Корисні інструменти для крипто-інвестора

Багато новачків, приходячи в крипто-сферу, запитують: «Де брати інформацію і на що потрібно звертати увагу?». У цій статті ми зібрали найкорисніші інструменти для крипто-інвестора, які допоможуть вам аналізувати інформацію, отримувати свіжі новини та сигнали, а також стануть вірними помічниками у цій нелегкій справі.

Криптовалюти вже давно закріпили за собою звання фінансових активів, подібно до акцій, ф’ючерсів, опціонів та фіатних валют, незважаючи на щоденну критику з вуст деяких експертів та аналітиків. Єдиною кардинальною відмінністю цифрових валют, як і раніше, залишається їхня волатильність. Щодня курс одного, а іноді відразу кількох альткоїнів злітає до небес, однак, яка саме монетка «вистрілить» завтра, не зуміє вгадати навіть найдосвідченіший фінансист.

Популярні інструменти для крипто-інвестора

Щоб не заплутатися в цьому величезному морі інформації, викреслити все непотрібне і сконцентруватися на головному, зібрані нами інструменти для торгівлі криптовалютою допоможуть вам тримати руку на пульсі, і робити правильні угоди.

 CoinMarketCap — це найпопулярніший у світі сайт для відстеження цін на криптовалюти в криптовалютному просторі, що швидко росте. Його місія полягає в тому, щоб зробити криптографію доступною та ефективною у всьому світі, надаючи роздрібним користувачам об’єктивну, високоякісну та точну інформацію для складання своїх власних обґрунтованих висновків.

На сайті CoinMarketCap можна ознайомитися з найбільш значущими даними по будь-якій криптовалюті. Тут зібрані найкращі інструменти для крипто-інвестора, можна переглянути ринкову капіталізацію, історичну динаміку цін, зміну ціни та загальної кількості монет на ринку, список нових криптовалют, актуальні рейтинги та багато іншого.

Можливості CoinMarketCap :

 • Налаштування мов і валют, де відображаються курси криптовалют.
 • Відстеження динаміки цін за день, тиждень, місяць, рік та за весь час.
 • Фільтрувати криптовалюти за різними критеріями, що дозволяє порівнювати монети в окремих секторах, наприклад, DeFi , NFT , токени різних блокчейнів.
 • Окремий розділ Yield Farming , в якому користувачі можуть знаходити і порівнювати прибутковість і ризики DeFi-платформ, таких як Uniswap , PancakeSwap або Yearn Finance .
 • Оглядач блоків, за допомогою якого можна знайти цінну інформацію про стан блокчейнів .
 • Whatchlist, конвертер валют, обмінні свопи, календар ICO, новини, огляд важливих подій крипто-індустрії та безліч інших корисних для трейдера інструментів.

Щоб отримувати сигнали, потрібно додати список спостереження ту монету, курс якої ви хочете відстежувати. Далі, переходимо у вкладку сигнали і додаємо повідомлення, по досягненню якої ціни ви хотіли б отримати сигнал. От і все!

Крім того, сайт CoinMarketCap має безліч інших зручних плюшок. Наприклад, ви можете брати участь у Аірдропах , підписатися на розсилку та отримувати свіжі Новини криптовалют, а також збирати Діаманти та обмінювати їх на ексклюзивні нагороди та NFT. Також на сайті є «Олександрія» – Це місце, де можна черпати інформацію з цікавих статей та навчальних матеріалів. І ще багато всього цікавого.

CoinGecko — це альтернатива CoinMarketCap, який також є найбільшим у світі незалежним джерелом надійних даних про криптовалюту, що часто згадується у різних матеріалах.

CoinGecko надає фундаментальний аналіз ринку криптовалюту. Крім відстеження ціни, обсягу та капіталізації ринку, CoinGecko також стежить за зростанням спільноти, розробкою ПЗ з відкритим вихідним кодом, великими подіями та ончейн-метриками. Унікальність цього сервісу в тому, що він показує аналітику активності по різних спільнотах Reddit, Twitter, Facebook, дані по репозиторіям на Github і статистику за запитами Bing.

