Метавсесвіт – Що це таке? Перспективні проекти

Метавсесвіт (Metaverse) — це концепція інтерактивного тривимірного всесвіту, яка поєднує кілька різних віртуальних просторів. Це своєрідна майбутня ітерація Інтернету. Вона дозволить користувачам працювати, зустрічатися, грати та спілкуватися всередині цих тривимірних просторів. Це велика мережа постійних, що візуалізуються в реальному часі тривимірних світів і симуляцій, які підтримують безперервність ідентичності, об’єктів, історії, платежів та прав і можуть бути випробувані синхронно практично необмеженим числом користувачів, кожен з яких має індивідуальне відчуття присутності.

Ідея метавсесвіту вперше народилася з багатої уяви Ніла Стівенсона, який описав її у своєму кіберпанк-романі 1992 року « Лавіна» . Стівенсон описує її як загальний цифровий простір, до якого люди отримують доступ за допомогою окулярів віртуальної реальності та волоконно-оптичної мережі. Його метавсесвіт різноманітний, там можна знайти віртуальні версії звичайних парків та будівель, фантастичні та дико химерні місця, де немає законів фізики. У його світі працюють лише правила та обмеження, які створює сама людина.

Деякі аспекти метавсесвіту вже існують у сучасних відеоіграх, однак, крім ігор, метавсесвіт також об’єднає в собі економіку, цифрову ідентифікацію, децентралізоване управління та інші функції. Вже зараз створення користувачів та володіння цінними предметами та валютами допомагає створити єдиний метавсесвіт, оскільки завдяки цим функціям блокчейн зможе підтримати подібні технології майбутнього. Ви можете робити все, що тільки захочете. До настання цієї утопії залишилося недовго, адже ми вже маємо ключ від метавсесвіту — криптовалюти .

Метавсесвіт, блокчейн та криптовалюти

Зв’язок між фінансовим, віртуальним та фізичним світами зміцнюється. Сучасні пристрої дозволяють нам виконувати багато завдань одним натисканням кнопки. Ті ж самі процеси ми спостерігаємо і в криптовалютній екосистемі. Аудиторія NFT , блокчейн-ігор і криптовалют більше не обмежується лише крипто-гіками. Тепер всі ці проекти доступні як частина метавсесвіту, що розвивається.

І хоча метавсесвіт у своєму повному вигляді ще не розроблений, деякі платформи містять подібні до нього елементи. Найбільше її схожі сучасні відеоігри. Розробники постійно розширюють уявлення про них, проводячи внутрішньоігрові події та створюючи віртуальну економіку. Великі технологічні гіганти також ведуть цю індустрію у майбутнє. Однак децентралізований характер індустрії блокчейнів дозволяє і дрібнішим гравцям брати участь у розвитку метавсесвіту.

Для метавсесвіту може відмінно підійти криптовалюта, оскільки вона дозволяє формувати цифрову економіку з різними типами utility-токенів та віртуальних колекційних предметів ( NFT ). За допомогою NFT ви можете отримати доступ до різних цифрових активів: від віртуальних будинків та підприємств до цифрового одягу для вашого аватара, цифрового мистецтва та інших віртуальних предметів. NFT захистить вашу цифрову власність від злому та копіювання.

Користувачі можуть інвестувати та торгувати незамінними токенами, заробляючи реальні гроші без необхідності грати. Можна навіть створити віртуальну реальність, схожу на наш власний світ, та покращити її. Однак все залежить від використання блокчейна метавсесвіту, який захищає і підтверджує дані, що містяться в ньому, і криптовалюти, яка його підтримує. Зрештою, найкраща криптовалюта для майбутнього використання — це та, що надає вам доступ до світу, в якому вам було б приємно жити.

Чому блокчейн підходить для метавсесвіту:

 1. Цифровий доказ володіння : володіючи гаманцем із доступом до приватних ключів, ви можете миттєво підтвердити право власності на діяльність чи актив у блокчейні. Наприклад, ви можете показати точне розшифрування своїх транзакцій у блокчейні , щоб продемонструвати підзвітність. Гаманець — один із найбезпечніших та найнадійніших способів встановлення цифрової ідентифікації та підтвердження права власності.
 2. Можливість колекціонування у цифровому форматі : ми можемо встановити, кому щось належить, а також довести, що предмет є оригінальним та унікальним. Це важливо для метавсесвіту, який прагне включати все більше і більше реальних занять. За допомогою NFT ми можемо створювати на 100% унікальні об’єкти, які ніколи не можуть бути точно скопійовані чи підроблені. Блокчейн може демонструвати володіння фізичними предметами.
 3. Передача цінності : метасвіту знадобиться надати спосіб безпечної передачі цінності. Внутрішньоігрові валюти в розрахованих на багато користувачів іграх менш захищені, ніж криптовалюта в блокчейні. Якщо користувачі проводять багато часу у метавсесвіті і навіть заробляють там гроші, їм потрібна надійна валюта.
 4. Управління : для користувачів також важливою є здатність контролювати правила взаємодії з метавсесвітом. У реальному житті ми можемо мати право голосу в компаніях та обирати лідерів та склад уряду. Метавсесвіту також знадобляться способи реалізації справедливого управління, і блокчейн є перевіреним способом.
 5. Доступність : будь-хто може створити гаманець у публічних блокчейнах. На відміну від банківського рахунку, вам не потрібно платити гроші або надавати будь-які дані. Завдяки цьому гаманець – найдоступніший спосіб управління фінансами та цифровою онлайн-ідентифікацією.
 6. Сумісність: технологія блокчейна постійно вдосконалює свою сумісність із різними платформами. Такі проекти, як Polkadot (DOT) і Avalanche (AVAX) дозволяють створювати власні блокчейни, які можуть взаємодіяти один з одним. Один метавсесвіт повинен буде поєднати кілька проектів, і блокчейн вже має рішення для цього.

