Як підключити MetaMask до Binance Smart Chain

Гаманець Metamask є дуже ефективним для роботи з програмами децентралізованого фінансування ( DeFi ) у мережі Ethereum . Але що робити, якщо ви маєте справу з додатком на Binance Smart Chain (BSC) і вам потрібен гаманець, який підтримує токени BEP-20 ? Тепер Ви можете легко підключити MetaMask до Binance Smart Chain і також ефективно працювати в цій мережі.

MetaMask — це некастодіальний гаманець із відкритим кодом. Він дозволяє підключатися до децентралізованих програм, а також торгувати без посередників. У нього зручний і зрозумілий інтерфейс, високий рівень прозорості та безпеки. Встановлюється у вигляді розширення у браузерах Google Chrome, Mozilla Firefox та Brave. Також програма доступна для Android та iOS.

Некастодіальний означає, що ви маєте доступ до приватного ключа і своїх коштів. Вкрай важливо, щоб користувачі безпечно зберігали ключову фразу, оскільки вона необхідна для доступу до ваших крипто-активів і відновлення гаманця.‍

Як підключити MetaMask до Binance Smart Chain – Інструкція

Після того як ви встановили свій Metamask , надійно зберегли Seed-фразу, можна приступати до налаштувань. Щоб підключити MetaMask до Binance Smart Chain , потрібно виконати кілька простих кроків.

Крок 1 : Відкрийте гаманець Metamask за допомогою робочого столу або телефону.

Крок 2 : Створіть гаманець або імпортуйте його. Переконайтеся, що ключова фраза надійно збережена.

Крок 3 : Перейдіть до “Settings”.

Крок 4 : У налаштуваннях виберіть “Networks”.

Крок 5 : Натисніть кнопку «Додати мережу» та введіть наступну інформацію:

  • Мережеве ім’я : BSC Mainnet
  • Нова URL-адреса RPC : https://bsc-dataseed1.binance.org/ або https://bsc-dataseed2.binance.org/
  • Ідентифікатор ланцюжка : 56 або 0x38, якщо 56 не працює
  • Умовне позначення : BNB
  • URL оглядача блоків : https://bscscan.com/

Крок 6 : Виберіть нещодавно додану мережу BSC Mainnet, і ви тепер підключені до мережі BSC .

Крок 7 : Не забудьте завантажити до свого гаманця достатньо BNB (~.1) для оплати комісій за транзакції.

Крок 8 : Підключайтеся та використовуйте свій гаманець до різних програм Dapps на BSC за допомогою вбудованої інтеграції Web3.

Як додати новий токен в MetaMask

Зверніть увагу, що спочатку у вас в гаманці доданий лише один базовий токен ETH або, відповідно, BNB . Для додавання нових токенів потрібно натиснути кнопку «Додати токен» в самому низу гаманця. Далі у вікні заповнити поле смарт-контракту , інші дані підтягуються автоматично. Наприклад, для додавання токена BUSD необхідно ввести адресу наступного смарт-контракту (0xe9e7cea3dedca5984780bafc599bd69add087d56).

Дані по всіх монетах і смарт контрактах , що використовуються ними , можна знайти на сайті CoinMarketCap.com . Рекомендуємо вам зареєструватися на ньому, щоб отримувати своєчасні сигнали з різних монет та корисну розсилку новин!

Для додавання відповідного токена мережі BSC , шукаємо цю монету на CoinMarketCap , заходимо на її сторінку та копіюємо адресу смарт-контракту з розділу “Contracts”. Зараз багато монет працюють відразу в кількох мережах. Це може бути Ethereum , Binance Smart Chain , HECO , Solana , Fantom , Polygon та інші… Щоб знайти потрібний контракт, натисніть на кнопку «MORE».

ВАЖЛИВО! Заборонено безпосередньо відправляти токени з одного блокчейну на інший. Якщо токени (наприклад, LINK ) будуть надіслані з мережі Ethereum на адресу гаманця мережі BSC, їх неможливо буде повернути. Це правило працює також у разі відправки LINK з блокчейна BSC на адресу гаманця в блокчейні Ethereum . Тобто з ERC-20 на ERC-20 , з BEP-20 на BEP-20 – тільки так! Також не можна відправляти справжні активи (BTC, ETH, BNB тощо) з основної до тестової. Інакше їх буде втрачено назавжди. Перед транзакціями переконайтеся, що адреса для перекладу підтримує відповідну мережу.

Ось і все, тепер ви можете використовувати гаманець MetaMask для роботи з децентралізованими програмами на блокчейні Binance Smart Chain.

Висновок

Гаманець Metamask — це найпоширеніший інструмент для роботи з різними децентралізованими програмами DApps , децентралізованими біржами DEX , популярними лаучпадами та GameFi . Всі хто хоче заробляти на фармінгу та пулах ліквідності , так чи інакше стикаються з цим гаманцем, тому впевнені, що ця стаття буде корисною.

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.