Курс біткоіну перевищив позначку $ 15000, встановивши новий історичний максимум

У четвер вартість біткоіну вперше за історію його дев’ятирічного існування подолала позначку $ 15000, продовжуючи розпочату на початку цього року зростання зі значення, близького до $ 1000..

Ціни на біткоін злетіли після того, як біржа CBOE Global Markets повідомила про те, що почне торги ф’ючерсами на біткоіни з 10 грудня після отримання схвалення з боку Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами.

Найбільший північноамериканський оператор фінансових деривативів CME Group (NASDAQ: CME) заявив, що почне торги ф’ючерсами на біткоіни 18 грудня.

Ця подія крок в сторону регулювання ринку криптовалюта, але також і в бік більш широкого їх застосування. Ф’ючерси на біткоіни і інші подібні деріатіви повинні спростити торги новим класом активів.

У 2017 році вартість біткоіни зросла приблизно на 1500%. На початку 2017 року біткоіни коштував $ 968,23.
Захоплюючий зростання вартості біткоіни викликав побоювання про надування небезпечного спекулятивного “бульбашки”. У деяких аналітиків виникають аналогії з тюльпаноманія XVII століття в Голландії і недавнім міхуром доткомів.

Минулого тижня головний виконавчий директор Goldman Sachs Ллойд Бланкфейн заявив, що біткоіни – інструмент шахрайства після того, як вартість криптовалюта впала на 20% менше ніж за 24 години.
Бланкфейн – далеко не перший глава великого банку, який розкритикував біткоіни. Генеральний директор JP Morgan Джеймс Даймон дотримується аналогічної думки.

На американській біржі GDAX біткоіни до 13:25 МСК торгувався на позиції $ 15245,00 – найвищому значенні за дев’ятирічну історію цієї цифрової валюти.

Bitcoin Cash на момент написання статті торгувався на позиції $ 1241,00, а Bitcoin Gold – на позиції $ 238,97.
Друга за величиною капіталізації криптовалюта ефір торгувалася на позиції $ 396,28.

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.