Оскільки метавсесвіт передбачає створення і управління цифровою власністю, вона повинна мати і внутрішнім ринком для торгівлі. Ринок усередині Metaverse замкнений у собі, і впливом геть нього зовнішньої економіки зводиться до мінімуму. Основну цінність на ринку створюють предмети та об’єкти всередині Метавсесвіту. У ігрових Metaverse-всесвітах балансування на ринку відбувається за рахунок рідкості ресурсів та шансу їх випадання.

Перспективні токени Метавсесвіту

Після заяви Цукерберга, який описує метавсесвіт, як нову щабель еволюції Інтернету, публічний інтерес до концепту сильно зріс. Метавсесвіт відкриває нові можливості і надає людям простір, у якому можна робити все, що захочеться. У ньому можна збиратися з іншими людьми, грати, працювати, ходити по магазинах, створювати чи вивчати нові місця та ідеї. Метавсесвіт надає у ваше розпорядження не тільки весь фізичний світ, а й дозволяє реалізовувати ваші ідеї.

У такому світі ви будете жити у своєму просторі, взаємодіяти з людьми за допомогою онлайн аватара, який дозволить вам спокійно пересуватися, говорити та розважатися. Ви будете надані самі собі і зможете робити все, що захочете – навіть володіти віртуальною власністю, наприклад, нерухомістю, як у реальному житті. З’явиться можливість створювати цю різні речі, наприклад, твори мистецтва або будинку, які потім можна буде продати іншим користувачам метавсесвіту за NFT (незамінні токени) або інші цінні речі.

Багато експертів світу криптовалют пропонують звернути увагу на токени метавсесвітів, які показують позитивну динаміку та стрімко зростають у ціні. Основна маса інвесторів вважає токени метавсесвітів хорошим і перспективним інструментом, оскільки велика ймовірність їхнього позитивного розвитку в перспективі, що сприятиме примноженню капіталу. Тому варто вивчити ТОП проектів метавсесвітів, які нині мають низьку капіталізацію. Тобто вони відносно дешеві на поточний момент, але мають гарний потенціал зростання.

Перспективні проекти метавсесвітів у 2022 році

Ми склали список найбільш перспективних метанових токенів, які можуть принести хороший прибуток у 2022 році. розглянемо найцікавіші проекти.

The Sandbox – це метавсесвіт, в якому гравці можуть створювати, володіти та монетизувати свій ігровий досвід на блокчейні Ethereum, використовуючи NFT та SAND, основний токен платформи.

Платформа складається з трьох інтегрованих продуктів, які разом забезпечують всебічний досвід створення контенту користувача (UGC). Sandbox дозволяє будь-кому створювати власні NFT і об’єднувати їх у свій власний контент.

Метавсесвіт Sandbox запрошує гравців та творців:

 • Випускати свої NFT за допомогою VoxEdit.
 • Продавати та обмінювати їх на нашому торговому майданчику.
 • Створювати цікаві ігри за допомогою NoCode Game Maker.
 • Грати, робити ставки та заробляти токени SAND.
 • Грати та творити з величезними IP-адресами та брендами.

У цьому токенізованому світі будь-який цифровий актив, який ви створюєте, можна перетворити на невзаємозамінний токен (NFT). За допомогою яких геймери отримують незаперечне право власності на свій ігровий досвід та активи, з якими можна грати та монетизувати їх на будь-якій віртуальній землі.

Геймери отримують більше користі з блокчейн гри, ігрового процесу та цифрових активів за допомогою ігрової системи Play-to-Earn, де гравці можуть бути винагороджені за свій час та творчу енергію. Стимул творити стає потужнішою силою. Справжність, оригінальність і рідкість стають факторами цінності, що піддаються перевірці. Ми вже спостерігаємо появу неперевершених можливостей віртуальних блокчейн ігор. NFT та SAND дають гравцям та творцям 100% власності.

Decentraland – це метавсесвіт, заснований на технології блокчейн. Тут користувачі створюють земельні ділянки, твори мистецтва, невзаємозамінні токени (NFT) та володіють ними, а також беруть участь у децентралізованій автономній організації платформи (DAO). Завдяки DAO, спільнота Decentraland має право брати участь в управлінні проектом. MANA, власна криптовалюта Decentraland, і всі внутрішньоігрові активи знаходяться в блокчейні  Ethereum .

Якщо ви коли-небудь грали в Second Life і торгували криптовалютою, то Decentraland швидше за все вас зацікавить. З моменту появи в 2016 році платформа встигла перетворитися з простого 2D-експерименту на великий 3D-світ.

Розробники Decentraland — Естабан Ордано і Арі Мейліх створили віртуальний простір з об’єктами цифрової нерухомості, предметами та іншими активами, що налаштовуються. Все це можна придбати за допомогою MANA, токена Decentraland ( ERC-20 ). Користувачі Decentraland можуть купити MANA на кількох біржах за криптовалюту чи фіат. Незамінні токени ERC-721 є унікальними активами Decentraland, включаючи власність LAND та інші колекційні предмети.

Крім торгівлі предметами та нерухомістю, гравці можуть заповнити свій особистий простір іграми, заняттями та витворами мистецтва, з якими можуть взаємодіяти та інші. Також можна монетизувати LAND. Кожен гравець сам вирішує, що робити зі своєю земельною ділянкою.

