Найкращі біткоін міксери — Список ТОП 10 — Bitcoin Mixer

Біткоїн міксери – це інтернет ресурси, за допомогою яких користувач може здійснити анонімну угоду в мережі Біткоїн. Відстежити транзакцію, проведену через міксер неможливо, навіть незважаючи на те, що вона записана в загальний реєстр блокчейн .

Як відомо, важлива риса біткоїну – анонімність. Проте всі транзакції легко відстежуються, тому за бажання можна провести аналіз і з’ясувати, кому належить та чи інша адреса.

Навіть якщо ви не злочинець і не використовуєте криптовалюту в поганих цілях, вам, напевно, хочеться зберегти конфіденційність своїх платежів. У цьому допомагають міксери, спеціальні сайти, що розбивають переведення на безліч частин та змішують ці частини з монетами інших користувачів.

Принцип роботи такого роду послуг полягає в тому, що, будучи переправленою від відправника до одержувача, криптовалюта потрапляє на рахунок адресата не безпосередньо. Спочатку Біткоїн переміщається в загальний гаманець такого «міксера», і лише після, вже змішавшись із засобами інших користувачів, криптовалюта потрапляє до одержувача.

Зрозуміло, всі біткоін міксери беруть комісію за свої послуги. Її розмір залежить як від суми, що відправляється, так і від кількості вироблених змішувань (що більше, тим надійніше). В ідеалі жодна частка суми монет, що вийшла, не пов’язана з початковим користувачем.

Найкращі біткоін міксери

Ми вивчили та підготували для вас список найбільш надійних сервісів з перемішування транзакцій:

BitsMix  –Повністю анонімний і автоматизований біткоін міксер. Основне завдання BitsMix полягає в тому, щоб ваші монети завжди залишалися абсолютно чистими та анонімними.

Особливості сервісу:

 • Миттєве очищення відомостей про відвідування сайту.
 • Не зберігає логи операцій чи відвідувань.
 • Є індикатор якості змішування.
 • Низькі комісії, що настроюються.
 • Для збільшення конфіденційності можна встановити затримку виконання.
 • Платежі захищаються за допомогою гарантійного листа.
 • Тут також є API для проектів, які бажають підвищити анонімність платіжних операцій.

Для перемішування та отримання «чистих» криптомонет слід перейти у вкладку «Міксер» та вказати адресу Bitcoin для отримання. Потім виставити параметри: затримка сервісу та комісія. Від них залежить сила змішування: висока чи середня. Якщо клієнт вже користувався міксером, слід вказати унікальний код, отриманий після обміну. Це дозволить виключити ймовірність отримання своїх біткоінів, відправлених раніше.

Параметр рандомізації визначає кількість транзакцій, за допомогою яких переводиться очищена криптовалюта.

 • “Не рандомізувати” – одна транзакція.
 • “Рандомізувати” – 2 і більше, що дуже ускладнить відстеження в блокчейні, але мінімальна сума тут вище – від 0,1 BTC і 1 LTC.

Далі натиснути «Почати змішування» і перевести коїни на вказану адресу, обов’язково зберігши гарантійний лист. Воно підтверджує факт проведення операції.

Мінімальна сума: 0,005 BTC та будь-яка кількість в LTC.

BitcoinMix  – Один з нових проектів, що забезпечує відмінну анонімність. Сервіс повністю автоматизований, що дозволяє змішувати Біткоїн та Ефіріум без допомоги людини. Коли міксер закінчить свою роботу, всі дані, пов’язані з транзакціями, будуть відразу видалені.

Особливості BitcoinMix:

 • Не зберігає логи, отже, не може надати їх нікому на запит, навіть офіційним особам.
 • Зберігає інформацію про незавершені транзакції, щоб за необхідності допомогти користувачеві.
 • Миттєво видаляє інформацію про завершені транзакції.
 • Чи не веде базу email.
 • Повністю автоматизована — людина не бере участі в процесі.
 • Стягує з кожної транзакції довільну комісію у розмірі від 2 до 5%, але можна встановити її розмір та самостійно.

Сервіс пропонує партнерську програму з винагородою до 65% від комісій рефералу та миттєвими виплатами.

CryptoMixer  — Біткоїн міксер, який позиціонує себе як найбільш адаптований до запитів спільноти та ставить за мету завоювання довіри великої кількості користувачів.

Особливості CryptoMixer:

 • Унікальні змішуючі алгоритми.
 • Немає проблем з перемішуванням великих сум завдяки наявному резерву 2000 BTC.
 • Невисокі комісії, система знижок.
 • Цілодобова техпідтримка.
 • Можливість налаштування відсотка розподілу коштів та затримок виконання.
 • Тиражування вхідних та вихідних даних.

