Криптовалюта Litecoin (LTC) – Огляд

Litecoin (LTC)  — Це криптовалюта, що включає майже нульові за вартістю платежі в будь-яку точку світу. Litecoin – це глобальна платіжна мережа, яка повністю децентралізована і не має контролю з боку влади. Математика захищає мережу та уповноважує людей керувати своїми власними фінансами.

Litecoin відрізняється швидшим часом підтвердження транзакцій та підвищеною ефективністю зберігання. З серйозною галузевою підтримкою, торговим оборотом та ліквідністю, Лайткоін є перевіреним засобом для комерції.

Історія створення криптовалюти Litecoin

Криптовалюта Litecoin створена Чарльзом Лі у 2011 році. Це стало можливим завдяки тому, що Bitcoin виклав свій код у відкритий доступ. Це послужило виникненню величезної кількості подібних проектів. Відразу варто зазначити, що Лайткоїн не є його клоном, тому має багато вагомих відмінностей.

Litecoin пройшов такий самий шлях як і Bitcoin, використовуючи майнінг на CPU, GPU та ASIC.

У технічному плані найважливішою відмінністю є алгоритм роботи. Якщо Біткоїн використовує за основу SHA-256 , тоді Лайткоїн працює на Scrypt . За рахунок цього електронна платіжна система інтенсивніше працює з пам’яттю, що значно спрощує майнінг.

Основні подібності Litecoin та Bitcoin

Вище зазначалося, що у основі електронної платіжної системи лежить код Биткоина. Деякі його блоки залишилися без змін, тому між цими криптовалютами є схожість.

 1. Децентралізація. У Litecоin немає єдиного адміністративного центру, тому в учасників системи рівні права. Держави та підприємства не можуть впливати на операції всередині системи та курс валюти.
 1. Схема групового майнінгу . Схема групової емісії криптовалюти у системі Litеcoin ідентична Bitcoin. Однак на цьому подібність електронних платіжних систем закінчується.

Переваги та недоліки Litecoin

Засновник LTC явно був зацікавлений надати користувачам продукт із важливими відмінностями від вихідного майданчика. Саме завдяки цьому Litecoin досі залишається актуальною системою і існуватиме в майбутньому.

 1. Алгоритм Scrypt. Використання іншого функціонала дозволяє LTC швидше взаємодіяти з пам’яттю. Це суттєво прискорює майнінг. Кожен блок у середньому обробляється 2.5 хвилин. У Біткоїні на це йде вчетверо більше часу. Прискорена транзакція дає змогу швидше генерувати валюту.
 2. Збільшена емісія монет. Емісія криптовалюти обмежена. У випадку з Біткоїном максимально можлива кількість монет становить 21 мільйон. Лайткоїн перевищує це число у 4 рази – 84 мільйони монет. До 2021 року за прогнозами буде згенеровано лише ¾ запасів валюти.

Електронна платіжна система має свої недоліки, які важливо враховувати при роботі з нею. Серед них слід виділити:

 • Безповоротність фінансів у разі крадіжки гаманця.
 • курс валюти.
 • Низьку оборотність валюти порівняно з Біткоїном .
 • Можливість здійснення подвійних витрат із-за швидкої генерації блоків.

Де купити криптовалюту Litecoin: покрокова інструкція

Купити Litecoin можна на будь-якій криптовалютній біржі або в криптовалютному обміннику . На наш погляд дуже зручним сервісом для покупки є Payeer. Він має прийнятні комісії і відрізняється високою безпекою.

Payeer – Міжнародна платіжна система, гаманець та біржа криптовалют. Гаманець Payeer доступний у фіатних валютах і криптовалютах -Bitcoin,Ethereum,Litecoin,Bitcoin Cash,Dash,TetherтаRipple.

Payeer – Це зручна біржа криптовалют для російськомовних користувачів. Тут можна швидко та зручно купити будь-яку з представлених криптовалют, прямо з банківської картки або будь-якої іншої платіжної системи, наприклад, ЮMoney (Яндекс Гроші).

Порядок дій такий:

 1. Ви поповнюєте ваш рублевий гаманець Payeer RUB через будь-яку платіжну систему. На даний момент це VISA, MasterCard, Maestro, СВІТ, Альфа Клік, Готівка, PerfectMoney, Advanced Cash , Qiwi, Яндекс Гроші, Білайн Росія, МТС Росія, Мегафон Росія, Теле 2 Росія. Це відбувається майже миттєво.
 2. Далі потрібно перейти в розділ — «Біржа», вибрати валютну пару, що вас цікавить, наприклад, BTC/RUB і натиснути на кнопку «Купити BTC». Система автоматично обміняє рублі на біткоїни, згідно з обраним ордером у склянці на покупку.
 3. Вивести кошти в BTC можна на будь-який гаманець мережі Біткоїн.

Так само це працює і з будь-якою іншою криптовалютою. Комісії на введення та виведення становлять від 0 до 5%, комісії на обмін між валютами рахунку – 0,95%, комісії за переказ між гаманцями Payeer – 0,5%. Комісія на виведення криптомонет – 0%. Також тут є можливість переказувати кошти будь-якій людині, використовуючи email або номер телефону. Комісія з відправника не стягується, з отримувача – 0,95%.

Реєстрація в Payeer безкоштовна, як і подальше обслуговування рахунку. Для реєстрації вам потрібна лише адреса електронної пошти. Його необхідно вказати у відповідній формі на офіційному сайті https://payeer.com , ввести код безпеки, ознайомитися з угодою про надання послуг та натиснути кнопку «Продовжити». На цьому реєстрація та створення гаманця практично завершені. Верифікація користувачів необов’язкова, але все-таки збільшення обсягу виведених коштів, її краще пройти.

Користувачі цінують Payeer за величезну кількість способів поповнення гаманця, миттєвий обмін на криптовалюту та такий самий миттєвий виведення коштів у будь-якому напрямку. Біржа пропонує можливість виведення у рублях, доларах та євро.

Прогноз криптовалюти Litecoin

У LTC залишається потенціал для зростання, також розробники ставлять собі високі цілі. Серед них можна виділити такі:

 • Підтримка сайдчейнів.
 • Забезпечення конфіденційності.
 • Введення Lightning Network для миттєвих транзакцій та багато інших.

Команда Litecoin взаємодіє злагодженіше, тому цілком імовірно, що цей рік стане роком LTC. Проте підбивати остаточні підсумки ще зарано. Ринок криптовалют може будь-якої миті здивувати його учасників.

Користувачі впевнені, що LTC поверне собі високу популярність, як тільки конкурентні системи почнуть дрібні технічні проблеми. Не варто забувати про те, що запас емісії Лайткоїна витрачається повільніше через меншу кількість майнерів, на відміну від Біткоїна. Тому очікується зростання попиту цю валюту у майбутньому.

 

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.