Сервіс пропонує хороші інструменти для крипто-інвестора та гнучкі графіки, на яких можна відслідковувати динаміку кожної криптовалюти по днях, місяцях, тижнях, роках та за весь час. Також можна настроювати таймфрейми. На сайті CoinGecko інтегровані графіки Tradingview та доступні всі основні інструменти: порівняння котирувань, індикатори та інструменти малювання на графіках.

CryptoRank  надає експертну ринкову аналітику та збирає найважливіші новини, щоб допомогти учасникам ринку у прийнятті зважених трейдерських рішень. Якщо ви шукаєте точну інформацію щодо ринку, поточні курси валют або професійну аналітику, то ви знайдете її на CryptoRank.

CryptoRank підходить для трейдерів, аналітиків та інвесторів. Там ви знайдете аналітику з крипто-деривативів, аналітику з ICO , IDO та IEO . Зайшовши на вкладку IDO/IEO, ви можете побачити де і коли проходять різні сейли, скільки іксів він показує від ціни сейла, капіталізацію та інше. У вкладці деривативи можна відстежувати поточний стан ринку, обсяги торгів на різних біржах, поточний відкритий інтерес, опціони та багато іншого.

CryptoRank є агрегатором новин, що надає різні інструменти для крипто-інвестора, такі як конвертер криптовалют, віджети та API для ринкових даних та інші корисні функції. Ви також можете налаштувати сигнали по будь-якій криптовалюті, які будуть приходити на ваш Telegram аккаунт.

Coindar — Це календар подій криптовалютного світу, де можна моніторити соціальні мережі та шукати оновлення конкретної монети, також є сортування монет за датами. Якщо якісь заходи вас зацікавили, ви можете підключити повідомлення.

У Coindar простий інтерфейс, який відмінно підходить для швидкого налаштування подій. Можна легко відфільтрувати події: наприклад, показати лише важливі або за вибраними монетами. Ви можете відслідковувати заплановані заходи у криптовалютному світі, дати проведення подій, актуальні та популярні події.

З Coindar зручно стежити за соціальними мережами монети. Якщо вас цікавить окрема монета, введіть її назву в пошук для того, щоб переглянути її соціальну активність. Тут також є інші інструменти для крипто-інвестора, такі як моніторинг майбутніх лістингів на біржах , а також різні статті з перспективних монет.

Отримання такого роду інформації може мати вирішальне значення для будь-якого крипто-інвестора, який хоче досягти успіху в довгостроковій перспективі. Деякі події можуть суттєво вплинути на ціни криптовалюту, створюючи можливості для трейдерів. Coindar також підтримує сторінку прогнозів, також сторінку монет, яка є агрегатором ринкової капіталізації криптовалют, що пропонує дані в режимі реального часу для сотень цифрових валют.

CoinMarketCal — це календар крипто-проектів, який інформує вас про всі майбутні події з різних монет. Платформа включає в себе засновані на фактах та керовані спільнотою структури, що дозволяють людям додавати крипто-події, які пізніше проходять перевірку на справжність. Реальні події отримують голоси за, а ті, що здаються фальшивими, – проти.

Наприклад, якщо вас цікавлять певні події, які на вашу думку можуть вплинути на конкретну ціну криптовалюти, просто виконайте пошук монети на платформі. За допомогою кількох клацань мишею ви побачите всі перелічені події за вибраний період.

Зростання криптовалют часто залежить від фону новин, майбутніх подій, оновлень, анонсів і навіть анонси анонсів, як любив це раніше робити Джастін Сан. Якщо встигати стежити за новинами та під час входити у позицію, то можна на цьому заробляти.

Події можна виділяти за діапазоном дат та фільтрувати за декількома параметрами:

 • Кейворд.
 • Криптовалютам.
 • Категоріям та біржам, для яких актуальні події.
 • Топів (Top 10, Top 100).

На CoinMarketCal можна також налаштовувати алерти подій і додавати їх до свого календаря або створювати власне нагадування про подію на певну дату.