Blender – Надійний біткоін міксер, що працює за прогресивним методом підтримки конфіденційності при проведенні біткоін-транзакцій – Madeamaze.

Технологія Madeamaze використовує унікальний алгоритм, який є результатом поєднання технології CoinJoin, злому посилань у блокчейні та вдосконаленого механізму змішування коду, який відзначає як перекладені кошти, так і повернення, отримане сервісом. Результатом цієї технології є повна неможливість відстеження активності в мережі Біткойн за допомогою блокчейн-сканерів. Розробники цього рекомендують використовувати код змішування для повторних транзакцій.

Алгоритм Madeamaze контролює транзакцію CoinJoin не тільки на етапі її формування, але й на етапі правильного підбору коштів для неї, щоб вона не містила біткоінів, пов’язаних з відправником, за умови, що відправник слідує рекомендаціям сервісу та використовує свій код мікшування. Не тільки засоби користувача позначаються кодом, а й зміна від транзакції, так що ланцюжок коштів залишається дисоційованим з одержувачем доти, поки це необхідно, а зв’язок засобів з одержувачем залишається недоведеним з використанням будь-яких інструментів аналізу блокчейна. Це зменшує кількість доступних сервісних фондів, тому лише сервіси з достатніми резервами біткоїну можуть собі такий підхід.

Наприклад, якщо користувач відправляє 120 біткоїнів на сервіс з балансом 220 біткоїнів, його ліміт для подальшого використання буде зменшено до 100 біткоїнів доти, доки його кошти не пройдуть кілька операцій змішування всередині сервісу. За цей час його біткоїни можуть бути використані в інших транзакціях, не пов’язаних з ним, коди мікшування будуть видалені із системи через 1-2 дні, відновивши максимально можливий ліміт цього користувача до 220 біткоїнів.

Сервіс не використовує JavaScript, що робить його більш стійким до атак деанонімізації.

ChipMixer — Біткоїн міксер, який не вимагає створення облікового запису і не створює жодних зв’язків між окремо взятими відвідуваннями сервісу. Система влаштована так, що “виходи” працюють швидше, ніж “входи”, тобто з точки зору блокчейна власник витрачає свої монети перед тим, як відправити їх у міксер. Після операції користувач отримує від сайту квитанцію отримання коштів.

Особливості ChipMixer:

 • 7-денне очікування депозиту. За необхідності можна продовжити час. Протягом 7 днів сесії логи зберігаються, але після автоматичного або ручного завершення видаляються.
 • Сторінки максимально полегшені, працюють без JavaScript.
 • Розмір комісії, що настроюється.
 • Для транзакцій сумою менше 20 BTC потрібно одне підтвердження, інших 6 підтверджень.
 • Повний контроль за змішуванням. Більш випадкова, ніж зумовлена ​​процедура змішування.
 • Виходи взаємозамінні. Кожен чіп абсолютно однаковий.
 • Виходи можна використати миттєво. Ви знімаєте закриті ключі.
 • Необов’язкові доказово-чесні ставки. Вихід мікшера може бути вищим за вхідний сигнал.
 • Виходи швидше за входи. З точки зору блокчейну, ви витрачаєте їх перед відправкою в мікшер.
 • Об’єднуйте маленькі фішки у великі. Перший мікшер, який дозволяє об’єднувати вхідні дані в приватному порядку.
 • Жодних рахунків, жодних бітових кодів. Немає зв’язку між вашими сеансами.
 • Підписане джерело фінансування. Ви отримуєте квитанцію про отримання коштів.

Мінімальна сума змішування – 0,001 BTC. Якщо надіслати суму менше цього значення, це розцінюватиметься як пожертвування на користь сервісу. Принцип роботи міксера полягає в chips – биткоин-адресах, фінансованих певними сумами (0,001 BTC, 0,002 BTC, 0,004 BTC тощо до 4,096 BTC). Коли користувач вносить свої BTC, отримує внесену суму в chips. Наприклад, якщо внести 0,112 BTC, то вийде 0,064+0,032+0,016. Чіпи спочатку анонімні і не пов’язані з належними засобами на блокчейні. Витрачати їх можна, коли завгодно, але за допомогою секретного ключа.

Також чіпи можна розділяти, об’єднувати, ставити на удачу (шанс 47% – отримати подвоєну суму, 53% – не отримати нічого), використовувати для пожертвувань, імпортувати в свій гаманець.

