FTX — Програма для відстеження курсу криптовалют

FTX (Blockfolio)  — Це найпопулярніший у світі додаток для управління біткоїнами та крипто-портфелями. За допомогою програми ви можете відстежувати курс будь-якої криптовалюти, додавати більше 10 000 криптовалют у свій портфель, отримувати останні новини з будь-якої криптовалюти, а також безпечно зберігати свої монети та отримувати до 8% з усіх крипто- та фіатних депозитів, які ви вносите.

У мобільному додатку FTX (Blockfolio) ви можете купувати криптовалюту за допомогою кредитних та дебетових карток. Понад 6 мільйонів людей довіряють купівлі, продажу та відстежують свої монети. Кожна угода на суму понад 10 доларів дає шанс отримати випадкову безкоштовну монету. Що більше ви торгуєте, то більше заробляєте.

Ви можете переглядати прибуток і збитки за вашим портфелем, що зберігається на інших біржах (через API). Детальні графіки, повідомлення про ціни, прямі оновлення команди та новини дозволяють вам ніколи не втрачати можливості.

Blockfolio поєднується з FTX

Коли Blockfolio об’єднала зусилля з біржею FTX.com , було вирішено створити найбезпечнішу, найпростішу у використанні та потужну у світі мобільну торгівлю цифровими активами. Відколи відбулося об’єднання, було запущено крипто-торгівлю, токенізовані акції (за межами США) та NFT , а також на платформі стало можливим отримувати доходність від своїх активів. Після ребрендингу програма Blockfolio стала називатися FTX.

Ця зміна назви відображає загальну відданість обох команд удосконаленню торгового досвіду для всіх користувачів як роздрібних, так і інституційних інвесторів. Ребрендинг зміцнює мобільний додаток FTX як найпростіший у використанні, безпечний та потужний мобільний крипто-трейдинговий додаток для користувачів у будь-якій точці світу.

З моменту придбання сервісу Blockfolio — найпопулярнішого у світі додатка для відстеження портфеля біткоінів та криптовалют у серпні 2020 року метою була інтеграція торгівлі за допомогою FTX.COM та FTX.US. Отримавши доступ до двох провідних міжнародних та американських криптовалютних бірж, користувачі, які є новачками у світі інвестування в криптовалюти, отримали можливість торгувати різними криптовалютами, NFT та багатьма іншими за допомогою однієї потужної мобільної платформи.

Генеральний директор FTX Сем Бенкман-Фрід прокоментував об’єднання: «Ребрендинг FTX: Blockfolio у FTX ставить остаточну межу нашому придбанню Blockfolio, подвоюючи нашу прихильність до того, щоб бути крипто-торговельною платформою номер один як для роздрібних, так і для інституційних користувачів. Ребрендинг Blockfolio демонструє нашу відданість мобільній торгівлі і є ще одним кроком у розвитку нашого бренду в глобальному масштабі і дозволить нам вивести на ринок нові функції та покращити користувальницький досвід».

Торгівля у мобільному додатку FTX працює на FTX.COM та FTX.US залежно від розташування користувача. Коли користувачі дозволяють торгівлю у своїй програмі FTX і завершують відповідну програму ідентифікації клієнтів FTX, програма автоматично направляє їх до торгових продуктів та активів, доступних залежно від їхньої юрисдикції. Для жителів США мобільний додаток FTX буде спрощеним, але потужним мобільним інтерфейсом FTX.

Президент FTX.US Бретт Харрісон заявив: “Ми дуже серйозно поставилися до рішення про ребрендінг Blockfolio як FTX і сподіваємося, що це продемонструє нашу відданість удосконаленню роботи роздрібних користувачів на FTX.US та FTX.COM. Це також відображає те, що правильне для нас внутрішньо: Blockfolio повністю інтегрувався і став одним і тим же з FTX. Водночас ми з нетерпінням очікуємо на покращення, розширення та роботу над створенням кращого продукту як для роздрібних користувачів, так і для установ”.

Основні функції та можливості програми FTX

FTX — Одна з найвідоміших програм для криптовалют для мобільних користувачів. Їхній підхід до створення безтурботного, керованого спільнотою (за допомогою сигналів), інтуїтивно зрозумілого агрегатора цін на монети та інформаційної панелі робить криптовалюти більш прийнятними для мас. Це втілення прийняття користувачів, якому слід галузь.

Основні можливості мобільного додатка FTX:

 • Відстеження курсу більш ніж 10000 криптовалют в режимі реального часу. Ви можете самі додавати монети, що цікавлять вас, в портфель для відстеження, і зайшовши в додаток, будете бачити зміну ціни.
 • Установка оповіщення , коли та чи інша монета починає зростати чи сягає тієї чи іншої рівня. Ця функція дуже зручна, якщо ви активний трейдер. Просто ставте дзвіночок, задайте потрібний рівень для наміченої ціни, або у відсотках зміни ціни.
 • З’єднання з біржею . Ця функція дозволяє автоматично синхронізувати ваші баланси та транзакції на будь-якій великій криптовалютній біржі. Це налаштовується через публічні ключі API, які можна отримати на біржі криптовалют. Ви можете з’єднатися з Binance , FTX , Okex та іншими великими біржами, якщо у вас є обліковий запис.
 • Новини криптовалют . У розділі сигнали та новини, ви отримуватимете свіжі новини з офіційних джерел за вибраними вами криптовалютами. Круто, правда?
 • Інвестування у високоприбуткові продукти . Ви можете купувати криптовалюту, акції, токени NFT і навіть іншу фіатну валюту з кредитної чи дебетової картки. Для цього потрібно просто прив’язати її до програми. Це дуже зручно та безпечно.
 • Зберігання криптовалюти . Додаток FTX також є гаманцем для криптовалют. Ви можете безпечно зберігати будь-яку криптовалюту. Для кожної монети, як і для кожного блокчейна , своя адреса.
 • Отримання дивідендів на будь-які активи . Навіть при пасивному зберіганні активів ви можете заробляти до 8% річних.

