Програми для заробітку біткоїнів на Андроїді

Криптовалютна промисловість розвивається і збільшує масштаби. У лютому 2022 року капіталізація ринку перевищує $1,78 трлн (за даними Crypto.ru). Цифрові активи притягують людей через можливість отримувати дохід. Багато інвесторів і трейдерів використовують програми для заробітку криптовалюти на Андроїд. На ринку існують десятки продуктів із різним набором функцій.

Скільки можна заробити за допомогою смартфона

Розмір доходу залежить від діяльності. На початку 2022 року на цифровому ринку через смартфон можна заробити такими способами:

 • Майнінг. Видобуток Bytecoin на Iphone X принесе $845 збитків за рік (згідно з розрахунками сервісу CryptoCalc).
 • Крани. Заробіток на таких сервісах зазвичай не перевищує $1 на добу.
 • Торгівля біржі. Великі вкладення можуть давати великий дохід.
 • Блокчейн-ігри. Прибуток залежить від суми інвестицій та попиту на товар.

Майнінг на телефоні

Видобуток криптовалюти – один із видів заробітку. Майнінг передбачає знаходження хеш-функції із застосуванням обчислювальних потужностей. Він можливий у блокчейн-мережах , що працюють на алгоритмі консенсусу Proof-of-Work (Bitcoin, Litecoin, Dash). Деякі майнери займаються видобуванням цифрових активів із мобільних пристроїв. У цьому допомагають спеціальні програми для заробітку BTC на Андроїд та iOS.

MinerGate – додаток, що дозволяє видобувати більшість великих капіталізації криптовалют. Проте на лютий 2022 року майнінг біткоїнів у програмі недоступний. Для видобування інших активів користувачі підключаються до одного пулу , щоб знаходити хеш блоків ланцюга спільними зусиллями. Це підвищує ймовірність успіху. MinerGate працює з операційними системами Android та iOS.

Видобувати криптовалюту на смартфоні нерентабельно. Мобільний пристрій перестане працювати, перш ніж майнінг його окупить.

Способи заробітку криптовалюти на смартфоні

З розвитком ринку цифрових активів постійно з’являються нові програми, що дають змогу отримувати прибуток на мобільному пристрої. Більшість із них створюються для смартфонів на Android. Це пов’язано з гнучкою політикою лістингу продуктів у Google Play. Програми для iOS з’являються рідше через жорсткий контроль. У лютому 2022 року ринок пропонує такі способи заробітку на смартфоні:

 • Блокчейн-ігри.
 • Крани.
 • Трейдинг на кріптобіржах.

За допомогою ігор

На початку 2022 криптовалюти активно використовуються в індустрії розваг. Перші ігри дозволяли заробити Bitcoin без вкладень, проте, по суті, були інтерактивними біткоін-кранами. Щоб отримати винагороду, користувачі виконували різні дії: введення капчі, перегляд реклами та інші.

З розвитком технології блокчейн виник новий криптовалютний сектор — GameFi. Такі проекти поєднують ігрову механіку, NFT -токени та DeFi (децентралізовані фінанси). Зростання популярності GameFi почалося в 2021 році. На ринку з’явилося багато повномасштабних проектів, де користувачі отримували цифрові активи за ігровий досвід.

За допомогою кранів

Це платформи, які платять користувачам за перегляд реклами, розгадування капчі та виконання інших легких дій. Заробити багато на кранах не вдасться – нагорода розраховується у сатошах . Користуватися такими сервісами краще лише для ознайомлення із ринком цифрових валют.

Єдиний спосіб підвищити прибутковість крана – запрошувати користувачів за реферальною програмою.

На біржах

Трейдинг – популярний спосіб отримувати криптовалюту. Спекулянти купують та продають активи на біржі . Найчастіше трейдери торгують з комп’ютера через зручність, але сучасні програми дозволяють працювати і з мобільного пристрою. Нестача спекуляцій на біржі – успіх залежить від кількості знань та досвіду.

Найпопулярніша стратегія торгівлі – купити актив дешевше, а продати дорожче. Її часто застосовують у спотовому трейдингу. Також є маржинальна торгівля, яка передбачає використання кредитного плеча . Цей фінансовий інструмент збільшує прибутковість угод. Деривативи (ф’ючерси, опціони, CFD та ETF) використовуються досвідченими трейдерами.