Ваша доля, успіх та шлях у блокчейн грі залежать тільки від вас, ваших зусиль та вашої уяви.

Метавсесвіт Decentraland має безліч варіантів застосування. У тому числі, наприклад, реклама і курування контенту. Однак для нових гравців, які хочуть використати NFT, бар’єр входу є досить високим. Плата за газ Ethereum робить покупку деяких предметів практично вдвічі дорожчою. Ціна на землю також обчислюється тисячами доларів, що робить володіння нерухомістю для деяких гравців дуже дорогим.

Для повноцінної взаємодії з Decentraland вам знадобиться криптокошелек, інтегрований у браузер. В даний час розробники рекомендують MetaMask  для зберігання токенів MANA (ERC-20) та LAND (ERC-721).

З точки зору блокчейн-платформ віртуальної реальності, Decentraland є унікальним явищем. Потрапляння в світ Decentraland абсолютно безкоштовно, тому ви легко зможете побачити все на власні очі і прийняти рішення. Усього за п’ять років команда розробників перетворила невеликий проект на досить зрілу порівняно з іншими крипто-проектами платформу.

Theta Network (THETA) – Один із найперспективніших проектів метавсесвітів, на думку багатьох аналітиків. Вже зараз монету THETA не можна назвати найдешевшою, і подальший потенціал має досить позитивний. Головною причиною її популярності став той факт, що Theta Network є готовою інфраструктурою, яка дозволяє здійснювати будь-які проекти у метавсесвіті.

Це стає доступним за рахунок поєднання двох основних можливостей:

 • Візуалізація віртуальної реальності в реальному часі.
 • Проведення потокової відео-трансляції із створених світів за допомогою децентралізованої мережі.

Theta Network іноді називають “децентралізованим YouTube”. Це платформа потокової передачі відео, що використовує однорангову блокчейн-мережу. Дає можливість кешувати та переглядати відео більш ефективно, ніж за допомогою існуючих централізованих моделей. Спочатку THETA була запущена на блокчейні  Ethereum , проте згодом перейшла на власну платформу. Сьогодні це один із найвідоміших блокчейн-протоколів у галузі розваг.

Для будь-якого інвестора важливо придбати бажаний актив за вигідною ціною. І поки що складається враження, що для THETA ще не створювався штучний попит, монета не пампилася на поточному хайпі. Ресурси платформи дозволяють створювати особливі активи та зберігати їх у форматі NFT. Багато аналітиків пророкують токену THETA рух тільки вгору.

Експерти вважають, що оптимальний шлях для подальшого розвитку Theta Network, полягає у підписанні партнерської угоди з Decentraland або Sandbox . Це два суміжні проекти, про які зараз багато говорять у сфері криптовалют, і які теж мають добрі перспективи. Спільнота висловлює впевненість у майбутньому величезному успіху монети THETA якщо це буде зроблено якнайшвидше. Але навіть без цього позитивна динаміка проекту очевидна.

Enjin (ENJ) — це платформа, яка дозволяє користувачам створювати, зберігати та продавати віртуальні товари. Для початку розробники повинні привласнити цінність своїм віртуальним товарам, заблокувавши токен ENJ (токен метавсесвіту) у смарт-контракті . Потім гравці зможуть продавати або використовувати віртуальні товари відповідно до умов контракту. Після продажу товару продавець отримує ENJ.

Enjin викликає великий інтерес у ігрової спільноти. Він допомагає користувачам інтегрувати NFT, створювати програми та сайти з використанням блокчейн-технологій. Одна з цілей проекту полягає в тому, щоб знизити рівень шахрайства в індустрії, поширене при передачі віртуальних товарів. Використовуючи підключені інструменти, розробники можуть створювати монети, потрібні саме їхній аудиторії, тим самим підтримуючи бренд.

Як і у випадку з іншими метавселенними токенами, кількість ENJ обмежена. Сумарно буде створено лише один мільярд токенів. Користувачі можуть зберігати ENJ у гаманці платформи, який поєднує всі доступні функції. За допомогою гаманця користувачі можуть підключатися до ігор, отримувати доступ та використовувати предмети, обмінюватись ними, а також монетами метавсесвіту з іншими користувачами та продавати цифрові товари за ENJ.

Enjin пропонує унікальний маркетплейс, який може допомогти користувачам та підприємствам розширити свої ринки за допомогою NFT та QR-кодів, а також спілкуватися з іншими користувачами, учасниками ринку через веб-сайти, програми та ігри. Мережа працює на децентралізованому блокчейні  Ethereum .

Illuvium (ILV) – Це перша керована спільнотою відеогра на основі блокчейна . Гра прагне догодити як звичайним геймерам, так і завзятим фанатам DeFi , для яких передбачено цілу низку можливостей для колекціонування та торгівлі. Подорожуйте великими і різноманітними ландшафтами, полюючи на небезпечних звірів, а потім захоплюйте їх для битв на аренах або обмінюйте їх через обмін ілюзіями.

Illuvium — це унікальна суміш наукової фантастики та фентезі, де ви подорожуєте з регіону до регіону, борючись та захоплюючи ілювіалів, а потім використовуєте їх як частину своєї зібраної команди. Він поєднує елементи традиційних колекційних ігор RPG з механікою бою, характерною для популярного жанру Auto Battler. Як випадкові, так і захоплюючі, гравці можуть проводити стільки чи так мало часу, скільки забажають. Успіх залежить від створення стратегічно надійної та різноманітної команди.

