15 найкращих способів заробітку в Інтернеті для пенсіонерів

Прожити на середню українську пенсію дуже важко. Грошей ледве вистачає на покупку продуктів харчування, оплату житла, ліки. А на високооплачувану та комфортну роботу людей старше 50 років беруть неохоче. Ось і виходить, що заробіток в Інтернеті для пенсіонерів – іноді єдиний шанс виправити фінансове становище. На щастя, на теренах всесвітньої мережі більшість роботодавців не вимагають від виконавців диплома. Тому грамотний та відповідальний пенсіонер обов’язково заробить гроші.

Чому пенсіонери заробляють в Інтернеті

Вибір вакансій для пенсіонерів в офлайні невеликий. Чоловік може піти працювати сторожем, комірником або двірником, а жінка – нянею, бібліотекарем, кондуктором, прибиральницею. Зарплати низькі, перспектив жодних.

Через проблеми зі здоров’ям людей похилого віку важко працювати в торгівлі та інших сферах, де потрібно добу проводити на ногах. А на офісні посади рекрутери вважають за краще брати молодих та амбітних співробітників. Тож сьогодні пенсіонери заробляють в Інтернеті. Всесвітня мережа надає такі переваги:

 • легкі завдання;
 • вільний графік;
 • комфортні умови праці;
 • лояльне ставлення із боку замовників;
 • можливість саморозвитку.

Крім того, в Інтернеті немає стелі прибутку. Навіть пенсіонер із глухого села здатний заробляти 7 000 гривень на місяць і вище .

Як пенсіонеру заробити в Інтернеті без вкладень: 5 найпростіших способів

Заробити в Інтернеті допоможуть пенсіонеру сайти, які платять гроші за виконання простих завдань. Для старту не потрібні знання, досвід та вкладення. Зароблені кошти можна вивести на електронний гаманець, баланс мобільного телефону або банківську картку.

Введення капчі

Завдання пенсіонера – вирішити простий комп’ютерний тест та ввести правильну відповідь у віконце. За кожну капчу в Інтернеті платять 1-5 копійок. Заробіток пропонують такі сайти:

 • Rucapcha ;
 • 2capcha;
 • Megatypers;
 • Kolotibablo;
 • Advego .

Розгадувати капчі варто не довше 1-2 години на день. Інакше очі втомлюються, а увага притупляється.

Перегляд сайтів та реклами

Такий спосіб заробітку в Інтернеті для пенсіонерів ще називається серфінгом. Щоб отримати гроші за завдання, потрібно натиснути на посилання, перейти на сайт рекламодавця, дочекатися закінчення відліку таймера і розгадати капчу. Оплата становитиме 6-10 копійок.

Робота є на наступних проектах :

 • Socpublic ;
 • Profitcentr ;
 • Wmmail ;
 • Seo-Fast;
 • WMR-Fast.

Крім того, пенсіонер може встановити у браузер або на мобільний телефон розширення, яке показує рекламу. Тоді за перегляд кожного банера баланс поповнюватиметься на 1-3 копійки. По суті, це пасивний дохід. Кращими плагінами для заробітку на автоматі вважаються Globus-Inter, TeaserFast , AdvProfit , Riw, Payad.

Активність у соціальних мережах

Сьогодні багато пенсіонерів довго сидять в Однокласниках, Facebook, Youtube і навіть Telegram. То чому б не провести час із користю? Адже в Інтернеті є замовники, які готові платити за активність у соціальних мережах:

 • лайки та класи;
 • ріпости;
 • підписки;
 • перегляди постів та відео.

За одну таку дію можна заробити 0,1-1 нривні. За 5 годин безперервної роботи вийде вже до 100 грн. Замовлення є на Vktarget , Vkserfing , Qcomment , Forumok , Cashbox , Prospero, SocialTools та інших проектах.

Проходження опитувань

Більшість пенсіонерів – це люди, котрі люблять ділитися своєю думкою. Тому їм чудово підійде заробіток на проходженні опитувань . За наповнення однієї анкети в Інтернеті платять в середньому 20-40 гривень. Питання здебільшого стосуються оцінки товарів, послуг, брендів та онлайн-сервісів. Статистика потрібна маркетинговим відділам фірм, які вивчають споживчий попит і думають про збільшення прибутку.

Робота є на наступних сайтах:

 • Anketka;
 • Експертна думка ;
 • Платне опитування;
 • YouThink;
 • i-Say;
 • MyiYo.

На жаль, запрошення до проходження нових опитувань приходять не частіше ніж 2-3 на місяць. Тому пенсіонеру доведеться довго збирати мінімальну суму для виведення зароблених коштів.

Написання відгуків

Заробляти гроші на відгуках можна двома способами. Перший варіант передбачає виконання замовлення. Наприклад, пенсіонер отримує завдання написати текст про відеореєстратор, яким ніколи не користувався. Основну інформацію виконавець шукає у пошукових системах, а потім доповнює її придуманими коментарями. Розмір заробітку залежить від кількості символів у тексті. У середньому за 1000 символів клієнти платять 10-20 гривень.

Другий спосіб чесніший, ніж перший. Пенсіонер пише відгук про об’єкт, з яким добре знайомий. Розмір заробітку залежить від кількості переглядів. На популярних сайтах Otzovik та Irecommend найбільш затребувані тексти про побутову техніку, гаджети, готелі, дієти, ліки, новинки кіно. На місяць на відгуках можна заробити 400-1000 гривень.

Які віддалені професії підходять пенсіонерам

Пенсіонерам підходять будь-які інтелектуальні та творчі професії, які не пов’язані зі стресом. В ідеалі необхідно підібрати роботу, що дозволяє реалізувати накопичений раніше досвід.

