефералів, ви можете реінвестувати частину прибутку та відкрити доступ до наступного майданчика, який коштує в 2 рази дорожче попереднього і дає можливість заробляти у 2 рази більше.

Яку кількість майданчиків можна одразу активувати? Будь-яке. Хоч одразу всі дванадцять. Термін дії біля майданчиків немає, тому не варто боятися, що вони згорять. Кожен активний майданчик постійно приносить вам дохід. Але майте на увазі, що відкривати їх можна лише по порядку – наприклад, ви не можете перейти на четвертий майданчик, не відкривши третій.

Перший майданчик кожної із програм коштує по  0.025 ETH . Вони купуються разом, окремо придбати майданчик якийсь із програм не можна. Тому вхід у матрицю загалом становить  0.05 ETH . Всі подальші майданчики можна придбати окремо, в черговості від меншої до більшої.

FORSAGE X3

Всі партнери на ваших майданчиках FORSAGE X3 – це люди, яких ви запросили. Коли партнери підключаються до програми за рекомендацією, вони займають місця під вами. Розподіл виплат при заповненні матриці відбувається так:

> Перший запрошений посідає місце під вами. Виплата 100% надходить на ваш особистий гаманець.

> Другий запрошений посідає друге місце під вами. Ви також отримуєте 100% виплати на особистий гаманець.

> Третій партнер посідає третє місце під вами. 100% дохід надходить до вас у формі реінвесту.

РЕІНВЕСТ відкриває вам цей же майданчик знову, і ви продовжуєте отримувати з нього дохід. Повторно відкриваючи майданчик, ви встаєте на вільне місце до партнера, і 100% з реінвесту переводяться йому.

FORSAGE X4

Паралельно працює програма FORSAGE x4. У програмі x4 діє система переливів як зверху, так і знизу. Ми збираємо команду спільними зусиллями. Там можуть бути люди, запрошені тільки вами, а може не бути жодного запрошеного вами, або впереміш.

1 > 2 > Партнери, які займають два місця під вами у першій лінії, знаходяться у другій лінії у вищого партнера. Виплата 100% надходить на його гаманець.

3> 4> 5> За таким же принципом ви отримуєте дохід не з першої, а з другої лінії, по 100% з чотирьох осіб. З них 3 виплати моментально надходять на гаманець.

6 > Остання виплата – закриває майданчик і робить реінвест, купуючи вам такий самий майданчик заново, а виплата 100% переказується вашому вищестоящому партнеру.

Терміни та визначення

Нижче ми перерахували основні терміни та визначення проекту FORSAGE :

 • Вищий партнер – Людина, за реферальним посиланням якої Ви зареєструвалися.
 • Реферальний партнер – Партнер, зареєстрований за Вашим реферальним посиланням.
 • Апгрейд – це відкриття (купівля) наступного майданчика дорожчого рівня. Апгрейд виконується один раз під час першого відкриття майданчика. Виплата надходить вашому вищому партнеру за умови, що має майданчик цього рівня. Доходу з кожного майданчика достатньо, щоб реінвестувати у майданчик того ж рівня, та купити майданчик наступного рівня. Ви самі вирішуєте, чи набувати майданчик наступного рівня. А реінвест майданчика відбувається автоматично. Якщо у вас не відкритий наступний майданчик, то з другого кола, після реінвесту, виплати з цього майданчика переспрямовуватимуться вищестоящому партнеру.
 • Реінвест – це автоматичне повторне відкриття (придбання) майданчика поточного рівня. Реінвест відкриває вам цей же майданчик наново, і ви продовжуєте отримувати з нього дохід. Це відбувається автоматично, коли під вами займають останнє вільне місце. Поточний майданчик закривається та йде до архіву. Ви повторно займаєте вільне місце у майданчику вищого партнера, а для вас відкривається новий майданчик із вільними місцями. Виплата 100% з реінвесту надходить на гаманець вашому вищому партнеру. Аналогічно виробляються реінвести у ваших запрошених партнерів, і ви щоразу отримуватимете 100% дохід.
 • Втрачений прибуток – Оплата, яка йде до вищого партнера через відсутність Апгрейду дорожчого майданчика.
 • Додатковий прибуток – Оплата, яка надходить вам за рахунок втраченого прибутку партнера нижче.
 • Перелив від вищестоящого – Партнер вашого партнера, що закрив місце у вашому майданчику.
 • Перелив від нижчого – Партнер вашого нижчого, що закрив місце у вашому майданчику.
 • Обгін – Купівля нижчим партнером дорожчого майданчика, якого ще немає у Вас. Ви можете випередити свого вищого партнера, купуючи майданчики, до яких він ще не дійшов. У такому разі ви встаєте до його найближчого партнера, у якого такий майданчик є, і дохід йде йому. Реферальна прив’язка дозволяє повертати всіх на місця. Це означає, що коли ваш вищий купить потрібний майданчик, то при наступному реінвесті ви знову займете місце під ним. Таким чином, зберігається закріплення особисто запрошених партнерів назавжди.
  Якщо у вас є питання, перейдіть до розділу “Інструкції” та вивчіть всі доступні матеріали, які допоможуть вам заробляти. Також ви можете приєднатися до офіційного чату в телеграм для спілкування з однодумцями.