Токен ILV виконує три основні функції:

 • Управління : Спільне формування майбутнього Illuvium, завдяки співпраці з співтовариством, розробки пропозицій щодо покращення ігор, а також обрання початкової моделі управління – Ради Illuvinati. ILV включає право голосу в протоколі.
 • Видобуток ліквідності : Тут ви отримаєте більше ILV (або sILV). Ставка ILV повертає доходність як ILV, дозволяє отримувати частку розподілів сховища. Відвідайте розділ ставки для отримання додаткової інформації.
 • Розподіл сховища : Коли ви ставите ILV, ви берете участь в успіху Illuvium і отримуєте пасивний дохід у вигляді додаткового ILV, що фінансується за рахунок покупок і зборів. Дистрибутиви Vault будуть доступні лише після продажу та після запуску гри. 100% доходу від гри та продажу розподілятиметься між учасниками ILV.

Купити токен ILV можна на таких біржах як OKX , Binance , Kucoin та інших великих біржах. У грі також присутній синтетичний токен sILV, який може використовуватися як ігрова валюта для таких речей, як подорожі та лікування уламків. Його можна заробити, поставивши протокол ILV. sILV прив’язаний до вартості ILV для витратної спроможності у грі. sILV не можна використовувати у транзакціях між гравцями, таких як купівля/продаж ілювіалів.

Хоча в Illuvium є елементи на блокчейні , він більше схожий на повноцінну гру. Доступ до нього здійснюється через завантажувану настільну програму, але навколо нього є ряд додатків DeFi , що підтримують його , включаючи ферму прибутковості і децентралізовану біржу. Інтегровані з гіпермасштабованим рішенням Immutable-X L2, гравці Illuvium отримують доступ до нульових зборів за газ при карбуванні або обміні активами, а також до підсекундного часу транзакцій.

На відміну від більшості інших ігор на базі блокчейну, Illuvium має тривимірне середовище, в якому можна знайти більше 100 унікальних Ілювіалів, розкиданих по різних регіонах. Кожен Ілювіал розроблений командою художників світового класу, і має не розчарувати гравців, які звикли до високобюджетних ігор.

Somnium Space (CUBE) – Це новий світ віртуальної реальності зі своєю економікою та своєю власною валютою. Він повністю доступний з будь-якого пристрою, від 2D-режиму на робочому столі користувача до імерсивного режиму віртуальної реальності на робочому столі або мобільному пристрої користувача.

CUBE – основний токен платформи Somnium Space, розроблений на блокчейні  Ethereum . Криптовалюта CUBE спрощує внутрішньоігрові транзакції. У міру розвитку блокчейн-ігри Somnium Space токен CUBE дозволятиме гравцям глибше існувати в Метавсесвіті VR.

Ігрова механіка проекту:

 • Крос-платформа . Доступний на всіх основних VR-гарнітурах.
 • Настроюваний клієнт ПК . Створіть та налаштуйте свій власний макет для швидкої взаємодії у грі.
 • Живи вічно . Автоматичний режим запису себе на власній власності для подальшого аналізу ІІ, щоб оживити ваш аватар.
 • Блокчейн . Інтеграція блокчейна дозволяє по-справжньому володіти цифровими товарами, аватарами, предметами та віртуальною землею. Проект створює довгострокову економіку, яка дозволить нашим творцям у світі миттєво монетизувати.
 • Стійкий соціальний світ віртуальної реальності . Необмежений світ, що масштабується, створений користувачами в одному екземплярі.
 • Віртуальна власність на землю . Купуйте та налаштовуйте свою власну землю. Побудуйте все, що ви уявляєте.
 • Сценарій світу . Запрограмуйте свій власний досвід та монетизуйте його через магазин активів або на власній власності.
 • Монетизуйте свій простір . Скористайтеся повністю програмним рекламним плагіном VR. Фіксуйте та аналізуйте відстеження погляду, рівень залученості та конверсії.

Проект співпрацює з багатьма гігантами ринку, такими як Sony, Admix, Pimax, VRBA, Matic, OpenSea, VR Education та інші. Маркуючи ігрові активи та земельні ділянки Somnium, проект назавжди відокремлює Somnium Space як компанію від володіння та управління базою даних ділянок та всіх ігрових предметів, надаючи цю можливість усім користувачам.

Bloktopia (BLOK) — це децентралізований метавсесвіт, який діятиме як токенізований децентралізований крипто-хмарочос віртуальної реальності, що складається з 21 рівня і дозволяє користувачам отримувати доступ до крипто-інформації та захоплюючого контенту в одному місці. Так звані блоктопії можуть навчатися основ або більш просунутим навичкам криптографії, отримувати дохід, володіючи віртуальною нерухомістю, грати в ігри, створювати мережі та багато іншого.

Крім того, рекламодавці та спонсори можуть монетизувати базу користувачів платформи за допомогою спеціального механізму NFT . Надаючи крипто-спільноті віртуальну реальність, користувачі можуть брати участь у захоплюючому середовищі відповідно до чотирьох основних принципів Bloktopia: вчитися, заробляти, грати і творити.

Незважаючи на молодість проекту Bloktopia, йому вже вдалося викликати інтерес у інвесторів найвищого рівня (наприклад, Animoca Brands), а також отримати підтримку кількох авторитетних бірж криптовалют ( OKX , Kucoin та інших). Для роботи метавсесвіту Bloktopia використовується мережа Polygon. Наявність просунутого движка, що дозволяє в реальному часі створювати 3D, робить доступним для користувачів створення та випробування приголомшливих візуальних ефектів у VR.