BitCloak – Міксер біткоінов, що не використовує JavaScript і працює лише в браузері TOR. Пропонує два варіанти змішування: звичайний із затримкою за часом та вказівкою до 5 адрес та анонімна оплата – можна вказати суму, яку потрібно заплатити якомусь сервісу, та BitCloak проведе платіж анонімно. Так само можна й отримувати платежі у свій бік.

Особливості Bitcloak:

 • Офіційний ключ – http://bitcloak43blmhmn.onion/stuff/gpg/pubkey.asc служить для підписання оголошень та повідомлень (якщо такі є).
 • Кнопка Get PGP proof дозволяє переконатися, що кожен показаний BTC-гаманець дійсно належить міксеру і на нього можна безпечно відправляти свої кошти. Ця міра запобігає фішингу, заміни гаманців, різні помилки.
 • Кожна біткоін-адреса актуальна протягом 24 годин, чисті монети відправляються після 1 підтвердження майнерів.
 • Іноді необхідно вирішити капчу для надсилання транзакції.
 • Доступний безкоштовний API.

Мінімальний депозит становить 0,01 BTC, максимальний 100 BTC. Комісія BitCloak є випадковою для кожної операції і знаходиться приблизно в районі 2 %. Також має місце мережевий збір у розмірі 0,0004 BTC для кожної зазначеної адреси, за допомогою якої транзакція проходить швидше.

MixTum – Біткоін-міксер, запущений в 2018 році, особливість якого полягає у використанні платформи Jambler.io. Суть у цьому, що з мікшуванні BTC сервіс не тасує між собою вільні кошти на рахунках, а застосовує монети, куплені на криптобіржах. При цьому завдяки величезним оборотам бірж транзакції гарантовано будуть чистими. Чистота вхідних монет перевіряється вбудованими алгоритмами.

Особливості MixTum:

 • Гроші змішуються в одному або декількох пулах без використання кодів мікшера.
 • Сервіс не відстежує ID замовлень та їх атрибути.
 • Клієнт не може сам встановлювати часові рамки змішування.
 • Монети купуються на біржах Binance , Okex , Gate.io , MEXC та ін.
 • Унікальні настройки для кожного запиту. Міксер випадково встановлює значення тимчасових затримок (від 1 до 6 годин), вибирає проміжні гаманці, визначає кількість вихідних транзакцій, встановлює комісійний збір (від 4 до 5 %) і вибирає, у якому відсотковому відношенні кошти повертатимуться на вказані користувачем гаманці.

При створенні замовлення за замовчуванням можна встановити дві адреси пересилання, хоча при необхідності доступні індивідуальні налаштування. При поверненні чистих монет система підшукує оптимальний варіант посередницького гаманця, з якого можна перерахувати від 10 до 90% від загальної суми. Чисті монети вирушають шляхом проведення двох чи більше транзакцій; через кожен часовий інтервал надходять випадкові суми. Ця схема розроблена, щоб ускладнити кластерний аналіз.

Wasabi Wallet є десктопним біткоін-гаманцем з відкритим вихідним кодом і підвищеним рівнем конфіденційності. Розроблений компанією zkSANCKS, є версії для Windows, OSX чи Linux. Wasabi Wallet використовує схему виведення BIP84 та генерує лише власні адреси bech32.

Особливості Wasabi Wallet:

 • Інтеграція із анонімною мережею TOR.
 • Реалізація технології BIP157-158, що забезпечує легку, безпечну та швидку роботу без збоїв та хакерських атак.
 • Відповідає системі гаманців ZeroLink, що використовує Chaumian CoinJoin, методику змішування BTC, у якій провайдер міксера не може вкрасти монети.

Все це дозволяє гаманцю послідовно забезпечувати 100-кратну анонімність: це означає, що для проведення транзакції користувачеві необхідно почекати, доки не об’єднаються біткоіни 100 користувачів, які потім будуть зібрані в пакет і передані.

Комісії на даний момент становлять 0,003% від обраного ступеня анонімності. Наприклад, якщо анонімність дорівнює 50, користувач платить 0,003 % * 50 (=0,15 %). В окремих випадках комісія буде меншою або більшою.

FoxMixer – Біткоін-міксер FoxMixer.com працює з 2017 року. Має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і повну прозорість виплат, що означає – користувач може ввести суму, що цікавить, і подивитися, яку саме частку виплат отримає по кожній із зазначених адрес. У процесі використовуються складні комбінації різних методів змішування: як класична, так і динамічна CoinJoin.