  Реєстрація та гаманець

  Отже, перше, що потрібно зробити – це створити Ethereum гаманець . Для зручності роботи з FORSAGE, рекомендується гаманець MetaMask. Цей гаманець є розширенням браузера для швидкого доступу до мережі Ethereum. Він не тільки дозволяє зберігати та відправляти ETH, але й дає доступ до децентралізованих програм.

  Створити гаманець дуже просто:

  1. Встановіть розширення MetaMask із офіційного магазину Google Chrome.
  2. Після установки гаманця, клацаємо на логотип, що з’явився в правому верхньому кутку браузера, натискаємо «Створити гаманець», погоджуємося з умовами і вигадуємо пароль. Далі вам буде видано спеціальну SEED фразу випадково згенерованих 12 слів, які потрібно записати на папір або текстовий файл. Після повторити їх у тому порядку, переконавшись що все записано правильно. Зберігайте фразу з 12 слів у надійному місці – на папері або на флешці. Ця фраза – єдиний спосіб відновити ваш гаманець. Будьте уважні!
  3. Все – ваш гаманець готовий до роботи.

  Далі потрібно поповнити ваш гаманець потрібною сумою ETH. Криптовалют Ethereum продається на всіх відомих біржах криптовалют. Найбільш популярними біржами для російськомовних користувачів є біржі  Exmo та  Binance .

  Після того, як ви поповнили гаманець, заходимо в децентралізовану програму FORSAGE і реєструємося через з’єднання з гаманцем MetaMask. Після того, як ваша транзакція буде підтверджена, ви отримаєте доступ до свого особистого кабінету, а також унікальне посилання для запрошення.

  Переваги та ризики проекту FORSAGE

  Переваги проекту:

  1. Миттєві транзакції . Прибуток надходить від інших учасників прямо на особистий гаманець ETH . Жодних накопичень у системі, дохід належить тільки Вам.
  2. Незмінність умов . Вас ніхто не зможе виключити із проекту, адже такої функції немає у контракті. А інформацію, записану в блоки мережі, не можна змінити.
  3. Децентралізація . Немає керівників чи адмінів, які стоять на чолі, є лише творці, які такі самі учасники проекту, як і всі.
  4. Прозорість та анонімність . Смарт контракт відкритий, будь-хто може побачити його код та всю історію транзакцій. Це гарантує чистоту умов та реальну статистику проекту.
  5. Усі кошти переміщуються між учасниками , жодних прихованих комісій. Баланс договору завжди дорівнює нулю.
  6. Виключений людський фактор . Смарт-контракт не залежить від когось, повна відсутність можливості зупинення роботи проекту.

  З появою блокчейна та смарт-контрактів, мрія багатьох сетевиків нарешті стає реальністю. Проект FORSAGE — це офіційна програма dApp , зареєстрована в мережі Ethereum. Це говорить про те, що проект не може зникнути просто так, він є реальним і він працює.

  Але незважаючи на всі перераховані вище переваги, тут є і свої ризики. Ризик у разі пов’язані тільки з тим, що не люди вміють запрошувати інших людей. До того ж така тема як блокчейн та криптовалюти , досі викликають у багатьох недовіру та нерозуміння, незважаючи на те, що в даному сегменті ринку крутяться мільйони доларів. Але ситуація поступово змінюється, і криптовалюти щільніше входять у наше життя.

  Даний проект підійде людям, які вміють запрошувати інших людей або мають свій сайт або блог, з гарною аудиторією. Якщо ви один із таких людей, то ласкаво просимо до моєї команди. З усіх питань звертатися за адресою – admin@bitcoins-mining.net . Аплайн – 460363.

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.

Продовжуючи роботу на сайті, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Детальніше

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close