Як і в більшості інших метавсесвітів, в Bloktopia користувачам пропонується майданчик, на якому можна придбати токени NFT і BLOK. У міру розвитку програми ставок зростає і корисність токенів BLOK. При цьому забезпечується прибутковість 60% річних та більше.

HighStreet (HIGH) — Це метавсесвіт, який з’єднує фізичний та цифровий світи за допомогою абсолютно нового MMORPG. Створена спочатку з використанням технології Unity та блокчейну, Highstreet надає реальним продуктам додаткові утиліти, перетворюючи їх на ігрові предмети. Проект спрямований на визначення нового покоління роздрібної торгівлі та пропонує легкий, безпечний та захоплюючий спосіб здійснення онлайн-покупок.

Токен HIGH – Це власний токен децентралізованого торгового метавсесвіту, орієнтованого на гру, щоб заробити, побудованої за допомогою віртуальної реальності (VR). Крім реалізації двостороннього валютного потоку у фізичному та віртуальному світах, Highstreet (HIGH) представляє ринок, на якому ігрові предмети можна обміняти на реальні товари. Під час ігрового процесу користувачі мають можливість досліджувати метавсесвіт, боротися з монстрами та виконувати завдання, одночасно купуючи товари, які мають як цифрову, так і реальну корисність.

Крім HIGH, у грі є службовий жетон STREET, який купується за виконання різних завдань у грі. У той час як HIGH вважається токеном з високим рівнем управління, що дає геймерам можливість голосувати за важливі рішення на платформі, отримувати прибуток за рахунок накопичення та купувати товари на ринку, STREET служить основною валютою, що полегшує торгівлю у грі, і може використовуватись для покупки броні, зброї, лікування, проїзних квитків та проживання в готелі. Власникам нерухомості виплачуються високі податки, а також їх можна отримати за рахунок участі у спеціальних заходах metaverse.

Highstreet стирає межі між фізичним та віртуальним світами. Всі ігрові предмети представлені на платформі у вигляді незмінних токенів ERC-721 (NFT) , розділених на дві частини. У той час як покупка цифрової фракції дає гравцям можливість використовувати предмет у метавсесвіті, покупка NFT загалом дозволяє гравцям також отримувати предмет у реальному житті.

Оскільки відеоігри зараз захоплюють індустрію групових розваг для молодої аудиторії, створення внутрішньоігрової присутності надає брендам можливість розширити споживчий ринок. Хоча в даний час на Highstreet (HIGH) переважно представлені продукти з обмеженим тиражем від висококласних брендів, платформа заохочує як початківці, так і визнані компанії подавати заявки на запуск свого твору.

MetaHero (HERO) – Проект, який сприяють масовому впровадженню криптографії, використовуючи найсучасніші 3D-можливості WDW. MetaHero прагне змінити світ за допомогою фінансових, технічних та проникливих зусиль — зрештою, заселяючи наступний рубіж.

MetaHero виводить на ринок технологію 3D-сканування та моделювання, яка створює ультра-реалістичні 3D-аватари та віртуальні предмети для використання в іграх, віртуальній реальності, соціальних мережах та онлайн-моді. Технологія також дозволяє створювати NFT із реальних творів мистецтва та предметів колекціонування.

Проект співпрацює зі світовим лідером у галузі 3D-сканування: Wolf Studio. Їхні передові технології були ретельно протестовані і використані великими компаніями. Нещодавно CD Projekt створював персонажів для свого нового гарячого релізу CyberPunk 2077.

Проект об’єднує цю потужну технологію з ринком та новою екосистемою, що базується на дефляційних токенах, щоб надати користувачам, геймерам, художникам та підприємцям прямий доступ до віртуальних можливостей майбутнього. Геніальність Wolf Studios та технології нового покоління у поєднанні з досвідом у створенні технологічних стартапів знизу вгору зроблять Metahero одним із найгарячіших проектів 2022 року.

Star Atlas (ATLAS) – Це ігрова метавсесвіт нового покоління, що виникає в результаті злиття сучасного блокчейна, графіки в реальному часі, розрахованої на багато користувачів відеоігри і децентралізованих фінансових технологій.

Графічна технологія реального часу з використанням Nanite від Unreal Engine 5 дозволяє створювати візуальні ефекти відеоігор кінематографічної якості. Незмінні токени NFT , отримані і продані Star Atlas, створюють економіку, яка відтворює відчутність активів і власності в реальному світі.

Використовуючи внутрішньоігровий токен ATLAS, користувач може:

 • Робити ставки на різні події.
 • Брати участь у суперечці за право придбання предметів, що звертаються до гри.
 • Здійснювати дослідження різних світів.

Гра ще знаходиться на стадії розробки, але деякі функції доступні вже зараз. А якщо вірити дорожній карті та враховувати зусилля, що докладаються командою, на виході вийде справжній шедевр. У створених Star Atlas DAO рішеннях привабливо все: починаючи від оформлення гри та закінчуючи швидкістю роботи. Запуск цього проекту через блокчейн Solana дозволяє уникнути затримок у процесі обробки транзакцій та знизити їхню вартість.

Хтось скаже, що ідею будівництва власного космічного корабля на дослідження далеких галактик не можна назвати новою. І матиме рацію, якби не одне «але» — це перша гра з блокчейном , у якій для оформлення корабля та його обладнання використовується NFT. А значить вони можуть бути не тільки зроблені, а й продані на законних підставах. При цьому не доведеться побоюватися блокування на ігровому сервері (що має місце в іграх із централізованою основою).

NetVRk (NETVRK) — Метавсесвіт, який дозволяє всім користувачам побудувати віртуальний світ своєї мрії з необмеженою кількістю унікального контенту. Платформа пропонує невичерпний геймплей та взаємодію з іншими користувачами, а також винагороду за участь.

