Barclays Bank впровадив криптовалютну біржу Coinbase в систему моментальних міжбанківських переказів

Криптовалютна біржа Coinbase отримала ліцензію Управління фінансового нагляду Великобританії (FCA) на випуск електронних грошей і стала непрямим учасником системи моментальних міжбанківських переказів Faster Payments Scheme завдяки партнерству з Barclays Bank.

У той час як інші великі кредитні інститути не поспішають на кріптовалютние ринки, Barclays Bank першим уклав угоду з однією з великих світових бірж, що дозволяє швидко здійснювати перекази в фіатних грошах британським клієнтам. Про це повідомляє Finextra.

Банк активно вів переговори з регулюючими органами Великобританії про запуск в країні криптовалюта, розглядаючи в якості необхідної умови отримання ліцензії на випуск електронних грошей. Незабаром після отримання схвалення від регулятора в квітні 2016 р Barclays здійснив аналогічну угоду з сервісом соціальних виплат Circle, що дозволяє здійснювати грошові перекази в фунтах стерлінгів, доларах і біткоіни на базі популярних платформ обміну повідомленнями та інших соціальних медіа.

Здобувши перемогу над FCA, Coinbase планує почати з пілотного проекту, надавши доступ до Faster Payments малій кількості інституційних користувачів до початку його розгортання для всіх британських клієнтів.

Coinbase почала пропонувати послуги європейським користувачам в 2014 р, і за її оцінками, в 2017 році попит на ринку ЄС зростав в два рази швидше в порівнянні з іншими регіонами, причому найбільш активна була Великобританія.

У компанії заявляють, що ліцензія на випуск електронних грошей дозволить їй подолати нормативні бар’єри за межами Великобританії і охопити 23 країни в ЄС, хоча цьому може перешкодити розрив відносин між Великою Британією та її сусідами на континенті через Brexit.

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.