Найкращі програми для заробітку криптовалюти для Андроїда

У магазині Google Play представлені різні програми для отримання прибутку в цифрових активах. На початку 2022 року найкращими програмами для заробітку біткоїнів на Андроїд вважаються:

 • Bling Financial.
 • Binance.
 • Alien Run.
 • Satochi Quiz.
 • Claim Multi Faucet.

Bling Financial

Проект розробив кілька різних ігор, у яких можна набирати очки. Бали Bling надалі обмінюються на біткоїни. Проте насамперед потрібно створити гаманець на біржі Coinbase. Розробники попереджають про невелику прибутковість та наявність внутрішньої реклами в описах. У лютому 2022 року у додатку представлені:

 • Bitcoin Pop. Гравець отримує окуляри Bling за знищення кульок, що рухаються до підлоги після кожного ходу.
 • Bitcoin Food Fight. Завдання у грі – кидати ніж у їжу, розрізаючи її. Бали нараховуються за кожну партію.
 • Bitcoin Blast. Потрібно пересувати монети дошкою, щоб зібрати їх у ряд для знищення.
 • Word Breeze. Завдання користувача – розгадати кросворд за бали Bling.

Binance

За даними Crypto.ru, це найбільша за обсягами торгів криптовалютна біржа у лютому 2022 року. Binance має мобільну версію платформи, яка дозволяє займатися трейдингом у будь-якому місці, де є інтернет. Додаток підтримує 488 різних цифрових активів, включаючи купівлю та продаж за фіатні гроші. Програма доступна на операційних системах Android та iOS. Мобільний термінал має всі функції браузерної версії.

Alien Run

Екшен-гра з багатьма унікальними завданнями. Кожне складається з 5 рівнів, за проходження яких користувач отримує винагороду 1000 сатоші. Щодня додатково додається унікальне завдання із 8 етапів. Оплата його проходження становить 10 тис. сатоші. Alien Run платить користувачам із рекламних доходів. Під час гри учасники переглядають ролики. За цю програму ділиться частиною свого прибутку.

Satochi Quiz

Гра, в якій можна заробити Bitcoin без вкладень, пропонує брати участь у вікторині та відповідати на запитання. Satochi Quiz не вдасться використовувати пошукові системи для швидкого знаходження відповідей. Користувачі можуть розраховувати лише на знання. За кожну правильну відповідь система платить 10 сатоші. Виведення коштів можливе від 0,00011 BTC. Програма доступна в браузері та адаптована для користувачів мобільних пристроїв.

Claim Multi Faucet

Програма доступна лише на операційній системі Android. У ній зібрані крани для отримання різної криптовалюти. Розробники Claim Multi Faucet видалили рекламу та додали таймер відстеження сервісів. Кожен кран має різний мінімальний поріг, який потрібно подолати виведення коштів на гаманець.

Програми для заробітку біткоїнів на iOS

Загальна кількість програм для заробітку BTC на Андроїд набагато більша, ніж на операційній системі від Apple. Однак у магазині App Store є багато проектів, які пройшли сувору перевірку. Найкращі програми для отримання цифрових активів на iOS на початку 2022 року такі:

 • Reward Hunters.
 • The Crypto Games: Get Bitcoin.
 • Axie Infinity.
 • Ethlas.
 • Binemon.

Reward Hunters

Гра в жанрі MMORPG, що працює на блокчейні Binance Smart Chain. У ній реалізовані 2 режими:

 • PVP (1×1 – битва між 2 гравцями).
 • Battle Royal – королівська битва до 8 осіб.

Reward Hunters заснований на алгоритмі P2E (Play-to-Earn), дослівний переклад якого – Грай, щоб заробляти. Проект має власний нативний токен RHT. Його власники одержують винагороду в монетах BNB.

The Crypto Games: Get Bitcoin

Проект позиціонує цей продукт як симулятор майнінгу. У грі необхідно покращувати навички видобутку криптовалют, купувати та отримувати різні будівлі. Від їхньої кількості залежить реальна дохідність. У лютому 2022 року у грі реалізовано:

 • Режим обміну грошей. Потрібно інвестувати у цифрову валюту, проводити з нею різноманітні операції.
 • Функція збільшення прибутковості та швидкості майнінгу.
 • Режим будівництва міста. Для цього є 56 різних будівель.
 • Рейтинг гравців
 • Режим офлайн-видобутку криптовалюти.
 • Система майнінг-пулів, в які поєднуються гравці.
 • Нагороди за здобутки.

