Що таке технологія Java і яке її застосування?

Java є мовою програмування і платформу обчислень, яка була вперше випущена Sun Microsystems в 1995 р. Існує безліч додатків і веб-сайтів, які не працюють при відсутності встановленої Java, і з кожним днем ​​число таких веб-сайтів і додатків збільшується. Java відрізняється швидкістю, високим рівнем захисту і надійністю. Від портативних комп’ютерів до центрів даних, від ігрових консолей до комп’ютерів, які використовуються для наукових розробок, від стільникових телефонів до мережі Інтернет – Java всюди!

Чи можна завантажити Java безкоштовно?

Так, Java можна завантажити безкоштовно. Завантажте останню версію на веб-сайті java.com.

Якщо ви розробляєте вбудоване або побутовий пристрій і хочете використовувати в ньому технології Java, зв’яжіться з фахівцями Oracle і отримаєте детальну інформацію про інтеграцію Java в різні типи пристроїв.

Чому необхідно виконувати оновлення до нової версії Java?
Новітня версія Java містить важливі поліпшення, що дозволяють підвищити продуктивність, стабільність і безпеку додатків Java, що запускаються на вашому комп’ютері. Установка цього безкоштовного пакета оновлень забезпечить безпечну і ефективну роботу додатків Java, встановлених на вашому комп’ютері.

ТЕХНІЧНІ ПОДРОБИЦІ

Що я отримую, завантаживши програмне забезпечення Java?

Після завантаження Java користувачі отримують Java Runtime Environment (JRE). JRE складається з Java Virtual Machine (JVM), базових класів платформи Java і допоміжних бібліотек платформи Java. JRE є областю програмного забезпечення Java, використовуваної під час виконання, тобто єдиним компонентом, який потрібно для його запуску в використовуваному в веб-браузері.

Що собою являє програмне забезпечення модуля Java?

Програмне забезпечення модуля Java є компонентом Java Runtime Environment (JRE). JRE забезпечує можливість запуску аплетів, написаних на мові програмування Java, в різних браузерах. Плагін Java не є автономною програмою і не може бути встановлений окремо.

Я чув терміни “віртуальна машина Java” і JVM. Це і є програмне забезпечення Java?
Віртуальна машина Java являє собою тільки один аспект програмного забезпечення Java, який задіюється при взаємодії через Інтернет. Віртуальна машина Java вбудовується безпосередньо в завантаження програмного забезпечення Java, і використовується для підтримки запуску додатків Java.

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.