Роблячи основний упор на віртуальну реальність та різноманітність можливостей заробітку, NetVRk вирішує багато існуючих ринкових проблем. Цільова аудиторія цього проекту з NFT не обмежена будь-якою віковою групою чи професією. Будь-яка людина, від творців контенту до розробників, може отримати вигоду із середовища віртуальної реальності, створеної NetVRk. Користувачі можуть створювати ігри, віртуальний простір та продавати свої твори іншим гравцям або перетворювати його на NFT .

Внутрішній токен NetVRk (NETVRK) можна використовувати для покупки активів у світі віртуальної реальності. Активи можуть включати будівлі, транспортні засоби, будинки, а також багато інших, які можна знайти на ринку NETVRK. Тут є такі можливості:

 • Створення гри або віртуальний простір.
 • Продаж своїх творів іншим гравцям або перетворення їх на NFT.

Будь-якому користувачеві, будь він творцем контенту або розробником, під силу отримання вигоди. Маючи внутрішні токени NETVRK, користувач може придбати активи зі світу віртуальної реальності. Під активами в даному випадку маються на увазі засоби пересування, будівлі, предмети та багато іншого, що пропонується на ринку NETVRK.

RedFox (RFOX) — Технологічна компанія, яка в даний час розробляє віртуальний простір для роздрібної торгівлі. Проект претендує на звання автономного Метавсесвіту, що пропонує унікальний досвід покупок за рахунок об’єднання ігрових елементів у RFOX VALT та Callinova Auction.

Проект Red Fox має два токені для полегшення операцій та інших транзакцій в екосистемі. Токени RFOX призначені для покупки землі та віртуальних активів, тоді як VFOX – це токен, заснований на винагороді. Компанія Red Fox Labs також розробляє кілька інших продуктів, таких як RFOX Finance та RFOX Games, які можуть доповнити фінальний Метавсесвіт.

Red Fox Labs є технологічною компанією, що займається розробкою віртуального простору для роздрібної торгівлі. Амбіції проекту дозволяють йому претендувати на отримання звання автономного метавсесвіту, здатного поділитися унікальним досвідом покупок, що стали можливими завдяки об’єднанню ігрових елементів у Callinova Auction та RFOX VALT.

За допомогою RFOX VALT як координаційний центр екосистема RFOX створює рішення в галузях, що мають значення для майбутнього, заснованого на метавсесвіті. Новий метавсесвіт демонструє наступний рубіж Інтернету: захоплюючий досвід за допомогою віртуальної реальності. Крипто-фінансові рішення RFOX надають вам доступ до додаткових потоків доходів для активів RFOX.

Epik Prime (EPIK) — це платформа NFT, що працює з ігровими компаніями AAA та гігантськими розважальними компаніями та брендами для створення внутрішньоігрових товарів та ринків NFT. Epik співпрацює з найбільшими ігровими компаніями у світі з виробництва цифрових товарів преміум-класу та предметів колекціонування NFT.

Epik Prime має радикальну ідею, що будь-яка людина повинна мати можливість легко отримати доступ до всієї своєї колекції цифрових предметів у всіх своїх іграх. EpikVerse складається з мережі ігор, віртуальних просторів та метавсесвітів, які можуть взаємодіяти один з одним. Ця новаторська інновація відкриває цифрові світи та відкриває взаємозв’язок та обмін досвідом між усіма гравцями всіх ігор та метавсесвітів – і найприємніше, що в кінцевому підсумку вам ніколи не доведеться залишати свої улюблені ігри та місця, тому що EpikVerse буде частиною всього, у що ви вирішите грати.

Товари Epik є офіційним фірмовим брендом, ліцензованим для товарів NFT . Предмети Epik виробляються в результаті співпраці між брендами та цифровими платформами та спеціально розроблені для того, щоб надати вам абсолютно нові враження від занурення.

Збирайте красиві та рідкісні цифрові товари, а потім використовуйте їх у реальному житті та в іграх! Предмети Epik – це наступна еволюція цифрових колекційних та ігрових предметів NFT blockchain.

З Epik Prime існують нескінченні комбінації між декількома брендами та іграми, що дозволяють створювати справді унікальні колекційні набори, які ніколи раніше не були можливими. Приготуйтеся зібрати вибух справді крутих нових ідей!

CEEK VR (CEEK) — Метавсесвіт DeFi, який безпосередньо пов’язує музичних виконавців, спортсменів та інших творців цифрового контенту безпосередньо зі своїми шанувальниками у віртуальних світах. NFT-ринок CEEK дозволить по-справжньому володіти цифровими предметами, які будуть використовуватись у різних середовищах цифрової реальності.

CEEK VR – Це майбутнє потокової передачі та публікації музики. CEEK дозволяє творцям контенту монетизувати свою роботу, використовуючи запатентовану платформу потокової передачі віртуальних подій, відзначену нагородами CEEK для охоплення аудиторії по всьому світу. Проект відкриває нові джерела доходу для музичних виконавців та творців, пропонуючи абсолютно новий спосіб прямого охоплення та монетизації їхніх фанатів. Токени CEEK дозволяють здійснювати платежі артистам у режимі реального часу, перевірені на блокчейні, забезпечуючи швидку, ефективну та безперебійну монетизацію для музичних виконавців та творців контенту.