Axie Infinity

У лютому 2022 року це найбільший проект із сектору GameFi. Axie Infinity працює на алгоритмі Play-to-Earn. Його капіталізація становить $11,56 млрд. Завдання гравця — вирощувати, розмножувати, покращувати монстрів та брати участь у боротьбі з іншими істотами в режимах PVE (проти мобів) та PVP (битви з користувачами). У процесі він отримує нагороди як токенів AXS і SLP. Розробники Axie Infinity також створили торгову платформу, на якій гравці продають та купують предмети, монстрів та різні артефакти.

Проект Axie Infinity став особливо популярним на Філіппінах. Частина населення вважає його своєю основною «роботою». Влада країни навіть планувала запровадити прибутковий податок для гравців.

Ethlas

Майданчик пропонує користувачам різні ігри для заробітку токенів GEM. На платформі запускаються як власні, і сторонні проекти GameFi. Мета Ethlas – підтримувати систему винагород гравців, яка є інструментом їхнього залучення. Також проект дозволяє передавати персонажів, створених за технологією NFT, іншим гравцям. Так одна сторона отримує пасивний дохід, а інша використовує чужі віртуальні істоти для заробітку.

Binemon

Чергова гра у жанрі RPG заснована на блокчейні Polygon. Тут користувачі розводять тварин та збирають яйця. Їх можна продати на торговому майданчику Binemon за криптовалюту DRK. Ігрові персонажі потрібні для участі у битвах, різних квестах, проходження кампанії та перемоги над босами. За будь-яку з цих дій користувачі отримують нагороду як токени AMB. Активи перетворюються на DRK, які можна продати за інші цифрові валюти.

Безпека додатків

Розробники будь-якої програми для заробітку біткоїнів на Андроїд можуть виявитися шахраями. Тому їх слід попередньо перевіряти. Контроль програм у магазині App Store проводиться ретельніше, ніж у Google Play. Проте все одно треба пам’ятати про безпеку. Перед завантаженням програм необхідно:

 • Вивчити відгуки користувачів. Якщо більшість із них негативні, то краще не завантажувати таку програму.
 • З побоюванням ставитися до гучних заяв. Іноді розробники програм запевняють користувачів, що за прості дії виплачують великі гроші. З високою ймовірністю є шахраями.
 • Перевірити мінімальну суму виведення коштів. На деяких сервісах встановлений високий поріг. Іноді користувачі копять монети для виведення понад півроку. При цьому гарантій на виплату немає, тож краще пропускати такі проекти.

Плюси та мінуси заробітку криптовалюти на смартфоні

У лютому 2022 року можна отримувати цифрові активи, використовуючи мобільний телефон та планшет. Майнінг на смартфоні не варто розглядати через збитковість. Проте робочі засоби заробітку є. Плюси та мінуси кожного з них представлені в таблиці.

ПЕРЕВАГИНЕДОЛІКИ
Крани
Доступний заробітокНизький прибуток
Прості діїЗафіксовано випадки шахрайства
Багато реклами
Ризик зараження пристрою вірусами
Трейдінг
Можна вкладати коштиВисокий ризик втрати грошей
Можливість нарощувати прибутокНестабільний дохід
Потрібні знання та досвідПостійна емоційна напруга
Ігри на блокчейні
Спільнота бере участь у розвитку проектівЗафіксовано випадки шахрайства
Можливість заробітку для геймерівПотрібні часті вкладення
Анонімність користувачівПопит на гру впливає на прибутковість

Висновки

Технологія блокчейн застосовується в економіці та у побуті. У 2021 гра Axie Infinity стала основним доходом для частини жителів Філіппін. Важко дати точний прогноз щодо майбутнього сектору GameFi. На початку 2022 року багато користувачів грають на мобільних пристроях (Android та iOS). Популярність таких програм зростає.

Заробити на смартфоні дозволяє й трейдинг. Проте ця діяльність потребує певних знань. Біткоїн-крани втрачають популярність у користувачів через малу прибутковість, а майнінг на смартфонах і планшетах і зовсім збитковий.

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.

Продовжуючи роботу на сайті, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Детальніше

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close