Уряд Канади виділяє гроші на інфраструктуру повільніше, ніж очікувалося

Представлений на цьому тижні проект федерального бюджету Канади дозволяє припустити, що мільярди доларів з розрекламованої лібералами інфраструктурної програми тепер будуть витрачені не раніше, ніж канадців не відправляться на вибори в наступному році.

Мляві темпи фінансування інфраструктури стали вічною проблемою уряду Канади, навіть незважаючи на те, що Ліберальна партія прийшла до влади з обіцянками збільшити витрати на дороги, мости, громадські центри, транспортні та водні системи і стимулювати за цей рахунок економіку.

Згідно з оприлюдненим у вівторок бюджету, понад $ 3,8 мільярда, що відносяться до першої фази інфраструктурного плану (які повинні були бути витрачені до кінця березня 2018 року), які будуть повністю пущені в справу до 2021 року.

Терміни другої фази витрат, яка як і раніше обговорюється з владою провінцій і територій, також перемістилися: тепер федеральний уряд говорить, що більше $ 3 мільярдів не будуть витрачені до 2025 року, причому більша частина цих витрат припаде на 2028 рік.

І це може бути не кінець історії – в бюджеті вказується, що з плином часу можуть вноситися додаткові коригування.

Офіційний представник міністра інфраструктури Канади Амарджіта Сохи заявив: нові цифри відображають терміни, коли уряд розраховує отримати заявки за видатками від міст і провінцій. Через це процесу виникає розрив між часом, коли проводяться роботи, і часом, коли витрачаються федеральні гроші.

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.