 

Копірайтер

Копірайтер – це спеціаліст, який пише інформаційні статті та рекламні тексти з технічних завдань замовників. У середньому йому платять від 10 до 70 гривень за 1000 символів .

Робота творча, спокійна, підвищує рівень ерудиції. Вона підходить пенсіонерам, які мають такі якості:

 • грамотністю;
 • відповідальністю;
 • аналітичним складом розуму;
 • даром переконання.

Замовлення можна знайти на біржах контенту Etxt , Advego, Text, Copylancer або в соціальних спільнотах, присвячених фрілансу. Досвідчені копірайтери залучають клієнтів за допомогою власних сайтів.

Редактор

Редактор перевіряє чужі тексти, виправляє помилки та посилює художню цінність матеріалу. Зазвичай таку посаду пропонують колишнім копірайтерам або людям із вищою філологічною освітою. Вік не має значення.

Пенсіонеру варто шукати постійну роботу на великих порталах на зразок Hh, Rabota та Superjob. Там редакторам пропонують зарплату 4000-12 000 гривень на місяць . А разові замовлення трапляються на біржах фрілансу Fl, Freelancehunt, Weblancer.

Модератор

Посада модератора – один із додаткових способів заробітку для пенсіонерів. Обов’язки гранично прості: потрібно переглядати чужі пости та коментарі, видаляти нецензурні слова та спам, вказувати користувачам на помилки, блокувати найзлісніших порушників.

Модератори потрібні на форумах, біржах фрілансу та у соціальних мережах. У середньому таким фахівцям платять 1000-3000 гривень на місяць . Проте на день достатньо працювати 2-3 години.

Репетитор

Репетиторство – ідеальний спосіб заробітку в Інтернеті для колишніх учителів, викладачів та наукових співробітників. Проводити уроки можна за Скайпом. Сьогодні найбільш потрібні такі навчальні дисципліни:

 • англійська мова;
 • математика;
 • фізика;
 • інформатика;
 • біологія;
 • хімія.

1 година занять коштує в середньому 300-500 гривень . Учнів можна знаходити за допомогою безкоштовних дощок оголошень, соціальних мереж та репетиторських сайтів.

Спочатку люди дзвонять неохоче. Але варто репетитору успішно підготувати до іспитів 2-3 підлітки, як починає працювати сарафанне радіо. Крім того, розумний пенсіонер може додатково заробляти гроші на написання студентських робіт.

Ретушер

Ретушер обробляє фотографії у графічному редакторі (зазвичай Photoshop). Він проводить колірну корекцію, видаляє небажані об’єкти, приховує недосконалість зовнішності моделі, здійснює реставрацію старих знімків.

Навчитися професії можна за 1-2 місяці, переглядаючи ролики на Youtube. Замовлення є на біржах фрілансу Work-Zilla, Fl, Freelancehunt. У середньому послуги ретуші коштують 30-150 гривень за кожну фотографію.

Взагалі, пенсіонер може вибрати будь-яку віддалену професію. Але він має розуміти, що окремі напрямки важко засвоїти. Не можна за короткий термін стати програмістом, веб-дизайнером, seo-фахівцем або маркетологом. Хоча деяким людям віком понад 50 років вистачає сил на навчання.

5 бізнес-ідей в Інтернеті для пенсіонерів

Вік – не завада для підприємництва. Навпаки, деякі пенсіонери мають багатий досвід, стратегічне мислення та добре розуміються на людях.

Щоб відкрити свою справу, необов’язково вкладати велику суму. Пенсіонерам підійдуть такі бізнес-ідеї:

 1. Хендмейд . Жінки зазвичай в’яжуть на замовлення одяг, печуть торти, продають прикраси, картини, вишивку, мило та інші авторські вироби. Покупців знаходять на майданчиках Instagram, Вконтакті, Livemaster та Etsy. Чоловіки ж плетуть корзини із лози, виготовляють дерев’яні іграшки, декоративні свічки.
  2. Складання меблів . Це заняття вимагає не так фізичної витривалості, як знань і акуратності. Збирати меблі можна у себе вдома або в гаражі, а клієнтів залучати за допомогою Інтернету.
  3. Ведення блогу. Пенсіонер цілком здатний освоїти Youtube, Instagram, Яндекс Дзен або іншу відому платформу. Адже він має головний ресурс – вільний час. Наприклад, зараз на Youtube дуже популярний “Канал Тетяни”. Пенсіонерка знімає гумористичні відео. Вона заробляє на створенні авторських привітань, розміщенні реклами та збиранні донатів. Жінка навіть стала героїнею телепрограми «Вечірній Ургант».
  4. Інфобізнес . Зазвичай у цю сферу йдуть блогери, маркетологи та експерти у затребуваних галузях. Пенсіонер може давати платні консультації, вести вебінари, продавати навчальні ролики та електронні книги, збирати донати. Щоб розкрутити інфобізнес на початковому етапі, рекомендується запустити партнерську програму та ділитися частиною доходу з веб-майстрами, які залучають клієнтів.
  5. Дропшипінг. Цей бізнес передбачає продаж чужих товарів на власному майданчику (наприклад, обліковий запис Avito). Коли покупець робить замовлення та перераховує 100% передоплату, підприємець зв’язується з оптовим постачальником. По суті, дропшиппер виконує лише два завдання: просуває магазин і організує доставку. Заробіток сягає 10000-20000 гривень на місяць.

Таким чином, в Інтернеті перед пенсіонером відкрито великі перспективи. І не важливо, ким він працював раніше. Якщо людина молода душею і готова розвиватися, то зможе добре заробляти.

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар:

Ваш email не буде опубліковано.

Продовжуючи роботу на сайті, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Детальніше

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close