Основне завдання трекера FTX полягає у відстеженні вартості криптовалюта практично на всіх існуючих біржах. Це дозволяє користувачам вибрати майданчик з найвигіднішими умовами для продажу або купівлі монет. Сама ж біржа FTX.COM спеціалізується на торгівлі криптовалютними деривативами, пропонуючи своїм клієнтам продавати та купувати не монети, а ф’ючерси та опціони.

FTX Signal

FTX Signal — це перша у своєму роді комунікаційна платформа, створена виключно для того, щоб команди токенів могли підключатися та взаємодіяти зі своїми спільнотами. Отримання новин та оновлення вашого проекту для ваших передплатників може зайняти багато часу і стати проблемою для інвесторів/трейдерів. Не у всіх є час переглядати чати, форуми та статті. Використання сигналу FTX дозволяє вразити велику цільову аудиторію інформацією, яку вони хочуть, без заворушення або розчарування в її пошуку.

Можливості FTX Signal:

 • Встановіть пряму лінію із найбільш зацікавленими користувачами . Миттєво з’єднуйтесь зі своєю базою токенів, людьми, яким найбільше небайдуже, що ви хочете сказати.
 • Довіряють найкращі команди в екосистемі . Більше 500 лідерів команд активно мовлять на Signal, у тому числі лідери з Monero , DASH , NEO , Ethereum Classic , NEM , ZCash , Maker , 0x , Decred , Ontology , Kyber Network та багатьох інших.
 • Спільнота стала простою . Проріжте шум і переконайтеся, що ваше повідомлення доставлене безпосередньо людям, які очікують його почути.
 • Миттєво попередьте своїх прихильників . Негайно повідомте всю свою спільноту за допомогою push-повідомлень про важливі сигнали. Все це під твоїм контролем. Автоматично збільшуйте своє охоплення. Нові користувачі, які додають ваш токен у портфоліо, автоматично отримують сигнали від вашої команди. Жодних зусиль не потрібно.
 • Максимальна довіра . Сигнали завжди приписуються високопоставленим членам вашої команди, щоб забезпечити найвищий рівень достовірності інформації, що передається.
 • Створено лідерами команд токенів для лідерів команд токенів . Коріння нашої команди сягає перших лідерів проектів з відкритим вихідним кодом, таких як Dash . Ми глибоко розуміємо унікальні потреби у створенні спільноти, які мають токен-проекти.

Сигнал FTX є чудовим способом посилити ваше послання та підтримувати вашу спільноту в актуальному стані. Оскільки понад 300 000 людей стежать за ICON на Signal, це був безцінний ресурс для поширення інформації.

 

FTX Signal — це перша у своєму роді комунікаційна платформа, створена виключно для того, щоб команди токенів могли підключатися та взаємодіяти зі своїми спільнотами. Платформа швидко стала одним із самих, якщо не найціннішим, каналом зв’язку для користувачів Dash. У просторі, повному шуму та нескінченних дискусій, їм подобається цінність прямого зв’язку від команди з новинами, про які їм потрібно знати.

Сигнал FTX пропонує більше можливостей для спілкування проектів з держателями токенів, ніж інші канали з двох причин. По-перше, проекти знатимуть, що вони звертаються до людей, які дійсно зацікавлені в отриманні від них оновлень, ґрунтуючись на тому факті, що користувачі слідують за токеном на FTX . По-друге, користувачі, як правило, більше читають Сигнальне повідомлення, оскільки воно лаконічне і не змішується з багатьма іншими повідомленнями, наприклад Telegram або електронними листами.

Перспективи мобільного додатка FTX

На наш погляд, мобільний додаток FTX — Це саме те, чого так не вистачало багатьом інвесторам, трейдерам та всім тим, хто безпосередньо пов’язаний та цікавиться криптовалютою. У цьому додатку зібрані докупи майже всі технології та досягнення, які до цього часу доводилося збирати та шукати на інших розрізнених майданчиках. Тут є гаманець, інвестиції, і відстеження курсів різних криптовалют, і навіть прямі офіційні новини від розробників та команд криптовалютних проектів. Що ще сказати, це гармата.

Програма FTX підійде не тільки професійним трейдерам, а й новачкам, які тільки починають свій шлях у світі криптовалют. Все що потрібно зробити – це завантажити програму , встановити її на свій смартфон, зареєструватися і насолоджуватися його можливостями. Якщо ви ще не завантажили програму, зробіть це.

Сподіваємося, ця стаття була корисною та інформативною. Наша мета — розповідати про найбільш помітні та проривні технології зі світу криптовалют. І додаток FTX є одним з кращих продуктів на сьогоднішній день.

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.

Продовжуючи роботу на сайті, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Детальніше

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close