Особливості FoxMixer:

 • Підписаний гарантійний лист, який дозволяє вирішити спірні питання, якщо вони будуть.
 • Можливість затримки виплат до 48 годин.
 • Спеціально розроблена технологія глибокого аналізу мемпулу.
 • API безшовної інтеграції з іншими платформами.
 • Сторінка статусу, де можна реально відстежувати процес змішування.
 • Безшовне багатосерверне резервування, що гарантує роботу без збоїв.
 • Приховування розташування.
 • Робота техпідтримки 24/7.

Мінімально можлива кількість біткоїнів для мікшування – 0,002 BTC. Транзакція проходить після 6 підтверджень у блокчейні. Як комісія сервіс стягує загальну плату в розмірі 1%, а також 0,001 BTC за кожну вихідну адресу.

Mixertumbler – Сайт для змішування біткоінов Mixertumbler.com має досить великі резерви – щодня додаються чисті монети, мікшування здійснюється швидко. У пріоритеті стоїть анонімність, тому всі логи видаляються через 24 години після транзакції.

Особливості Mixertumbler:

 • Сайт надсилає повідомлення про кожну нову стадію змішування.
 • Захищене з’єднання SSL.
 • Реєстрація не потрібна.
 • Підтримує браузер TOR для максимального приховування інформації про транзакції.

Розмір комісій становить 2-5%, а для постійних користувачів сервісу передбачено знижки. Мінімальний обсяг BTC, який можна змішати – 0,01 BTC. Все що менше розцінюється як пожертвування. Тривалість процесу залежить від обраної затримки користувача (в діапазоні від 30 до 1200 хвилин). Можна вказати лише одну адресу отримання монет.

Швидкість мікшування в будь-якому сервісі залежить від обраної криптовалюти та загальної суми транзакції. Після залишення заявки монета пересилається в пул і чекає на підтвердження від майнерів, а потім переміщається на різні гаманці. Скільки гаманців, стільки і транзакцій – отже, розраховувати потрібно мінімум на 5-6 біткоін-перекладів за часом. Щоб зв’язок між адресами ще менше відстежувався, застосовується технологія відкладених транзакцій.

Більшість міксерів з метою підтримки конфіденційності не зберігають інформацію довго – максимум 3 діб. Адреса, яка генерується в самому міксері, діє лише добу і підходить виключно для перекладів усередині сервісу. Як правило, забороняється приймати інші кошти на ту саму адресу.

Зрозуміло, біткоін міксери не вимагають підтвердження особистості та не проводять жодних типів KYC-процедур. Під час операції сервіс видає різні важливі відомості: гарантійний лист, код для підтвердження власності грошей, адреса криптовалютного гаманця — важливо випадково не закрити вкладки з цією інформацією, оскільки вона стане в нагоді для повернення пересланих коштів.

Як посилити анонімність транзакцій

Крім використання функцій криптовалютного міксера, можна застосовувати наступне:

 1. Депозит у кілька адрес: розділити суму, що вноситься, на кілька дрібніших, щоб складніше було порівняти з вами.
 2. Не знімати кошти відразу: чекаючи кілька днів, навіть тижнів ви дистанціюєтеся від монет, що змішуються, ніж коли відправляєте 100 BTC вранці і знімаєте 99 увечері.
 3. Зняття з кількох адрес: можна виводити різні адреси протягом тривалого часу.

«Покупки» та «продажу» є найуразливішими частинами транзакційного сліду, оскільки вони є найімовірнішими точками, де можна ідентифікувати власника монет.

Використовуйте такі сервіси на свій страх і ризик, не порушуйте цим закон, або зверніть увагу на анонімні монети, такі як Monero , Dash або Zcash , якщо з якихось причин хочете приховати своє володіння криптовалютою.

Ми провели ретельний аналіз різних майданчиків-міксерів та зробили невелику добірку. Ці послуги допоможуть провести будь-яку конфіденційну угоду, незалежно від того, чим ви займаєтеся.

Висновок

У процесі роботи важливо залишатися обережним і уважно читати повідомлення, що надсилаються сайтом. Наприклад, потрібно стежити за повідомленнями, від сервісу: так, у пошті можуть бути гарантійні листи, адреса гаманця і спеціальний код, за яким у разі чого можна довести, що кошти належать саме вам. Ця інформація також може стати в нагоді і для спілкування з технічною підтримкою – якщо в цьому буде потреба. Тому всі листи, які надсилає вам Біткоін-міксер, важливо уважно переглядати, щоб випадково не надіслати в кошик щось важливе.

Ця стаття має інформаційний характер і не є закликом до дії. Адміністрація сайту не несе відповідальності за виконання або невиконання вказаними сервісами своїх зобов’язань.

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.

Продовжуючи роботу на сайті, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Детальніше

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close