Tradingview — Один із найпопулярніших ресурсів не лише для крипто-трейдерів, а й для традиційних гравців, які торгують на фондових та валютних ринках. Цей сервіс є провайдером біржових даних у реалтаймі для багатьох великих криптобірж та брокерів, у тому числі для таких відомих майданчиків, як Binance та Bybit .

На сайті TradingView досвідчені трейдери публікують аналітику та корисну інформацію, яка може стати в нагоді в торгівлі. Сервіс дозволяє навіть проводити онлайн-трансляції, на яких можна стежити за операціями інших трейдерів у режимі реального часу та навчатися трейдингу. Також тут доступний скринер валютного, фондового та крипто-валютного ринку.

Інструменти для крипто-інвестора від TradingView допоможуть порівнювати котирування, відстежувати кореляцію між різними активами, додавати індикатори користувача на графік та багато іншого. Ще сервіс надає власний хмарний мову програмування з мінімалістичним синтаксисом Pine Script , у якому трейдери можуть створювати власні стратегії у кількох рядках коду.

Інші корисні функції TradingView :

 • Тестування торгових стратегій (бектестинг).
 • Експорт графічних даних (тільки у платній версії).
 • Можливість додавати індикатори поверх індикаторів (тільки у платній версії).
 • Розширені опції моніторингу ринків (тільки у платній версії).
 • Доступ до більш ніж 100 технічних індикаторів, у тому числі користувацьких.
 • Різні типи діаграм, що настроюються.
 • Можливість підключитися до кількох брокерів та торгувати прямо з TradingView.
 • Регулярно публікується аналітика та новини фінансових ринків.

У TradingView є зручна мобільна програма, в якій можна відслідковувати динаміку ринків, перебуваючи де завгодно: в дорозі, далеко від дому, в кафе або залі очікування аеропорту. Є базова безкоштовна та просунута платна версія TradingView, яка має більше можливостей.

Чому клієнтам варто купити Premium підписку :

 • Найвища точність даних та доступ до всіх ринків.
 • 25 індикаторів на одному графіку.
 • 8 графіків на одній вкладці.
 • 400 безстрокових оповіщень у хмарі.
 • Секундні інтервали.
 • Вчетверо більше даних на графіках (до 20 тис. барів).
 • Можливість публікації скриптів з обмеженим доступом.

Ще одна корисна функція – налаштування оповіщень, які доступні цілодобово на будь-якому пристрої. Трейдер може додати до 12 різних умов різних ситуацій: зміни цін, показників індикаторів, стратегій тощо.

FTX — це найпопулярніший у світі додаток для управліннябіткойнамита крипто-портфелями. За допомогою програми ви можете відстежувати курс будь-якої криптовалюти, додавати більше 10 000 криптовалют у свій портфель, отримувати останні новини з будь-якої криптовалюти, а також безпечно зберігати свої монети та отримувати до 8% з усіх крипто- та фіатних депозитів, які ви вносите.

У мобільному додатку FTX (Blockfolio) ви можете купувати криптовалюту за допомогою кредитних та дебетових карток. Понад 6 мільйонів людей довіряють купівлі, продажу та відстежують свої монети. Кожна угода на суму понад 10 доларів дає шанс отримати випадкову безкоштовну монету. Що більше ви торгуєте, то більше заробляєте.

Ви можете переглядати прибуток і збитки за вашим портфелем, що зберігається на інших біржах (через API). Інструменти для крипто-інвестора, такі як докладні графіки, повідомлення про ціни, прямі оновлення команди та новини дозволяють вам ніколи не втрачати можливості.

Основні можливості мобільного додатка FTX :