Ринок NFT CEEK дозволить створювати та торгувати цифровими активами на основі блокчейну онлайн. Покупці можуть зберігати рідкісні та обмежені цифрові та фізичні товари. Учасники, які підписалися на участь, отримають ексклюзивний доступ до контенту, досвіду та багато іншого від своїх улюблених знаменитостей. Власники прав на музику та видавці можуть відстежувати свої роялті/дивіденди за цифровими активами, які транслюються на децентралізованому програвачі.

Середовища віртуальної реальності CEEK управляються смарт-контрактами, що дозволяють власникам токенів здійснювати гнучкі, марковані взаємодії «у світі», винагороди, голосування, конкурси, віртуальні товари та інші транзакції» у світі’ з використанням токенів, сумісних з BEP20 , званих CEEK.

Кожен власник токена зможе брати участь у просторі віртуальної реальності для концертів знаменитостей реального світу, нагороджень, технічних бесід, збору благодійних засобів, спортивних заходів, VR-торгівлі, навчання у класах та багато іншого, оскільки захоплюючий світ віртуальної реальності відповідає можливостям реального світу завдяки управлінню смарт -контрактами в смарт-ланцюжку Binance (BSC )

Realm (REALM) — Це метавсесвіт, орієнтований на мобільні пристрої, що грає для заробітку, орієнтований на соціальний вплив, що дозволяє геймерам, гравцям та художникам створювати свої власні персоналізовані NFT-мікровселені. Заснована на Ethereum та рішенні для масштабування Polygon layer 2, Realm також дозволяє гравцям взаємодіяти з метавсесвітом за допомогою фіатних пандусів.

Творці можуть привнести унікальну музику, мистецтво та ігри у свої сфери. Цілі живі світи можуть бути викарбувані як ERC-1155 NFT та продані на ринку OpenSea. Крім того, гравці можуть відкривати, торгувати, збирати та переглядати NFT у середовищі та досвіді, які представляли їхні творці.

Гравці досліджують світи, щоб виявити рідкісні NFT , заробити жетони REALM та торгувати один з одним. Творці можуть створювати світи, цілий мікровсесвіт, де вони можуть влаштовувати вечірки та грати в ігри з друзями та шанувальниками. Колекціонери можуть використовувати прості інструменти, щоб виставляти свої роботи у гарному просторі, карбувати NFTix та проводити виставки.

Ентузіасти Метавсесвіту можуть придбати першокласну нерухомість у метрополісі Realm, а гравці та колекціонери можуть заробляти та створювати Realmies – живі 3D-NFT, які проведуть вас по метавсесвіту.

Соціальний мобільний додаток Realm прагне зробити доступ до метавсесвіту простим та легким, завдяки інтуїтивно зрозумілим інструментам побудови та конвеєру імпорту для професійних художників вам не потрібно часу, щоб створити своє місце у метавсесвіті.

GAIA Everworld (GAIA) – Це захоплюючий, мультирегіональний фантастичний світ, в якому гравці будують свої королівства, досліджують землі, збирають, розводять та борються зі своїми легіонерами GAIA. Gaia Everworld є частиною нового покоління ігор, побудованих на блокчейні, яке дає гравцям повну власність на своїх персонажів та винагороджує їх за гру в ігровій моделі «грай, щоб заробити», яка штурмувала крипто-простір у 2021 році.

У Gaia Everworld є багато способів заробити жетони, і це одна з причин, через яку гра стане надзвичайно популярною. Ви можете отримати жетони, змагаючись на арені та перемагаючи ворогів. Існують також способи виграти, роблячи ставки. Будь-хто, хто бере участь у голосуванні DAO , може заробляти, і ви можете збільшити свій запас, вигравши багатораундові турніри. Розведення GAIA змусить ваші стеки зростати, і якщо ви зможете піднятися на вершину таблиці лідерів, ви зароблятимете.

GAIA – це токен E R C-20 , який надасть власникам права управління та використовується як валюта на ринку. Гравці можуть придбати своїх воїнів Гайї та землі, необхідні для участі у метавсесвіті Gaia Everworld.

Права на управління включають можливість голосувати за пропозиції і загальне майбутнє гри. Якщо гравець не зацікавлений в аспектах керування і, швидше, зосереджений на грі, він може віддати свій голос іншим власникам GAIA. Для забезпечення справедливості та децентралізації кількість голосів на одного гравця буде обмежена. У гравців також більше стимулів тримати та накопичувати GAIA за рахунок ставок, оскільки вони отримають частину доходу, отриманого від гри.

Moonscape (MSCP) Це зовсім молодий проект, який відрізняється від попередніх. Торги по ньому були відкриті лише на початку грудня 2021 року, і поки що він є тільки на біржі PancakeSwap. Гра виконана у вигляді стратегії, де користувач займається будівництвом бази, дослідженням території, збиранням та оснащенням військ, щоб вони були в змозі чинити опір противнику.

MSCP – офіційний токен Moonscape, найпершої монети, створеної гравцем Seascape (PCC). Гравці можуть використовувати його у грі, щоб отримати преміальний ресурс MoonDust, який можна використовувати для збільшення видобутку ресурсів, прискорення функцій DeFi та покупки рідкісних роверів. Це токен із стимульованою прибутковістю, без виділення команді чи радникам.

Крім того, всі гравці, які витратили MSCP, отримають виділення колективного пулу місячного пилу наприкінці кожного сезону. Чим більше очищеного пилу ви додаєте в басейн, тим більше він стає разом із вашою індивідуальною ділянкою! Чим більше гравці витрачають, тим більше шансів на отримання спеціальних нагород для всіх гравців!

