Tether відшкодувала користувачам помилкові транзакції у USDT на $87 млн

З моменту запуску стейблкоіну ​​компанія-емітент Tether відшкодувала користувачам USDT на суму $87 млн, надіслані на невірні адреси. Про це The Block розповів CTO фірми Паоло Ардоїно.

За його словами, нещодавно Tether допомогла повернути близько $1,5 млн. Механізм повернення працює у блокчейнах Ethereum та Tron.

“Деякі користувачі роблять помилки, відправляючи токени в DeFi-проекти або на торгові платформи, які призводять до попадання монет у смарт-контракти або адреси без функції повернення коштів”, – пояснив Ардоїно.

Для відновлення токенів Tether вносить адресу в чорний список і анулює активи, що зберігаються на ньому. Далі компанія випускає еквівалентну суму USDT на адресу умовного депонування, щоб обробити та повернути законному власнику.

“З метою безпеки Tether вимагає підтвердження прав власності в числі іншої інформації, щоб розпочати відновлення”, – додав Ардоіно.

Процедура повернення коштів платна. Емітент стейблкоїну стягує $1000 або до 10% від суми відшкодування, залежно від того, що більше. Компанія приймає запити на відновлення $1000.

Tether вносить адреси в чорний список не тільки для відновлення активів, але і з нормативних причин. Наприклад, 13 січня 2021 року компанія заблокувала три Ethereum-гаманці з більш ніж $160 млн на запит правоохоронців.

20 січня список поповнився одразу 17 позиціями, їхня загальна кількість на момент написання досягла 580.

Нагадаємо, після додавання підтримки блокчейну Avalanche USDT став доступним у дев’яти мережах. Домінуючою для Tether є Ethereum, але в січні лідер ринку поступився першістю в ній за обсягом пропозиції стейблкоіну ​​USD Coin від консорціуму Centre.

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.