Tether перетворить швейцарський Лугано на європейську столицю біткоїну

Компанія Tether і влада дев’ятого за чисельністю населення в Швейцарії міста Лугано анонсували трансформацію останнього в європейську столицю біткоїну.

3 березня мер Лугано Мікеле Фолетті та CTO Tether Паоло Ардоїно розкриють подробиці у прямому ефірі.

Ініціативу просувають як «план ₿» для Лугано. Вона покликана зробити революцію у фінансовому секторі міста, відомого доброзичливим ставленням до блокчейн-технології.

Після запуску наприкінці 2020 року програми MyLugano і платіжного токена LVGA Points citizen була розроблена орієнтованого на застосування корпораціями блокчейна 3Achain. У листопаді 2021 року лабораторія цифрових інновацій Lugano Living Lab провела виставку , присвячену NFT.

Через день після анонсування заходу Фолетті у Twitter у відповідь на критику біткоїна пояснив, що муніципалітет просуває 3Achain як «стійкіший, публічніший і відкритий для всіх блокчейн з обмеженими витратами».

Це могло викликати подив з урахуванням посилання на біткоїн у майбутньому заході.

На сайті проекту 3Achain говориться : «Існує тенденція пов’язувати технологію блокчейна з цифровими валютами, такими як біткоін, і в цілому зі світом фінансів. Насправді він використовується для широкого спектра завдань, таких як відстеження процесу виробництва, сертифікація права власності, справжність конкретного документа, продукту або придбаного права. Аж до безпечного онлайн-голосування та управління цифровою ідентифікацією».

Лугано блокчейн, що просувається владою, використовує алгоритм консенсусу Proof-of-Authority .

3Achain базується на Quorum. У 2017 році побудовану на основі Ethereum платформу розробив JPMorgan, у 2020 році її викупила ConsenSys.

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.