Аналітики звертають увагу на хороші перспективи та деталі гри, продумані до дрібниць. А шанувальники ігрового жанру стратегій вказують на абсолютно нове бачення гри подібного типу. Хороша стратегія — нереально складна справа та просте додавання туди NFT не дозволить вирішити проблему. Якісна стратегія може бути створена тільки талановитою та знаючою всі тонкощі командою, яка готова повністю віддатися цьому надзвичайно складному процесу.

Задля справедливості треба сказати, що показник соціальної активності у Moonscape поки дуже низький. Вона спостерігається лише у Twitter і не перевищує шести тисяч передплатників.

Dvision Network (DVI) – це екосистема VR-контенту на основі блокчейну, яка також підтримує ринок NFT у віртуальній реальності. Мережа Dvision представляє новий світ віртуальної реальності, де людство може вести багате життя, у центрі четвертої промислової революції, заснованої на ІКТ.

Мережа Dvision — це метавсесвіт на основі блокчейну, який забезпечує надійний та диверсифікований ринок NFT у рамках доповненої реальності. Dvision заснована на трьох основних функціях платформи, які відомі як ринок NFT, Мета-Простір та Мета-Місто.

 • Мета-Місто (Колекція Мета-просторів) — це загальнодоступний світ відео, де користувачі можуть насолоджуватися метавсесвітом разом з іншими користувачами та брати участь у різноманітних заходах та заходах.
 • Метапростір (Спеціалізована віртуальна нерухомість) – місце, де користувачі можуть купувати та налаштовувати свою особисту ЗЕМЛЮ, щоб створювати та пропонувати свій власний контент у своїй віртуальній нерухомості. ЗЕМЛЯ є цифровою частиною віртуальної нерухомості в метавсесвіті Dvision, зареєстрованою як NFT (ERC-721/BEP-721).
 • Ринок NFT (Торговий майданчик) — місце, де користувачі можуть створювати та торгувати унікальними предметами, захищеними стандартами NFT, такими як BEP-721/ERC-721 або BEP-1155/ERC-1155.

Кінцеве бачення полягає в тому, щоб стати компанією метавсесвіту № 1, заснованої на блокчейні , як у крипто, так і в традиційних областях AR/VR. Тому проект будує ключові показники ефективності та показники ефективності відповідно до цього бачення. Команда проекту вірить та будує бачення децентралізованого майбутнього, особливо у індустрії метавсесвітів.

Команда проекту вважає, що всі ігри мають бути пов’язані з блокчейном для процвітаючої економіки, для захисту авторських прав та для підтвердження стійкої та надійної концепції «Грай, щоб заробити”. Блокчейн повертає право власності своєму початковому творцю, тим самим дозволяючи власникам плавніше монетизувати своє майно, як і Dvision Network. Проект представляє надійний ринок NFT, що дозволяє користувачам отримувати вигоду зі своїх творів та ігрових активів, таких як землі, предмети та персонажі.

Більш детальну інформацію про кожен проект дивіться на сайті CoinMarketCap — Це найпопулярніший у світі сайт для відстеження цін на криптовалюти в криптовалютному просторі, що швидко росте. Його місія полягає в тому, щоб зробити криптографію доступною та ефективною у всьому світі, надаючи роздрібним користувачам об’єктивну, високоякісну та точну інформацію для складання своїх власних обґрунтованих висновків.

Метавсесвіт як новий інтернет

Сьогодні на криптовалютному ринку метавсесвіти та блокчейн-ігри безумовно у тренді. Хоча до створення єдиного метавсесвіту, ймовірно, ще далеко, ми вже можемо спостерігати події та проекти, які здатні призвести до її появи. На даний момент відбувається інтеграція між маркетплейс NFT і тривимірними віртуальними всесвітами.

Власники NFT вже зараз можуть продавати свої товари з різних джерел на різних маркетплейсах, таких як OpenSea і BakerySwap , але у світі поки що немає популярної 3D-платформи з подібними можливостями. У довгостроковій перспективі розробки блокчейна можуть створювати популярні додатки, подібні до метавсесвіту, з великою кількістю органічних користувачів, ніж у великих технологічних компаній.

Також дуже важливо враховувати розвиток Інтернету Речів, в якому всілякі пристрої матимуть доступ до мережі. Причому йдеться не тільки про «розумний» чайник, кондиціонер або мікрохвильову піч, якими ми можемо керувати з мобільного додатка. Йдеться про «розумні» датчики в транспортних засобах, в інженерних системах будівель та міської інфраструктури, у промисловому устаткуванні. Саме таке бачення поділяє Сатья Наделла, нинішній розділ Microsoft. Хмарні сервіси Microsoft Asure він називав корпоративним метавсесвітом, який дозволяє створювати цифрові копії реальних об’єктів, організовувати спільну роботу у віртуальних просторах та використовувати Інтернет речей для управління процесами у віртуальних та реальних світах.

Очікується, що вже за кілька років до 55 млрд IoT-пристроїв будуть підключені до глобальної мережі, що вимагатиме впровадження нових підходів до забезпечення кібербезпеки, зберігання та обробки величезних потоків даних. Над вирішенням цих проблем зараз працюють багато технологічних компаній, у тому числі, і з блокчейн-індустрії, наприклад,  IOTA Foundation ,  IoTeX  і  Constellation Network .

Схоже, що набагато швидше ігрових і соціальних метавсесвітів непомітно для нас формується метавсесвіт машин і всіляких електронних пристроїв, які будуть проводити між собою мікротранзакції на блокчейні , зберігати дані в криптографічно захищених хмарах і керуватися самонавчаними експертними системами, в просторіччі званими «штучним». А ось люди в ній займатимуть не найпомітніше місце.

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.

Продовжуючи роботу на сайті, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Детальніше

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close