 • Відстеження курсу більш ніж 10000 криптовалют в режимі реального часу. Ви можете самі додавати монети, що цікавлять вас, в портфель для відстеження, і зайшовши в додаток, будете бачити зміну ціни.
 • Установка оповіщення , коли та чи інша монета починає зростати чи сягає тієї чи іншої рівня. Ця функція дуже зручна, якщо ви активний трейдер. Просто ставте дзвіночок, задайте потрібний рівень для наміченої ціни, або у відсотках зміни ціни.
 • З’єднання з біржею . Ця функція дозволяє автоматично синхронізувати ваші баланси та транзакції на будь-якій великій криптовалютній біржі. Це налаштовується через публічні ключі API, які можна отримати на біржі криптовалют. Ви можете з’єднатися з Binance , FTX , Okex та іншими великими біржами, якщо у вас є обліковий запис.
 • Новини криптовалют . У розділі сигнали та новини, ви отримуватимете свіжі новини з офіційних джерел за вибраними вами криптовалютами. Круто, правда?
 • Інвестування у високоприбуткові продукти . Ви можете купувати криптовалюту, акції, токени NFT і навіть іншу фіатну валюту з кредитної чи дебетової картки. Для цього потрібно просто прив’язати її до програми. Це дуже зручно та безпечно.
 • Зберігання криптовалюти . Додаток FTX також є гаманцем для криптовалют. Ви можете безпечно зберігати будь-яку криптовалюту. Для кожної монети, як і для кожного блокчейна , своя адреса.
 • Отримання дивідендів на будь-які активи . Навіть при пасивному зберіганні активів ви можете заробляти до 8% річних.

Основне завдання трекера FTX полягає у відстеженні вартості криптовалюта практично на всіх існуючих біржах. Це дозволяє користувачам вибрати майданчик з найвигіднішими умовами для продажу або купівлі монет. Сама ж біржа FTX.COM спеціалізується на торгівлі криптовалютними деривативами, пропонуючи своїм клієнтам продавати та купувати не монети, а ф’ючерси та опціони.

LunarCrush – це платформа соціального інтелекту для криптовалютних інвесторів. LunarCRUSH збирає активність у соціальних мережах для біткойнів, тисяч альткоїнів, криптобірж, впливових осіб та багато іншого в режимі реального часу щодня і переробляє все це в об’ємні, зручні дані.

Інформація у соціальних мережах впливає на ціну криптовалюту. Однак щодня переглядати тисячі акаунтів, у пошуках заповітної інформації людина не має сили. LunarCRUSH допомагає вам зрозуміти рух криптовалют більш докладно, ніж будь-коли раніше, аналізуючи дані зі зростаючого списку соціальних каналів, щоб виявити цінні ідеї, які ви можете використовувати для прийняття впевнених торгових рішень, що базуються на даних.

Основні можливості LunarCRUSH :

 • Відкрийте для себе активність, яка рухає крипторинком за допомогою більш ніж 25 соціальних та ринкових показників.
 • Зрозумійте, які люди у криптографії найвпливовіші в режимі реального часу та з часом.
 • Отримуйте індивідуальні соціальні та ринкові оповіщення у режимі реального часу для ваших улюблених монет.
 • Створіть свій перший соціально орієнтований портфель, щоб отримати уявлення спільноти про те, що для вас найважливіше.
 • Улюблені монети, впливові особи та біржі для персоналізації вашого досвіду.
 • Отримайте уявлення про свою власну соціальну активність і подивіться, де ви складається порівняно з спільнотою.

LunarCRUSH розроблений для адаптації до ваших конкретних інтересів, і чим більше ви використовуєте LunarCRUSH, тим розумнішим він стає. Додайте обране, запаси та оповіщення у свій обліковий запис, і ви отримаєте відповідні соціальні дані, які важливі для вас найбільше. Оповіщення дозволяють відірвати погляд від ринку, поки LunarCRUSH спостерігає за соц. мережами. Легко налаштовувати та уточнювати повідомлення щодо тисяч монет. Ви самі вирішуєте, що вам потрібно знати і де це попередження має наздогнати вас.

В даний час LunarCRUSH переглядає Twitter, щоб обчислити впливових людей у ​​багатьох соціальних каналах та новинних сайтах для контенту, пов’язаного з монетами, біржами та NFT . У майбутньому може бути проаналізовано додаткові соціальні канали.

Проект має свій службовий токен – Lunr , яким винагороджуються користувачі за роботу, яку вони вклали у LunarCRUSH. Щодня пул Lunr буде розділено між найкращими учасниками. Як тільки ви наберете Lunr, утримання його дасть вам доступ до цінних функцій, соціальних даних та щотижневих винагород. Крім поточних переваг LunarCRUSH, в майбутньому Lunr постійно відкриватиме додаткові функції, доступ до подій, привілеї, партнерські відносини та багато іншого.

ICO оглядачі — Це інформаційні сайти, які показують актуальні та майбутні ICO криптовалюти. Розглянемо найвідоміші з них:

ICOHolder — це інтелектуальна система відстеження, глобальна аналітична платформа з найбільшою крипто-базою даних, яка надає інституційним та роздрібним інвесторам доступ до високоякісних, надійних даних про ринок та ціни в режимі реального часу.

Як постачальник ринкових даних ICOHolder пропонує комплексний, цілісний огляд ринку та криптовалют. Сервіс здійснює: дані про торгівлю криптовалютою, дані книги замовлень, блокчейн та історичні дані, соціальні дані, звіти, аудити, огляди криптовалют та набір індексів криптовалюти. Місія проекту — зробити криптовалюту прозорішою.

Сервіс містить повний список ICO всіх поточних, майбутніх та минулих токенів для крипто-інвесторів. У відгуках є рейтинг інвестиційної привабливості ICO, інформація про токени, концепції, команду і т.д.

Рейтинг ICOHolder є одним з найоб’єктивніших і найсуворіших, він незалежний і створений для оцінки інвестиційної привабливості. Рейтинг перевіряє вашу ідею та проект на життєздатність, він заснований на більш ніж 70 різних параметрах. ICOHolder також перевіряє проекти на шахрайство та захищає від скаму.

ICO Drops є незалежною базою даних ICO та не пов’язана з будь-яким проектом або компанією ICO. Рівень зацікавленості проекту не є фінансовою чи інвестиційною радою. ICO Drops отримує плату за рекламу певних продажів токенів, і в цьому випадку такий лістинг буде позначено відповідним чином.

Особливості ICODrops :

 • Календар ICO з трьома стовпцями: “Активний”, “Майбутній”, “Завершений”.
 • Інформація та аналіз для кожного проекту.
 • Рейтингова система “Рівень інтересу” для інвесторів.
 • Календар ICO на вашому пристрої.
 • Список баунті для любителів баунті.
 • Twitter та Telegram з останніми новинами ICO.
 • Щотижневий план ICO для наших передплатників електронною поштою.

ICODrops постійно оновлює три корисні списки: Активні ICO, Майбутні ICO та Завершені ICO для всіх, хто цікавиться ICO та хоче залишатися в курсі подій.

ICOmarks – це незалежна платформа для аналізу та дослідження ICO (Первинного розміщення монет). У нас є власна рейтингова система, яку ми використовуємо для складання списку найперспективніших проектів, календаря майбутніх/закінчуються ICO та інструменту для відстеження статистики токенів, які вже торгуються.

Щодня публікуються десятки нових ICO-проектів, і наша місія полягає в тому, щоб надавати інвесторам незалежну та прозору інформацію про кожний ICO , щоб вони могли мінімізувати свої інвестиційні ризики.
Команда ICOmarks постійно працює над підвищенням якості своїх продуктів і ми плануємо створювати ще корисніші інструменти для аналізу ICO-проектів. Якщо у вас є будь-які питання або коментарі щодо нашого сайту, ви можете надіслати їх через нашу контактну сторінку.

ICOmarks публікує оцінки та рейтинги лише з інформаційною метою. Вони не є запрошенням інвестувати у ICO-проект. ICOmarks рекомендує вам проводити власний незалежний аналіз або звертатися до професійних консультантів під час прийняття інвестиційних рішень.

Основні лаунчпади та IDO платформи можна переглянути на сайті CryptoRank . IDO – Це практично те саме, що і ICO, але тільки децентралізованим способом.

DeFi Оглядачі

DeFi браузери — Це інформаційні сайти, які показують аналітику та рейтинги DeFi протоколів. Розглянемо найвідоміші з них:

DefiPulse – Це сайт, на якому ви можете знайти останню аналітику та рейтинги протоколів DeFi . Рейтинги DefiPulse відстежують загальну вартість, зафіксовану в смарт-контрактах популярних програм та протоколів DeFi.

DeFiPulse відстежує базові смарт-контракти кожного протоколу на блокчейні Ethereum. Кожну годину графіки оновлюються, витягуючи загальний баланс токенів Ethereum (ETH) та ERC-20 , які утримуються цими смарт-контрактами. TVL (USD) розраховується шляхом взяття цих залишків та множення їх на їхню ціну в доларах США.

Крім того, DefiPulse займається списком DeFi, збірка кращих ресурсів у DeFi, DeFi Pulse Farmer, а також інформаційний бюлетень, що висвітлює останні новини та можливості в DeFi. Ви також можете дізнатися про розробки та можливості в екосистемах Polkadot та Kusama , підписавшись на інформаційний бюлетень Dot Pulse.

Також хочеться відзначити інші популярні ресурси, такі як:

 • DeFiYield — Шлюз для децентралізованого фінансування та управління активами у блокчейнах. Одержання прибутку від криптовалют, доступу до кращих ставок обміну токенів та багато іншого.
 • Messari – Популярна платформа, що пропонує крипто-інвесторам унікальну можливість – відстежувати, у скільки разів та чи інша криптовалюта має зрости, щоб досягти свого цінового максимуму. Користувачі можуть вибрати добірку монет, які показали найбільший зріст або найбільше просіли. Або подивитися прогнозну ринкову капіталізацію монети у 2050 році. Ви також можете налаштувати власну панель керування. Інструмент поступово стає одним із найнадійніших джерел ринкових даних.
 • DefiMarketCap – Моніторинг капіталізації DeFi-токенів.
 • DefiScore – Експертна оцінка ризиків використання DeFi-протоколів.
 • DappRadar – База децентралізованих додатків.

Популярні оглядачі децентралізованих програм дивіться в розділі Dapps  на нашому сайті.

Крипто-розширення для браузера

Крипто-розширення для браузера є зручними інструментами для крипто-інвестора, доступними в браузерах на базі Google Chrome. Ми зібрали для вас найцікавіші з них.

Крипто-розширення для браузера :

 • Blockchair — Розширення Blockchair надає вам корисні інструменти для крипто-інвестора та найшвидший спосіб пошуку серед даних, що зберігаються в 17 блокчейнах, та дозволяє анонімно відслідковувати ваш крипто-портфель та швидко реагувати на зміни цін.
 • Ethereum Gas Prices — Завжди актуальні ціни на газ Ethereum з 3 найпопулярніших джерел даних для Ethereum містять інформацію: Block native, Etherscan та EthGasStation.
 • CoinTelegraph — Журнал CoinTelegraph у вашому браузері.
 • Crypto Tracker — Будьте в курсі подій та стежте за рухом ваших улюблених криптовалют. Можна скласти список з будь-яких найбільш відомих криптовалют і відстежувати їхній курс по клацанню мишки.
 • Crypto Prices — Ціна ТОП 100 криптовалют у реальному часі, ринкова капіталізація та рейтинги. Тарифи оновлюються за допомогою API Coinmarketcap.
 • Crypto Alert — Вказує ціни на три криптовалюти BTC, ETH та LINK. Можна встановити сигнали тривоги, коли монета досягне цільового значення.
 • Crypto Profit Calculator — За допомогою цього розширення легко швидко розрахувати прибуток чи збиток між крипто-транзакціями.

Є й інші крипто-розширення для браузера. Ви можете знайти їх самостійно в магазині Google Chrome .

Популярні Telegram канали про криптовалюту

Інформацію про криптовалютну промисловість можна також черпати з різних Telegram каналів. Розглянемо найпопулярніші їх.

Висновок

Світовий світ диктує свої правила. Процес глобалізації торкнувся багатьох сфер діяльності. І цей процес став особливо помітним завдяки криптовалютам. З моменту появи перших цифрових грошей минуло понад десять років. І тільки останніми роками криптовалюти стали справді популярним засобом розрахунків та інвестування як для простих просунутих користувачів, так і для великих інвесторів, які готові вкладати в цей сегмент фінансового ринку мільйони доларів.

 

 

 

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.

Продовжуючи роботу на сайті, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Детальніше

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close